صفحه 55 از 64 نخستنخست ... 54546474849505152535455565758596061626364 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 640

موضوع: مباحث مربوط به پذیرش کارشناسی ارشد از سایر دانشگاه ها (به جز Bergen, Oslo, NTNU)

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به پذیرش کارشناسی ارشد از سایر دانشگاه ها (به جز Bergen, Oslo, NTN

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrsa1392 نمایش پست ها
    با سلام و وقت بخیر

دانشگاه کارشناسی : الزهرا
    معدل کارشناسی : 16
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد: بیوتکنولوژی میکروبی
    معدل کارشناسی ارشد :17.50

برای مقطع ارشد با هزینه شخصی خودم در کدوم دانشگاه نروژ بدون مدرک زبان میتونم درس بخونم؟
    تو رو خدا راهنمایی کنید
    سلام، تا اونجایی که من میدونم تمام دانشگاه های نروژ مدرک زبان رو جزو مدارک اصلی واسه پذیرش میدونن و بدون زبان امکان گرفتن پذیرش وجود نداره.
    موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به پذیرش کارشناسی ارشد از سایر دانشگاه ها (به جز Bergen, Oslo, NTN

سلام.دد لاین ترم بعدی دانشگاه ها برای ارشد کی هستش؟با داشتن مقاله ممکن اسکالر داده بشه؟با معدل 16.79 مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد و نمره آیلتس حداقل 6

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial Engineering

سلام دوستان
    امروز نامه پذیرش من از دانشگاهی به اسم University College of Southeast Norway اومده. البته من مستقیما برای این دانشگاه اپلای نکرده بودم. بلکه همین رشته رو در Telemark اپلای کرده بودم.این طور که سرچ کردم و اگر درست متوجه شده باشم این کالج زیرمجموعه ی Telemark هست و این اددمیشن جواب اپلای من در تلمارکه.کسی از دوستان اطلاعاتی از این دانشگاه داره ؟هنوز جواب بقیه اپلای هام نیومده.نمی دونم این کالج ارزششو داره ایا؟

دوستان نتایج پذیرش دانشگاه استاونگر داره کم کم میاد

Junior Member

سلام دوستان
    واقعا به کمکتون احتیاج دارم.من میخوام واسه نروژ اقدام کنم و برام مهم نیست که حتما دانشگاه تاپ باشه چون فکر نمیکنم شرایطم به اونا بخوره. من لیسانس فیزیک هسته ای دارم با معدل ۱۶.۱۴ و دو تا مقاله نانو ذرات ولی متاسفانه نمره ایلتسم 5.5 هست و همین موضوع انتخابای منو محدود کرده. رشته ای که میخوام اقدام کنم ارشد فیزیک پزشکیه و ممنون میشم اگه هر چه سریعتر بهم بگین کدوم دانشگاها با این شرایط من مناسبه؟
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط skynight نمایش پست ها
    سلام دوستان
    واقعا به کمکتون احتیاج دارم.من میخوام واسه نروژ اقدام کنم و برام مهم نیست که حتما دانشگاه تاپ باشه چون فکر نمیکنم شرایطم به اونا بخوره. من لیسانس فیزیک هسته ای دارم با معدل ۱۶.۱۴ و دو تا مقاله نانو ذرات ولی متاسفانه نمره ایلتسم 5.5 هست و همین موضوع انتخابای منو محدود کرده. رشته ای که میخوام اقدام کنم ارشد فیزیک پزشکیه و ممنون میشم اگه هر چه سریعتر بهم بگین کدوم دانشگاها با این شرایط من مناسبه؟
    با تشکر
    در مورد رشته باید توی سایت دانشگاه های نروژ بگردید تا ببینید کدوم دانشگاه ها دارند اما نکته مشخص اینه که نروژ ایتلسزیر 6 قبول ندارند

Junior Member

سلام دوستان یک سوال فوری دارم
    چند ماه پیش برای دانشگاه stavanger ثبت نام انلاین انجام دادم و امروز یک email دریافت کردم به این صورت:

Hereby submitted public list for the post Doctoral Fellow in drilling and well technology at the Department of Petroleum Engineering with reference 123746.

Sincerely
    University of Stavanger
    Norbert Puttkamer

و یک فایل pdf شامل 110 اسم از نقاط مختلف دنیا که اسمه منم داخلش هست بدون هیچ توضیحی فرستاده شده.

این یعنی چی؟ اکسپت شدم؟ باید نامه ای دیگه ای بهم بدن؟ نه خبری نیست؟

لطفا راهنمایی کنید. مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hermes20 نمایش پست ها
    سلام دوستان یک سوال فوری دارم
    چند ماه پیش برای دانشگاه stavanger ثبت نام انلاین انجام دادم و امروز یک email دریافت کردم به این صورت:

Hereby submitted public list for the post Doctoral Fellow in drilling and well technology at the Department of Petroleum Engineering with reference 123746.

Sincerely
    University of Stavanger
    Norbert Puttkamer

و یک فایل pdf شامل 110 اسم از نقاط مختلف دنیا که اسمه منم داخلش هست بدون هیچ توضیحی فرستاده شده.

این یعنی چی؟ اکسپت شدم؟ باید نامه ای دیگه ای بهم بدن؟ نه خبری نیست؟

لطفا راهنمایی کنید. مرسی
    یک ایمیل به دانشگاه بزنید دپارتمان پترولیم سوال کنید .110 نفر بودن توی لیست عجیبه !!! بهترین راه ایمیل زدن هست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial Engineering

سلام دوستان.
    دانشگاهي كه پذيرش گرفتم موقع اپلاي هارد كپي مدارك رو از من نخواست و فايل فرستادم براشون. براي شروع تحصيل
    1-اصل مدارك فارسي هم بايد ببرم با خودم؟
    2-شناسنامه و كارت ملي و ترجمه هاشونم نيازه ببرم؟
    3-ترجمه مدارك نياز به مهر دادگستري و امور خارجه هم داره؟

سلام من فارغ التحصیل مکانیک از تهران مرکز هستم با معدل 16 . ارشد شرکت کردم رتبه ام 900 شد. من قصد دارم در یکی از ده دانشگاه اول امریکا دکتری رو بگذرونم . با توجه به هزینه ( ترجیحا اگه فاند هست) و اینکه من هدفم گرفتن دکتری از دانشگاه های خوب امریکا هست به نظرتون فوق رو در ایران ( شهرستان با توجه به رتبه ام) بگذرونم بهتره یا شانس دارم که با توجه به رزومه ضعیف ، در دانشگاه های نروژ تحصیل کنم و برای دکتری به امریکا برم؟ و اینکه کدوم راه بهتره و اینکه نروژ ایا بهترین هست ؟ فقط مجدد بگم من فاند برام خیلی مهمه، هدفم در دکتری یکی از ده دانشگاه برتره و اینکه من زبانم ضعیفه. ( ولی اگه نیازه بلافاصله شروع میکنم) . من دوبار ارشد شرکت کردم ولی موفق نشدم. در ضمن هر دانشگاهی نباشه . دانشگاهی باشه که بعدا برای اپلای دکتری بتونم اقدام کنم . بهترین دانشگاه نروژ NTNU هست؟ با تشکر.