صفحه 2 از 18 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 175

موضوع: دانشگاه UOIT

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه UOIT

نقل قول نوشته اصلی توسط aida64 نمایش پست ها
    من امسال این دانشگاه رو هم اپلای کردم واسه فوق کامپیوتر ولی حتی نزاشتن مدارکم به دستشون برسه و ریجکت کردن ! خیلی مسخرست واقعا . حداقل برای حفظ ظاهر هم که شده می بایست صبر می کردن ....
    شما مدارکتون که قاعدتا سر موعد مقرر می رسیده چون اونجور که من خبردارم ددلاینش 15 فوریه بوده...اما احتمال زیاد admission requirement رو نیاوردید چون من با یه استادی اونجا در تماس بودم گفت graduate office اول مدارک شماروچک می کنن اگه قبول شدید بعد میدن دست ما...پس مطمئن باشید که حداقلها رو نیاوردید...

حداقل admission requirement رو داشتم که اپلای کردم ! و اونها نزاشتن حتی مدارک به دستشون برسه کامل ... مدارکمم زود فرستادم . خیلی قبل از deadline و اونها چند روز بعد از پست مدارک توسط من یه نامه دادن و ریجکت کردن ! خیلی سریعتر از اون چیزی که انتظار داشتم !
    چند جا که پرس و جو کردم گفتن که انگار دانشگاه کوچیکیه و احتمالا تعداد محدودی می گیره و از این حرفا ! به هر حال کاش fee رو برای یه جای درست حسابی تر خرج می کردم نه اینجا که ....

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

منم برای این دانشگاه اپلای کردم. همونطور که قبلا هم گفتم گروه کنترل بسیار قوی داره. امروز یکی از اساتید تماس گرفت و خواست علاقه خودم رو در مورد زمینه کاریش مشخص کنم. حدود یه هفته پیش هم یه ایمیل اومده بود که می گفت فایل شما در اختیار اساتید قرار گرفت تا بررسی کنن

Junior Member

من در حال حاضر در مقطع دکتری این دانشگاه در رشته مکانیک مشغول به تحصیلم. تی.ای. معمولا میدن و مشکلی نیست. در زمینه مکانیک و انرژی تو کانادا شناخته شده هست. تا یکی دو ماه دیگه یک مرکز تحقیقاتی (عمدتا خودرو) افتتاح میشه که بزرگترین تونل باد آمریکای شمالی توش هست. مزیت این دانشگاه اینه که برخلاف سایر شهرهای کوچک مانند واترلو و لندن ( وسترن اونتاریو) شما در عرض 45 دقیقه میتونید به تورنتو برید.
    اگه سوالی دارید بچه ها ، که من بتونم جواب بدم خدمتتان هستم.

Junior Member

سلام دوست عزیز نادر

من امروز پذیرشم از دانشگاه کانکوردیا برای رشته ی Information Systems Security اومد.
    سوالم اینه که سطح کانکوردیا نسبت به Ryerson و UOIT چه طوره؟ من شنیدم اون دوتا با اینکه جدید ترند ولی Lab های مجهزتری دارند و استاداشون وقت بیشتری با دانشجو میذارن.

ضمنا درسته که سفارت به کسایی که فاند ندارن ویزا نمیده؟ چی کار میشه کرد؟
    ممنون میشم اگه کسی در این مورد اطلاعاتی داره کمکم کنه.

Junior Member

سلام
    من یکی از دوستام فوق دانشگاه UOIT بود رشته مهندسی مکانیک. الان PhD رفته دانشگاه Harward . استادای مکانیکش که تو زمینه کاری من هستند واقعا قوی هستند مخصوصا انرژی
    من خودم امسال از دانشگاه UBC رش Waterloo پذیرش دارم اما می رم UOIT

Junior Member

سلام
    ممنون می شم اگه با هم در ارتباط باشیم
    من 3 دانشگاه پذیرش گرفتم اما استادای رشته من که انرژی است تو UOIT می تونم به جرات بگم بهترین هستند. شما چه گرایشی هستید و با کدام استاد مکانیک کار می کنید؟
    استادای من Prof. Dincer & Prof. Rosen hastand ء می شناسید؟
    ممنون
    ویرایش توسط Pearson : May 5th, 2010 در ساعت 07:20 AM

سلام-اتفاقا منم تقریبا شرایط شمارو دارم و با فاند 16000$ پذیرش گرفتم. میتونم میلتو داشته باشم تا با هم بیشتر صحبت کنیم؟

تو اپلیکیشن فرم یه سئوال داره
    Do you intend to apply for financial assistance from the Ontario Student Assistance Program (OSAP)?
    کسی می دونه چی باید جواب داد؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sunlady نمایش پست ها
    تو اپلیکیشن فرم یه سئوال داره
    Do you intend to apply for financial assistance from the Ontario Student Assistance Program (OSAP)?
    کسی می دونه چی باید جواب داد؟
    OSAP وام تحصیلی مخصوص کانادائی ها و افراد مقیم است. اگه شما با ویزای دانشجوئی میرید OSAP نمیتونید بگیرید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)