صفحه 1 از 18 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 175

موضوع: دانشگاه UOIT

b_ghashami
    Guest

پیش فرض دانشگاه UOIT

دوستان عزیز سلام،
    من جدیدا از دانشگاه University of Ontario Institute of Technology (UOIT) پذیرش گرفتم که خوشبختانه فاند هم بهم داده، حالا می خواستم ببینم کسی چیزی در مورد این دانشگاه میدونه.
    سوال دوم من هم اینه که فاندی که به من دادن 15000 دلار آمریکاست ولی هزینه تحصیل تو این دانشگاه 18000 دلار به اضافه 8000 دلار هزینه اقامت و غیره، است. استادم توی ایمیلش نوشته که من می تونم تی ای هم بگیرم و هزینه هام رو با اون کاور کنم. حالا می خواستم ببینم به صرف ایمیل استادم می تونم برم اونجا؟ (تو نامه اصلی چیزی در مورد تی ای گفته نشده و 15000 رو برای آر ای میدن.)

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

پیش فرض پاسخ : دانشگاه UOIT

بهتون تبريك مي گم. انشاالله به زودي خبر گرفتن ويزاتونو بشنويم و شيرنيشو هم بخوريم
    مي شه رشته و خلاصه رزومه خودتونو بگين؟
    مرسي
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

من دیدم کسایی رو که TA , RA باهم گرفتن و هزینه ها هم کاور شده و توی نامه اصلی هر دوتاش رو نوشتن ... اینطوری شما عملآ فاند کامل نیستی ... TA رو قبول کن و full fund بشو ! ...
    در ضمن مبارکه ...

1- ایمیل استاد رو قبول نمی کنن
    2-حتی اگر دانشگاه بگه خرج زندگیت 8000 دلاره سفارت کمتر از 10000 دلار قبول نمی کنه.

b_ghashami
    Guest

ممنون از پاسخ هایی که دادید، رشته من مکانیکه، دانشگاه UOIT هم من رو برای فوق با گرایش انرژِی خواسته (اطلاعات بیشتر رو می تونین توی www.uoit.ca پیدا کنین.)
    اینکه گفتید سفارت کمتر از 10000 دلار رو قبول نمی کنه یعنی من باید حداقل 10 میلیون تومان تو بانک داشته باشم؟

Junior Member

این دانشگاه تو لیست مورد تایید وزارت علوم هست؟ تا جایی که من می دونم The Ontario Institute for Studies in Education هست ولی اینو من ندیدم

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

این دانشگاه تعداد رشته های بسیار کمی داره و پذیرشش هم کمه. این عوامل باعث شده تا رتبه این دانشگاه از نظر جهانی بسیار بد بشه. برای رشته خودم عرض می کنم تو این دانشگاه واقعا اساتید قوی وجود دارند و حتی یکیشون ایرانیه. منم اپلای کردم چون واقعا هم تعداد اساتید و هم پروژه های متعددی که گرفته بودن چشممو گرفت

كسي مي خواد اين هفته مداركشو واسه uoit پست كنه؟

من امسال این دانشگاه رو هم اپلای کردم واسه فوق کامپیوتر ولی حتی نزاشتن مدارکم به دستشون برسه و ریجکت کردن ! خیلی مسخرست واقعا . حداقل برای حفظ ظاهر هم که شده می بایست صبر می کردن ....

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط aida64 نمایش پست ها
    من امسال این دانشگاه رو هم اپلای کردم واسه فوق کامپیوتر ولی حتی نزاشتن مدارکم به دستشون برسه و ریجکت کردن ! خیلی مسخرست واقعا . حداقل برای حفظ ظاهر هم که شده می بایست صبر می کردن ....
    شاید حداقلهای دانشکده رو نداشتید یا بعد از سر رسید مدارکتون رو فرستادید

صفحه 1 از 18 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)