صفحه 7 از 64 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 640

موضوع: مباحث مربوط به پذیرش کارشناسی ارشد از سایر دانشگاه ها (به جز Bergen, Oslo, NTNU)

Junior Member mohsen fardi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PETROLEUM GEOLOGY AND GEOPHYSICS, THE UNIVERSITY OF OSLO

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به پذیرش کارشناسی ارشد از سایر دانشگاه ها (به جز Bergen, Oslo, NTN

نقل قول نوشته اصلی توسط metty نمایش پست ها
    سلام . کسی میدنه چرا نروژیها اینجورین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    توی سایت studyinnorway ددلاین ترمسو رو 1 فوریه زده (http://www.studyinnorway.no/sn/Maste...trepreneurship)
    حالا که بهد پرکردن فرم انلاین به دانشگاه ایمیل زدم که مهلت ارسال مدارک تا کی هست زحمت کشیدن جواب دادن:
    Dear Sir,

The application form should be submitted with all the required documents
    within 1 December. At the application form it was a check list where the
    applicants should mark what documents were submitted together with the
    application form - so the application package should be submitted included
    all required documents within the given deadline.

Yours sincerely
    ,

حالا من چیکار کنم؟؟
    سلام
    الان كاري نميشه كرد و بايد براي سال اينده اقدام كني.اما اين ربطي به نروژيها نداره و بارها دوستان اينجا گفتن كه مرجع شما سايت خود دانشگاه هست و نه سايتهاي ديگه!!!

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

پیش فرض پاسخ : مباحث مربوط به پذیرش کارشناسی ارشد از سایر دانشگاه ها (به جز Bergen, Oslo, NTN

نقل قول نوشته اصلی توسط Gharibeh نمایش پست ها
    دوست عزیز، شما بنا به گفته خودتون نه تو زمینه اپلای تجربه دارین نه دانشگاه TUC رو می شناسید و نمی دونین چرا نمره مهم هست.پس چطور به خودتون اجازه می دید به دیگران اطلاعات نادرست بدین.
    می دونم که با نیت خیر زحمت کشیدین 5 خط تایپ کردین ولی اگر اینجا همه فقط بخوان بر مبنای احساس نظر بدن هم فروم شلوغ می شه هم جوابها غیر اصولی و غیر قابل استفاده می شه.
    معدل یه دوره 4 ساله بیانگر میزان پشتکار، علاقه، دانش و برداشت شما از اون رشته است که خیلی مهم است. و تاثیر معدل لیسانس برای دکترا یه بحث دیگه که جای هیچ کدوم اینجا نیست. شما رو به مطالعه بیشتر فروم تو این زمینه ها دعوت می کنم.موفق باشید.
    به هرحال ممنون از راهنمايي شما و دوستان ديگر
    گرچه من شخصا اين ماجراي ملاك بودن معدل رو اونم وقتي درصد زياديش مربوط به دروس غير تخصصي ميشه(در ايران) خيلي غير منطقي ميدونم و فكر مي كنم براي تحصيل در مقاطع بالاتر سوابق كاري بايد ملاك بهتري باشه اما ظاهرا علاوه بر اينجا در كل دنيا هم آسمان همين رنگه!! من با توجه به گرفتن مدك فوق در همين جا و اعتقاد به اينكه با دكتري گرفتن بيرون از ايران هم چيز زيادي عايدم نمييشه. فقط و فقط به دلايل شخصي قصد دارم دوباره براي مقطع ارشد اون هم ترجيحا از نوع Meng دوباره اپلاي كنم .حالا اگر كسي چنين تجربه اي داره ممنون ميشم در اختيار بزاره ...

سلام
    من دارم براي آگدر اقدام ميكنم توي application form يه قسمت متن زير رو نوشته ؟ ميشه لطفا بگيد كه منظورش چيه ؟ يعني مدارك ديپلم هم بايد ترجمه كنيم ؟ يا دانشگاه كافيه ؟
    certified copies of all transcripts of records , awarded certificates /diplomas grading system and translations .(both upper secondary and higher education must be documented

بابت اثبات مدرك آيلتسم چي كار بايد بكنم كپي آيلتس براشون بفرستم كافيه ؟ يا بايد جا برابر اصل بشه ؟ ( البته از دارالترجمه پرسيدم گفت ما برابر اصل ميكنيم اما تاييد وزارت امور خارجه رو نداره . چيكار بايد بكنم ؟

ApplyAbroad Veteran
    m.a.a آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saram نمایش پست ها
    سلام
    من دارم براي آگدر اقدام ميكنم توي application form يه قسمت متن زير رو نوشته ؟ ميشه لطفا بگيد كه منظورش چيه ؟ يعني مدارك ديپلم هم بايد ترجمه كنيم ؟ يا دانشگاه كافيه ؟
    certified copies of all transcripts of records , awarded certificates /diplomas grading system and translations .(both upper secondary and higher education must be documented

بابت اثبات مدرك آيلتسم چي كار بايد بكنم كپي آيلتس براشون بفرستم كافيه ؟ يا بايد جا برابر اصل بشه ؟ ( البته از دارالترجمه پرسيدم گفت ما برابر اصل ميكنيم اما تاييد وزارت امور خارجه رو نداره . چيكار بايد بكنم ؟
    دوست عزیز لطفا از ارسال پست تکراری در تاپیک ها ی مختلف خودداری کنید.
    وزارت خارجه کارنامه آیلتس رو تایید نمیکنه، برای کپی برابر اصل کردن همون مهر و امضای دارالترجمه کفایت میکنه.

<< Everything is okay in the end
    , If it's not okay, then it's not the end >>

بچه ها ممنون از کمک همتون

من دارم فرم اپلیکشین آگدر رو پر میکنم اینجا در قسمت personal refrence گفته please give name address and accupation of one person , preferably a senior academic staff member closely associated with your recent academic work,who maybe asked to support your application .
    من باید حتما اسم یکی از کارمندهای دانشگاهی که درس خوندم بنویسم؟ یا اینکه می تونم اسم یکی از استادامون رو هم بنویسم ؟
    در ضمن این استادی که الان میخوام معرفیش کنم در حال حاضر در دانشگاه شهید بهشتی است در حالیکه خودم شهید رجایی درس خوندم اگر postal address رو شهید بهشتی بدم مشکلی پیش نمیاد ؟

ApplyAbroad Veteran
    silence scream آواتار ها

دوست عزیز، بهتر هست این گونه سوالات رو در تاپیک «راهنمایی برا پر کردن فرم آنلاین» مطرح کنید.

این موضوعی که میفرمایید،referee - همون کسی هست که میتونه صحت شما رو تایید کنه و احیانا براتون توصیه نامه بنویسه یا فرم توصیه پر کنه و بهتر است که یکی از اهالی آکادمیک باشه (در مواردی اگر کاری/حرفه ای باشه هم مورد قبوله و میتونه در کنار شخص آکادمیک استفاده بشه) و ترجیحا استادی بوده باشه که شما رو میشناسه.
    مهم نیست الان کجاست. این مباحث در تالار دیگه ای بحث میشه که مربوط به توصیه/توصیه نامه ست

نقل قول نوشته اصلی توسط saram نمایش پست ها
    بچه ها ممنون از کمک همتون

من دارم فرم اپلیکشین آگدر رو پر میکنم اینجا در قسمت personal refrence گفته please give name address and accupation of one person , preferably a senior academic staff member closely associated with your recent academic work,who maybe asked to support your application .
    من باید حتما اسم یکی از کارمندهای دانشگاهی که درس خوندم بنویسم؟ یا اینکه می تونم اسم یکی از استادامون رو هم بنویسم ؟
    در ضمن این استادی که الان میخوام معرفیش کنم در حال حاضر در دانشگاه شهید بهشتی است در حالیکه خودم شهید رجایی درس خوندم اگر postal address رو شهید بهشتی بدم مشکلی پیش نمیاد ؟
    اراده ی مصممی که آرزوی بزرگی را همراهی می کند و ذهنی که شکست را نمی پذیرد، راه خود را از میان مشکلات پیدا خواهد نمود
    با دادن امتیاز + به دوستانی که به ما کمک میکنند ، روحیه همکاری و دوستی را در فروم ترویج کنیم
    آیا می دانستید می توانید حتی بصورت ناشناس، نتایج پذیرش خود را وارد نمایید!؟ دریغ نفرمایید که از شما دریغ نکردند

بعد از خوندن نتایجی که دانشگاه استاوانگر واسه دوستان فرستاده بود و ردشون کرده بود شوکه شدم. من برای رشته computer science اقدام کرده بودم و برام ایمیل اومد که مرحله اول رو گذروندم...الان یک هو بعد از خوندن مطالب دوستان دچار شک شدم...تا اونجا که یادمه در مرحله پر کردن آنلاین فرم، ازمون یه معدل می خواست که معدل دیپلممون بود...یعنی من فکر کردم معدل دیپلمه و همونو زدم...اما الان از چیزایی که خوندم حس می کنم که ظاهرا اشتباه زدم و منظورشون معدل لیسانس بوده...می خواستم بدونم دوستانی که اقدام کردن در جریان هستند که منظور دقیقا کدوم بوده؟
    یه سوال دیگه هم داشتم...من ترم آخرم اما با این وجود تا اون موقع مدرک بهم نمی دن که بفرستم، اما یه نامه از دانشگاه گرفتم که اعلام می کنه تا فوریه تموم می کنم...ممکنه قبول نکنن این رو؟
    ممنون می شم اگر کسی پاسح بده بهم

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urbanism & Strategic Planning - K.U.Leuven

دوست عزیز،
    شما هم اگه کمیییی دقت کنی به خودت اجازه نمیدی بدون اطلاعات و یقینه ۱۰۰٪ این حرفو بزنی!
    ایشون گفتن: درسته که معدل خیلی موثره....ولی تنها نکته تاثیر گذار نمیتونه باشه!
    این حرف کاملاااااااااااااااا درسته! بله شکی نیست که معدل خیلی موثره، ولی اگه تتها عامل تاثیر گذار بود مطمئنا اونا مثل ما اهل کاغذ بازی الکی نیستن که بخوان بگن اینهمه وقت صرف SOP کنید.
    اگه منبع شما فوروم هست بهتره یه سری بزنید و مطالب در مورد SOP رو هم بخونید اول!
    شما از کجا به این نتیجه رسیدی که "معدل یه دوره 4 ساله بیانگر میزان پشتکار، علاقه، دانش و برداشت شما از اون رشته است" این نظر شخصی شماست! نه اون کسی که مدارک رو بررسی میکنه! پس جوری که انگار تنها معیار پذیرشه مطرح نفرمائید! لطفا!
    اگه اینطور باشه سابقه کاری و مقاله و CV و .... رو برای سر کار گذاشتن ملت درخواست میکنن!
    خیلی از افراد هستن که در درسهایی مثل تفسیر موضوعی، اندیشه، ادبیات و .... ضعیف عمل میکنن و معدل پایینی دارن ولی اختصاصی خوبی دارن! این نشون دهنده ی عدم علاقه ی ۴ سالشون به رشته هستش؟ نخیر به خاطر همینه که ریز نمره هم میخوان! لطفا نظر شخصی تون رو جوری القا نکینید که ممکنه باعث تغییر سرنوشت افراد دیگه بشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط sheidakhareji2 نمایش پست ها
    gil77 ببخشید من خیلی با تجربه نیستم تو زمینه پذیرش و این حرفا....

اما یه چیزی رو ازش مطمئنم! درسته که معدل خیلی موثره....ولی تنها نکته تاثیر گذار نمیتونه باشه!

من راجع به TUC هم اطلاعات زیادی ندارم...اما میتونم با اطمینان بگم احتمال گرفتن پذیرشتون هست...چرا نباشه

من نمیدونم چرا اینجا همه از نمره حرف میزنن در صورتیکه خودمون هم میدونم SOP و CV خوب خیلی بیشتر بیان کننده اینه که شما چقدر به درد اون رشته میخورین!

gil77 شما بدون هیچ پیش شرطی اپلای کنین و منتظر این نباشین که رد بشین..

به نظر من البته

نقل قول نوشته اصلی توسط Gharibeh نمایش پست ها
    دوست عزیز، شما بنا به گفته خودتون نه تو زمینه اپلای تجربه دارین نه دانشگاه TUC رو می شناسید و نمی دونین چرا نمره مهم هست.پس چطور به خودتون اجازه می دید به دیگران اطلاعات نادرست بدین.
    می دونم که با نیت خیر زحمت کشیدین 5 خط تایپ کردین ولی اگر اینجا همه فقط بخوان بر مبنای احساس نظر بدن هم فروم شلوغ می شه هم جوابها غیر اصولی و غیر قابل استفاده می شه.
    معدل یه دوره 4 ساله بیانگر میزان پشتکار، علاقه، دانش و برداشت شما از اون رشته است که خیلی مهم است. و تاثیر معدل لیسانس برای دکترا یه بحث دیگه که جای هیچ کدوم اینجا نیست. شما رو به مطالعه بیشتر فروم تو این زمینه ها دعوت می کنم.موفق باشید.
    ویرایش توسط samiii22 : December 23rd, 2010 در ساعت 03:42 PM

دوستان سلام
    من می خواستم در دانشگاه AGder رشته ICT برای فوق اقدام کنم
    ولی از همه مدارکم یکدونه دارم و نمیتونم اصلش رو بفرستم
    آیا کپی برار اصل کردن محضری کفایت میکنه؟یاباسد کار دیگری کرد
    نروژ با این همه ادعا هنوز سیستمش نفتیه
    با سپاس

توی سایت agder ننوشته اصل مدارک رو بفرستید!شما واسه چی میخواین اصل مدارکتون رو بفرستین؟