صفحه 6 از 64 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 640

موضوع: مباحث مربوط به پذیرش کارشناسی ارشد از سایر دانشگاه ها (به جز Bergen, Oslo, NTNU)

Member aidin1840 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مترجمی زبان انگلیسی پیام نور دماوند

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به پذیرش کارشناسی ارشد از سایر دانشگاه ها (به جز Bergen, Oslo, NTN

نقل قول نوشته اصلی توسط gil77 نمایش پست ها
    سلام
    من در TUCيه رشته واسه خودم پيدا كردم كه تا FEB مهلت داره بنظرتون من با معدل ارشد 16 (ليسانس سراسري 13) شانسي دارم براي مستر؟
    سلام
    یعنی دوباره میخوان مستر بخونین؟ معدل لیسانستون پایین هست و مدرک زبان هم نمیدونم دارین یا نه؟ اما چرا برای PHD اقدام نمی کنید؟

موفق باشی
    به خويشتن اعتماد كن، آنگاه راه زندگي را خواهي يافت.

Lightbulb پاسخ : مباحث مربوط به پذیرش کارشناسی ارشد از سایر دانشگاه ها (به جز Bergen, Oslo, NTN

نقل قول نوشته اصلی توسط ali0robot نمایش پست ها
    سلام مهدی جان عزیز مرسی برای پاسخت
    لینکی که گذاشتی اپلیکشن فرمش باز نمیشه
    برای این رشته تا 1 فوریه وقت دارم درسته
    من که برای ماه بعد امتحان آیلس دارم اگر 6 بشم می تونم خودمو برسونم ؟

Application procedures for admission to Master in Technology

Fill in a web-based Application form(step 1). For questions about how to fill in the application form please send an e-mail to admissions@hit.no
    The deadline is February 1st, but we strongly recommend you to apply as soon as possiblie.
    Please wait for our response. If we choose to continue with your application we will send you a second application form (step 2). Fill in the form and return it with relevant documents. Transcripts of grades must be mailed to us directly from the educational institution in a sealed envelope. The deadline is March 1st.
    You will receive a final response to your application before April 15th.

http://www.hit.no/eng/content/view/full/104260

Member ali0robot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک آزاد

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به پذیرش کارشناسی ارشد از سایر دانشگاه ها (به جز Bergen, Oslo, NTN

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi_Abhar نمایش پست ها

Application procedures for admission to Master in Technology

Fill in a web-based Application form(step 1). For questions about how to fill in the application form please send an e-mail to admissions@hit.no
    The deadline is February 1st, but we strongly recommend you to apply as soon as possiblie.
    Please wait for our response. If we choose to continue with your application we will send you a second application form (step 2). Fill in the form and return it with relevant documents. Transcripts of grades must be mailed to us directly from the educational institution in a sealed envelope. The deadline is March 1st.
    You will receive a final response to your application before April 15th.

http://www.hit.no/eng/content/view/full/104260
    به خدا لینکش باز نمیشه

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط aidin1840 نمایش پست ها
    سلام
    یعنی دوباره میخوان مستر بخونین؟ معدل لیسانستون پایین هست و مدرک زبان هم نمیدونم دارین یا نه؟ اما چرا برای PHD اقدام نمی کنید؟

موفق باشی
    ielts 7 دارم .اما بخاطر معدل پايين ليسانس فكر نكنم شانس چنداني داشته باشم براي phd و از طرفي مي خوام حتما برم .اينه كه بشدت نياز به راهنمايي دوستان دارم .شرايطمو يه بار ديگه مي گم( معدل ليسانس 13 معدل فوق 16 نمره ielts7 براي TUC شانسم چقدره؟)

gil77 ببخشید من خیلی با تجربه نیستم تو زمینه پذیرش و این حرفا....

اما یه چیزی رو ازش مطمئنم! درسته که معدل خیلی موثره....ولی تنها نکته تاثیر گذار نمیتونه باشه!

من راجع به TUC هم اطلاعات زیادی ندارم...اما میتونم با اطمینان بگم احتمال گرفتن پذیرشتون هست...چرا نباشه

من نمیدونم چرا اینجا همه از نمره حرف میزنن در صورتیکه خودمون هم میدونم SOP و CV خوب خیلی بیشتر بیان کننده اینه که شما چقدر به درد اون رشته میخورین!

gil77 شما بدون هیچ پیش شرطی اپلای کنین و منتظر این نباشین که رد بشین..

به نظر من البته

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali0robot نمایش پست ها
    به خدا لینکش باز نمیشه
    لینک مشکلی نداره.بعلاوه می تونید از زیر هم اقدام کنین.
    Admission requirements and procedures

For admission to higher education in Norway there are some minimum requirements. Different programmes may have requirements in addition to the minimum requirements. See the discription of each programme for further details.
    Admission requirements for Norwegian Language and Civilization
    Admission requirements for Master programmes in Technology ("Energy and Environmental Technology", "Process Technology" and "Systems and Control Engineering")

نقل قول نوشته اصلی توسط gil77 نمایش پست ها
    ielts 7 دارم .اما بخاطر معدل پايين ليسانس فكر نكنم شانس چنداني داشته باشم براي phd و از طرفي مي خوام حتما برم .اينه كه بشدت نياز به راهنمايي دوستان دارم .شرايطمو يه بار ديگه مي گم( معدل ليسانس 13 معدل فوق 16 نمره ielts7 براي TUC شانسم چقدره؟)
    دوست عزیز با توجه به سابقتون و ارسال هاتون می دونید که یه کم سوالاتون رو باید واضح تر و با مشخصات بیشتر مطرح کنید که دوستان بهتر راهنمایی کنن.رشته، زمینه مورد علاقه، مقاله،کارای تحقیقاتی و رزومه تون همه تاثیر داره که من ندیدم چیزی گفته باشید.
    باید بدونین که برای PhD فاکتور های متعددی دخیله که مهم ترینش پیدا کردن پوزیشن خالی مرتبط با فیلد شماست. والا دوستان یا می شناسنت یا می خوان الکی خوشحال بشی یا غیبگو هستند که با این اطلاعات کم بهت پذیرش دادن.لطفا اطلاعات بیشتر بدین و کمی هم راجع به تاپیک های پذیرش دکترا مطالعه کنید.
    موفق باشید
    «دانش چيز شگفت انگيزى است، مشروط بر آنكه كسى مجبور نباشد از طريق آن امرار معاش كند.» آلبرت اینشتین

با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم

نقل قول نوشته اصلی توسط sheidakhareji2 نمایش پست ها
    gil77 ببخشید من خیلی با تجربه نیستم تو زمینه پذیرش و این حرفا....

اما یه چیزی رو ازش مطمئنم! درسته که معدل خیلی موثره....ولی تنها نکته تاثیر گذار نمیتونه باشه!

من راجع به TUC هم اطلاعات زیادی ندارم...اما میتونم با اطمینان بگم احتمال گرفتن پذیرشتون هست...چرا نباشه

من نمیدونم چرا اینجا همه از نمره حرف میزنن در صورتیکه خودمون هم میدونم SOP و CV خوب خیلی بیشتر بیان کننده اینه که شما چقدر به درد اون رشته میخورین!

gil77 شما بدون هیچ پیش شرطی اپلای کنین و منتظر این نباشین که رد بشین..

به نظر من البته
    دوست عزیز، شما بنا به گفته خودتون نه تو زمینه اپلای تجربه دارین نه دانشگاه TUC رو می شناسید و نمی دونین چرا نمره مهم هست.پس چطور به خودتون اجازه می دید به دیگران اطلاعات نادرست بدین.
    می دونم که با نیت خیر زحمت کشیدین 5 خط تایپ کردین ولی اگر اینجا همه فقط بخوان بر مبنای احساس نظر بدن هم فروم شلوغ می شه هم جوابها غیر اصولی و غیر قابل استفاده می شه.
    معدل یه دوره 4 ساله بیانگر میزان پشتکار، علاقه، دانش و برداشت شما از اون رشته است که خیلی مهم است. و تاثیر معدل لیسانس برای دکترا یه بحث دیگه که جای هیچ کدوم اینجا نیست. شما رو به مطالعه بیشتر فروم تو این زمینه ها دعوت می کنم.موفق باشید.
    «دانش چيز شگفت انگيزى است، مشروط بر آنكه كسى مجبور نباشد از طريق آن امرار معاش كند.» آلبرت اینشتین

با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم

gharibeh!

ممنون از توجهتون....فکر نمیکنم اینجا جای بحث بین من و شما باشه!

من طبق تجربه شخصی خودم در سال گذشته نظر دادم...من برای دانشگاهی اپلای کردم که حتی یکی از شرایطش رو نداشتم...

اما پذیرش گرفتم دقیقا هم از همون دانشگاهی که فکر نمیکردم حتی مدارکم رو بررسی کنن! چون thesis proposal میخواستن اما من نفرستاده بودم همچین چیزی!

بنابراین چندان هم رو هوا حرف نمیزنم...بعضیها دوست دارن همیشه آیه یاس بخونن اون مسئله شخصیت افراده!

اشتباه البته از کسانیه که از همهههههههههه نظر میخوان، من کسی رو میشناسم جناب gharib که با معدل 12 داره همین الان تو نروژ درس میخونه...ببخشیدا اما شما خیلی دعوا دارین ولی من از اینکه دیگران رو دشارژ کنم لذت نمیبرم

Junior Member metty آواتار ها

سلام . کسی میدنه چرا نروژیها اینجورین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    توی سایت studyinnorway ددلاین ترمسو رو 1 فوریه زده (http://www.studyinnorway.no/sn/Maste...trepreneurship)
    حالا که بهد پرکردن فرم انلاین به دانشگاه ایمیل زدم که مهلت ارسال مدارک تا کی هست زحمت کشیدن جواب دادن:
    Dear Sir,

The application form should be submitted with all the required documents
    within 1 December. At the application form it was a check list where the
    applicants should mark what documents were submitted together with the
    application form - so the application package should be submitted included
    all required documents within the given deadline.

Yours sincerely
    ,

حالا من چیکار کنم؟؟