صفحه 48 از 64 نخستنخست ... 383940414243444546474849505152535455565758 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 640

موضوع: مباحث مربوط به پذیرش کارشناسی ارشد از سایر دانشگاه ها (به جز Bergen, Oslo, NTNU)

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به پذیرش کارشناسی ارشد از سایر دانشگاه ها (به جز Bergen, Oslo, NTN

سلام .از اطلاع رسانی خوبتان بسیار ممنونم.انشاءالله به محض اطلاع از اعلام پذیرش سایر دانشگاه ها هم بچه ها را مطلع بفرمایید/یاعلی

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohyeddin نمایش پست ها
    سلام.
    دانشگاه ژوئیک جواب پذیرش های سال 2013 رو اعلام کرده...
    شاد باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Business,Rutgers Uni

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به پذیرش کارشناسی ارشد از سایر دانشگاه ها (به جز Bergen, Oslo, NTN

دوستان عزیز ممنون میشم بگین که با DHL مدارکو پست کنم زودتر میرسه به نروژ یا TNT؟ کدومشون دو سه روزه میرسه دیگه نهایت 5 روزه؟!

Junior Member

سلام دوستان. کسی اطلاع داره جواب پذیرش دانشگاه اسلو کی میاد؟

Junior Member

سلام به همگی. دوستان یه لطفی کنید منو راهنمایی کنید اگر وقت دارید... آخه خیلییییی نگرانم ( در ضمن نمیدونم جای درستی دارم سوالم رو عنوان میکنم یا نه... به هر حال تازه وارد هستیم،به بزرگی خودتون ببخشید)
    من رشته ام علوم سیاسی و روابط بین الملل هست ، دانشگاه آزاد ، معدل 13،64 ، آیلتس چند وقت دیگه امتحان دارم (احتمالا 6 )، ریز نمراتم تو درس های تخصصی خوبه ، چند تا مقاله (مربوط به رشته ام) در دست چاپ هم تو مجلات داخلی دارم ، توصیه نامه هم از چندتا استادام که تو اروپا شناخته شده هستند میتونم بگیرم. اینم بگم که رنکینگ دانشگاه زیاد برام مهم نیست ، فقط میخوام پذیرش بگیرم ، حالا با این اوصاف شانسی دارم؟؟؟؟؟ واسه کدوم دانشگاه ها میتونم اقدام کنم که بیشترین شانس رو داشته باشم و همزمان بهترین انتخاب باشه؟؟؟؟ رفتن واسم خیلی حیاتی شده... لطفا راهنمایی کنید
    پیشاپیش سپاسگذارم

سلام مرسی از سایتتون
    میخواهم که به 6 دانشگاه نروژ مدارکم رو بفرستم که همگی ارسال با پست باید باشه.باید ریز نمرات،توصیه نامه و اصل مدرک رو 6 بار از هر کدوم ترجمه رسمی کنم؟

Local Moderator

سلام
    راجع به علوم سیاسی اطلاعاتی ندارم. به هر حال نمره معدلتون کمی پائینه. اما بودن کسائی که با این معدل پذیرش گرفتن، به هر حال تقاضا برای دانشگاه های رنک پائین تر کمتره و شانست تو اون ها بیشتره.
    تو این
    سایت دانشگاه و کالج های نروژ لیست شده. دونه دونه رو نگاه کن و ببین تو کدوم دانشگاه، رشته شما رو داره. حتماً باید آیلتس 6 و بشه 6.5 رو بگیری. چون امسال یکی از دانشگاه ها 6.5 کرده و شاید بقیه هم سال بعد 6.5 بشن.
    به هر حال خواستن توانستنه. در وهله اول باید تمام دانشگاه ها رو ببینی.
    امیدوارم به هدفت برسی.
    شاد باشی.

نقل قول نوشته اصلی توسط Orod1 نمایش پست ها
    سلام به همگی. دوستان یه لطفی کنید منو راهنمایی کنید اگر وقت دارید... آخه خیلییییی نگرانم ( در ضمن نمیدونم جای درستی دارم سوالم رو عنوان میکنم یا نه... به هر حال تازه وارد هستیم،به بزرگی خودتون ببخشید)
    من رشته ام علوم سیاسی و روابط بین الملل هست ، دانشگاه آزاد ، معدل 13،64 ، آیلتس چند وقت دیگه امتحان دارم (احتمالا 6 )، ریز نمراتم تو درس های تخصصی خوبه ، چند تا مقاله (مربوط به رشته ام) در دست چاپ هم تو مجلات داخلی دارم ، توصیه نامه هم از چندتا استادام که تو اروپا شناخته شده هستند میتونم بگیرم. اینم بگم که رنکینگ دانشگاه زیاد برام مهم نیست ، فقط میخوام پذیرش بگیرم ، حالا با این اوصاف شانسی دارم؟؟؟؟؟ واسه کدوم دانشگاه ها میتونم اقدام کنم که بیشترین شانس رو داشته باشم و همزمان بهترین انتخاب باشه؟؟؟؟ رفتن واسم خیلی حیاتی شده... لطفا راهنمایی کنید
    پیشاپیش سپاسگذارم

Junior Member

من تا دی امسال انشاالله مدرک لیسانس عمرانم رو میگیرم. کارشناسنی ناپیوسته و معدلم رو حدس میزنم 14.5 بشه.
    زبان آیلتس ندارم و تالیف کتاب هم دو مورد دارم دز زمینه ی کامپیوتر ( غیر مرتبط )
    سن هم 28 سال ( پیر شدیم رفت )

آیا امکان گرفتن پذیرش از دانشگاه رنک های متوسط هست ؟

سوالهای عجیب اما مهم دیگر :
    - اینقدر که میگویند دانشگاه های نروژ مجانی اند واقعا همینطوره؟ یعنی من از دانشگاه رنک متوسط هم پذیرش بگیرم هیچ پولی نباید داد ؟!!
    - میتوان بعد از 2 سال تحصیل ، 2 سال هم به هر طریق در انجا حتی شده گارسونی کرد و اقامت دائم گرفت ؟
    - داشنگاهی هست که شرط داشتن آیلتس هم نداشته باشه ؟!!

دانشگاه های نروژ مجانی هستند اما هزینه زندگی در نروژ خیلی بالاست. شنیدم گرانترین کشور جهان است. پس فرقی دانشگاه پولی نمیکند. در مورد سوال دوم بعید میدونم که ویزای دانشجویی رو تمدید کنند. درمورد بخش سوم حتی اگر چنین دانشگاهی وجود داشته باشد که باز هم بعید میدونم شما اگر زبانتون در یک سطح استاندارد نباشه برای خودتون مشکل پیش میاد و واحد هارو می افتید. اونم تو یک کشوری که هزینه ها اونقدر بالاست و با وضعیت عرضی خراب کشور ما. اگر هم که زبانتون خوبه دیگه مشکلی نباید با آیلتس داشته باشید.
    Watch your thoughts; they become words. Watch your words; they become actions. Watch your actions; they become habits. Watch your habits; they become character. Watch your character; it becomes your destiny

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghazal1361 نمایش پست ها
    دانشگاه های نروژ مجانی هستند اما هزینه زندگی در نروژ خیلی بالاست. شنیدم گرانترین کشور جهان است. پس فرقی دانشگاه پولی نمیکند. در مورد سوال دوم بعید میدونم که ویزای دانشجویی رو تمدید کنند. درمورد بخش سوم حتی اگر چنین دانشگاهی وجود داشته باشد که باز هم بعید میدونم شما اگر زبانتون در یک سطح استاندارد نباشه برای خودتون مشکل پیش میاد و واحد هارو می افتید. اونم تو یک کشوری که هزینه ها اونقدر بالاست و با وضعیت عرضی خراب کشور ما. اگر هم که زبانتون خوبه دیگه مشکلی نباید با آیلتس داشته باشید.
    با تشکر از پاسخ شما
    در مورد سوال اول خب خوبه که مجانی هست دانشگاه ها ، اما وقتی شما در خوابگاه هستی و زندگی بسیار معمولی دانشجویی داری بازم هزینه های بالا اون کشور موثر میشه بر شما ؟!
    سوال دوم هم منظورم این بود که درس را تمام کنی و یک جایی یک کار حتی بسیار پایین پیدا کنی که زمان اقامت رو زیاد کنی از طریق ویزای کاری
    سوال آخر هم برای این پرسیدم که تا من بخواهم بروم در استایل امتحان آیلتس خودم رو در بیارم حداقل یک سالی زمان لازمه و قصدم این هست که مانع هارو از جلوی راهم کمتر کنم

ولی در کل درست گفتید، در مورد موضوع ارز و گرانی ها. تنها نگرانی میشود این باشد که نتوان در آن کشور کار راحت پیدا کرد تا کمبود هارو پوشش بده. آنوقت شرایط سخت تر از سخت میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط zaza2z نمایش پست ها
    با تشکر از پاسخ شما
    در مورد سوال اول خب خوبه که مجانی هست دانشگاه ها ، اما وقتی شما در خوابگاه هستی و زندگی بسیار معمولی دانشجویی داری بازم هزینه های بالا اون کشور موثر میشه بر شما ؟!
    سوال دوم هم منظورم این بود که درس را تمام کنی و یک جایی یک کار حتی بسیار پایین پیدا کنی که زمان اقامت رو زیاد کنی از طریق ویزای کاری
    سوال آخر هم برای این پرسیدم که تا من بخواهم بروم در استایل امتحان آیلتس خودم رو در بیارم حداقل یک سالی زمان لازمه و قصدم این هست که مانع هارو از جلوی راهم کمتر کنم

ولی در کل درست گفتید، در مورد موضوع ارز و گرانی ها. تنها نگرانی میشود این باشد که نتوان در آن کشور کار راحت پیدا کرد تا کمبود هارو پوشش بده. آنوقت شرایط سخت تر از سخت میشه
    هرینه ها اون چیزی نیست که شما فکر میکنید حتی برای زندگی دانشجویی.یکی ار دوستان من دانشچوی آلمان است(آلمان هم دانشگاه هاش مجانیه) باهاش که صحبت میکنم میگقت تو کمترین حالت ماهی 700 بورو باید حساب کرد که به پول ما در حال حاضر یک چیزی حول وهوش 3 میلیون تومن است که خوب پول کمی نیست اونم ماهیانه!!! تازه این کشور آلمانه گفتم نروژ بخاطر اینکه کشور نفتی ای هست مطمینا هزینه ها بالاتر از این هم است. در مورد کار شما خودتون رو جای دولت نروژ بگدارید زمانی که بیکاری تو کشورتون بیداد میکنه حاضرید ویزای کار به فرد خارچی بدید؟ مسلما جواب منفیه. پس ویزای کار رو حتی برای بی ارزش ترین کار بیخیال شید. درمورد بخش آخر شما مدرکی باید به دانشگاه و استاد نشون بدید که توانایی صحبت به زبان انگلیسی دارید و میتوانید ارتباط برقرار کنید. برای دانشگاهها 100 ها اپلیکشن تحصیلی میاد که از بین اونها انتحاب میکنند به نظز من فردی که دانشجو انتخاب میکنه بین شما که هیچ مدرک زبانی نداری و فردی که مدرک زبانی داره اون رو انتخاب میکند(حتی اگر زبان شما بهتر باشه و نمره اون فرد دیگه حداقل ممکن باشه) بهر حال این چیزایی بود که به ذهن من میرسه امیدوارم ناامیدتون نکرده باشم فقظ خواستم حقایق رو بگم تا امید واهی بدم
    Watch your thoughts; they become words. Watch your words; they become actions. Watch your actions; they become habits. Watch your habits; they become character. Watch your character; it becomes your destiny