صفحه 53 از 64 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 640

موضوع: مباحث مربوط به پذیرش کارشناسی ارشد از سایر دانشگاه ها (به جز Bergen, Oslo, NTNU)

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به پذیرش کارشناسی ارشد از سایر دانشگاه ها (به جز Bergen, Oslo, NTN

نقل قول نوشته اصلی توسط kolocheh نمایش پست ها
    باسلام
    من برای گرفتن ویزای تحصیلی نروژ درمقطع ارشد میخواستم اقدام کنم وآیلتس 7 جنرال دارم میخواستم ببینم شانس گرفتن پذیرش رودارم معدلم 17.29 هستش ودانشگاه ازاد
    درود
    برای پذیرش از دانشگاه ، مدرک زبان آکادمیک می خواهد.(مگر این که اختصاصا گفته باشن جنرال هم قبوله).
    . . . . . . Never give up

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به پذیرش کارشناسی ارشد از سایر دانشگاه ها (به جز Bergen, Oslo, NTN

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed-gh نمایش پست ها
    درود
    برای پذیرش از دانشگاه ، مدرک زبان آکادمیک می خواهد.(مگر این که اختصاصا گفته باشن جنرال هم قبوله).
    من دانشگاه مهندسی نروژ رونگاه کردم برای رشته های international ننوشته آکادمیک فقط نوشته آیلتس.ولی برای مهندسی معدن و..اینا نوشته فقط آکادمیک

نقل قول نوشته اصلی توسط kolocheh نمایش پست ها
    من دانشگاه مهندسی نروژ رونگاه کردم برای رشته های international ننوشته آکادمیک فقط نوشته آیلتس.ولی برای مهندسی معدن و..اینا نوشته فقط آکادمیک
    درود
    بعید میدونم رشته با رشته قوانین فرق کنه. بهتر از دانشگاه بپرسید . ولی 99% آکادمیک می خوان.
    . . . . . . Never give up

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed-gh نمایش پست ها
    درود
    بعید میدونم رشته با رشته قوانین فرق کنه. بهتر از دانشگاه بپرسید . ولی 99% آکادمیک می خوان.
    مرسی ازدانشگاه پرسیدم.هنوزجواب ندادن ولی توی سایت این شرکت های اعزام دانشجو دیدم فقط برای نروژ نوشته که بعضی دانشگاهاشون قبول میکنن.

سلام دوستان
    من لیسانس میکروبیولوژی دانشگاه آزاد با معدل 15.20
    فوق لیسانس ژنتیک از دانشگاه پردیس بین الملل با معدل 15.60
    مقاله isc
    ielts 6.5
    دوباره میخوام برای ژنتیک پزشکی بخونم
    به نظر شما شرایطشو دارم ؟ کدام دانشگاه این رشته رو داره ؟

Junior Member

یه سوالی داشتم. من تصمیم دارم برای رشته ی تغذیه انسانی در مقطع فوق لیسانس اقدام کنم اما با چند مشگل برخوردم

1- آیا در نروژ میشه بدون نمره ی زبان و به صورت کاندیشنال پذیرش گرفت ؟ من نمره ی آیلتس دارم ولـــی نمرم کمتر از اون چیزی است که دانشگاه میخواهد

2- در اروپا رشته ی من معمولا به زبان مرسوم اون کشور ارايه میشود مثلا در نروژ به زبان انگلیسی نیست و باید نروژی بلد باشی. آیا میشه بدون مدرک زبان نروژی اپلای کرد و پدیرش گرفت و در کشور نروژ اون زبان را خواند ؟
    3- یه دانشگاه در انگلستان هست و من مطمن هستم که بهم پذیرش میدن. حالا بین نروژ و انگلیس کدوم را انتخاب کنم ؟ ( البته با در نظر گرفتن هزینه های زندگی و تحصیل )

نقل قول نوشته اصلی توسط anjellina نمایش پست ها
    یه سوالی داشتم. من تصمیم دارم برای رشته ی تغذیه انسانی در مقطع فوق لیسانس اقدام کنم اما با چند مشگل برخوردم

1- آیا در نروژ میشه بدون نمره ی زبان و به صورت کاندیشنال پذیرش گرفت ؟ من نمره ی آیلتس دارم ولـــی نمرم کمتر از اون چیزی است که دانشگاه میخواهد

2- در اروپا رشته ی من معمولا به زبان مرسوم اون کشور ارايه میشود مثلا در نروژ به زبان انگلیسی نیست و باید نروژی بلد باشی. آیا میشه بدون مدرک زبان نروژی اپلای کرد و پدیرش گرفت و در کشور نروژ اون زبان را خواند ؟
    3- یه دانشگاه در انگلستان هست و من مطمن هستم که بهم پذیرش میدن. حالا بین نروژ و انگلیس کدوم را انتخاب کنم ؟ ( البته با در نظر گرفتن هزینه های زندگی و تحصیل )
    در مورد دو سوال اولتون به نظرم بهترین کار مکاتبه با خود دانشگاه هست.
    ولی سوال سومتون مسلما از لحاظ هزینه ها نروژ بسیار ارزون تر از انگلیسه. البته اگه بتونید از انگلیس فاند بگیرید بحثش جداست. ولی اگه بخواید با هزینه شخصی تحصیل کنید بدون شک نروژ از لحاظ هزینه ای بسیار ارزانتر تموم میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anjellina نمایش پست ها

دوست عزیز من توضیح دادم که نروژ پذیرش کاندیشنال در نمره زبان نداره فنلاند داره اما درنروژدر مقطع فوق لیسانس کاندیشنال اصلا وجود نداره .نروژ تا چند سال قبل یک قانون داشت که شما بیای اینجا وبرای یک سال زبان نروژ بخونی امتحان بدی قبول شدی وبعدش برای هر مقطع تحصیلی وهررشته اپلای کنی ولی برداشته شده وتنها گزینه برای نروژ پذیرش به صورت اینترنشنال برای مقصع فوق لیسانس با زبان انگلیسی ونمره مورد نظرشون هست وتحصیل در وقطع فوق لیسانس انگللیسی هست اگر نوشته رشته شما زبانش نروزی هست پس شما نمیتونی اپلای کنی چون باید نروزی مدرک زبان نروژی حتما داشته باشی .از نظر هزینه نروژ کشور بسیار گرونی هست فقط هزینه تخصیل ندارید

Junior Member

دانشگاه آزاد -نرم افزار - 15.11
    IELTS 6.5
    6 سال کار شبکه
    university of AGDER
    master of science in information and communication technology
    مشکلی که دارم این که خیلی از موسسه های اعزام دانشجو به من می گن به خاطر گپ تحصیلی 6 ساله ای که دارم دانشگاه های فنلاند و نروژ به من پذیرش نمی دهند. آیا این درست؟ البته من خودم می خوام اقدام کنم از اینا فقط سئوال پرسیدم

می شه اگر کسی در این زمینه اطلاعاتی داره به من بگه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineer from PUT

سلام دوستان.من کل فاروم رو مطالعه کردم.جواب چندتا سوالو متوجه نشدم!!؟
    من فارغ التحصیل مهندسی نفت از دانشگاه صنعت نفت هستم با معدل 14.99.برای ارشد قصد اپلای دارم و بعدش دکترا و اقامت.
    2 سال سابقه کار در شرکت مناطق نفت خیز جنوب-4طبقه اهواز-ادازه مهندسی بهره برداری دارم
    زبانم هم خوبه و تافل بالای 100 میتونم بگیرم.
    حالا سوالات من:
    1-با این معدل اصلا شانس پذیرش هست یا خیر،چون فکر کنم حداقل معدل 15 هست من 1 صدم کم دارم!!!
    2-دوستان میگن هزینه زندگی به عهده خودمون هست،سالی تقریبا چقدر میشه و اینکه آیا مبلغی که ابتدا تو حساب باید بذاریم (حدود 40 میلیونه فکر کنم) همون پولیه که خرج میشه یا به اون نمیتونیم دست بزنیم؟
    3-دوستان میگن شرایط صنعت نفت تو نروژ خیلی خوبه.از طرفی میگن نروژی بلد نباشی زمین شوری هم بهت نمیدن!وضعیت کار حین تحصیل بالاخره چجوزیه؟؟
    لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم.