صفحه 18 از 18 نخستنخست ... 89101112131415161718
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 175 , از مجموع 175

موضوع: دانشگاه UOIT

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه UOIT

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    برای پذیرش مشکلی ندارید ولی این رشته مستر بدون تز است و براش فاند نمیدن.
    خیلی ممنون از پاسختون
    در مورد هزینه های زندگی مشکلی ندارم. ولی هزینه های خود دانشگاه رو هم چیزی ساپورت نمی کنن؟
    منظورم اینه که از صفر تا صد هزینه (دانشگاه و زندگی) پای خودم هست؟ اگر اینطوریه، میشه با کار پاره وقت تا چه حدی رو جبران کرد؟(مثلا تا 50 درصد؟)

ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط anmk نمایش پست ها
    خیلی ممنون از پاسختون
    در مورد هزینه های زندگی مشکلی ندارم. ولی هزینه های خود دانشگاه رو هم چیزی ساپورت نمی کنن؟
    منظورم اینه که از صفر تا صد هزینه (دانشگاه و زندگی) پای خودم هست؟ اگر اینطوریه، میشه با کار پاره وقت تا چه حدی رو جبران کرد؟(مثلا تا 50 درصد؟)

ممنون
    بله دیگه وقتی فاند نداره یعنی کل هزینه ها پای خودتونه. کار پاره وقت در شرایط فعلی در کانادا کم پیدا میشه بخاطر وضعیت کووید. باید دید سال دیگه چی میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    بله دیگه وقتی فاند نداره یعنی کل هزینه ها پای خودتونه. کار پاره وقت در شرایط فعلی در کانادا کم پیدا میشه بخاطر وضعیت کووید. باید دید سال دیگه چی میشه.
    سلام
    امکانش هست که به طور تقریبی بگید که هزینه زندگی و دانشگاه به طور میانگین ماهیانه چقدر میشه (به دلار کانادا یا آمریکا).

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط anmk نمایش پست ها
    سلام
    امکانش هست که به طور تقریبی بگید که هزینه زندگی و دانشگاه به طور میانگین ماهیانه چقدر میشه (به دلار کانادا یا آمریکا).
    شهریه دانشگاه را دقیق نمیدونم ولی روی وب سایتش میتونید چک کنید. دانشگاههای انتاریو معمولا شهریه اینترنشنال شون در محدوده 18-22 هزار دلار در ساله.
    برای هزینه زندگی هم در حدود 15-20 هزار دلار در سال در نظر بگیرید.

Junior Member

سلام به همه
    بنده می خوام برای پاییز سال دیگه رشته Information Technology Security این دانشگاه اقدام کنم ( مقطع ارشد). از دوستان می خوام تجربه خودشون رو مخصوصا در این رشته اگر ممکن هست با من به اشتراک بذارند. از لابراتورها، کیفیت ارائه، میزان سختگیری و همینطور دسترسی به دانشگاه با من به اشتراک بذارند. می خوام ببینم میشه در تونتو اقامت کرد و به دانشگاه رفت یا بهتره که نزدیک خود دانشگاه اقمات کرد. به لحاظ دسترسی، امکانات محل قرارگیری دانشگاه و هزینه ها. اگرم بشه از تونترو رفت و آمد کرد که چه بهتر چون دوستانی اونجا دارم.

الان اولیت اولم شناسایی وضعیت خود دانشگاه و نحوه ارائه رشته است

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)