صفحه 7 از 18 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 175

موضوع: دانشگاه UOIT

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

پیش فرض پاسخ : دانشگاه UOIT

نقل قول نوشته اصلی توسط mmadadi نمایش پست ها
    ممنون میشم اطلاع بدید در مورد رشتتون و اینکه ایمیل دریافت کردید یا نامه پذیرش؟

چون به من هم گفتن اگه پذیرش بدن مشروط به نمره آیلتسمه
    من رشته ی modeling and computational science قبول شدم که از قبل استاده باهام مصاحبه کرده بود. مستر.
    اول خودش گفت قبولی، پس فرداش هم کمیته نامه داد. تو استیتوس ام نوشت که تا 6 مارچ وقت داری 100 دلار بدی تا آفر نسوزه. منم ریختم به حساب، چون بقیه حاها هنوز جوابش نیومده بود. گفتم خدا نکرده اینم از دست می ره. تو نامه آفر نوشته باید تا زوئن نمره جدید بفرستم.
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

Senior Member vahideabdolazi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    iut

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    نه این ایمیل قبولی و ردی نیست. فقط لینک میده به سایتی که اونجا میتونید status اپلیکیشنتون رو چک کنید. اگر لینکش کار نمیکنه با آدرس ایمیلی که داده تماس بگیرید و اطلاع بدید.
    سایتشون خراب بود. درست شد.
    هی آقای مجری هیچ وقت با خر درد دل نکنید
    از توصیه های فامیل دور به آقای مجری
    توجه: شرمنده دوستانم، ولی واقعا وقت ندارم زیاد به فروم سر بزنم، اگر جواب ندادم به پیام خصوصی هاتون، معذور دارید من را. با سپاس

Junior Member

از گرفتن پذیرش و یا فاند برای دوستان خبری شده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng.

سلام به Naderr
    دو تا سوال داشتم:1- وزارت علوم قبولش داره/
    2- چقدر فاند دارید؟
    Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering- Isfahan University of Technology

سلام، کسی واسه ژانویه2013 ازین دانشگاه پذیرش گرفته؟

استادی توی این دانشگاه برای PHD نرم افزار قول 18000 رو به عنوان فاند بهم داده و من هم اپلای کردم.
    می خواستم بدونم با این مقدار میشه توی شهر اشاوا زندگی کرد؟ البته من ویزای مهاجرت دارم؟
    وافعا اعتبار این دانشگاه در حدی است که بشه بعدا یک کاری پیدا کرد؟

من برای وسترن هم اپلای کردم. به نظرتون کدوم بهتره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hasansh نمایش پست ها
    استادی توی این دانشگاه برای PHD نرم افزار قول 18000 رو به عنوان فاند بهم داده و من هم اپلای کردم.
    می خواستم بدونم با این مقدار میشه توی شهر اشاوا زندگی کرد؟ البته من ویزای مهاجرت دارم؟
    وافعا اعتبار این دانشگاه در حدی است که بشه بعدا یک کاری پیدا کرد؟

من برای وسترن هم اپلای کردم. به نظرتون کدوم بهتره؟
    وسترن اگر پذیرش بگیرید بهتره، بیشتر از این نظر که UOIT دانشگاه جدیدی است و هنوز شهرتی تثبیت نکرده. برای مستر البته مناسب است ولی دکترا هر جای معروفتری بروید شانس کار بعدی بیشتر است. البته اگر کار صنعتی بخواهید بگیرید که محل مدرک اهمیتی ندارد.
    18000 دلار فقط RA یا TA رو هم شامل میشه؟ شهریه تون سالی چنده؟
    اشاوا با ماهی 1000-1200 دلار میتوانید زندگی کنید. البته شما که مهاجر هستید کار هم میتوانید بکنید.

وسترن اگر پذیرش بگیرید بهتره، بیشتر از این نظر که UOIT دانشگاه جدیدی است و هنوز شهرتی تثبیت نکرده. برای مستر البته مناسب است ولی دکترا هر جای معروفتری بروید شانس کار بعدی بیشتر است. البته اگر کار صنعتی بخواهید بگیرید که محل مدرک اهمیتی ندارد.
    18000 دلار فقط RA یا TA رو هم شامل میشه؟ شهریه تون سالی چنده؟
    اشاوا با ماهی 1000-1200 دلار میتوانید زندگی کنید. البته شما که مهاجر هستید کار هم میتوانید بکنید.
    استاد ایمیل زده که نامه آفر 18000 به grad office فرستاده ولی هنوز از طرف دانشگاه چیزی برام ایمیل نشده. نمی دونم این RA حساب می شه یا TA ؟
    شهریه این دانشگاه با هزینه های جانبی سالی حدود 10000 تا برای دانشجویان domestic در میاد.
    معمولا فاندی که می دن ، تابستون رو هم شامل می شه؟
    مشکل من اینه که این استاده خیلی عجله داره . از طرفی احساس می کنم به من مشکوک شده و هر چند روزی بهم یا ایمیل می زنه یا زنگ و وضعیتم رو می پرسه!
    از طرف دیگه برای وسترن اپلای کردم و استاده به من ایمیل زده که از grad office خواسته به محض کامل شدن پروندم، اونو براش بفرستن و به نظر میاد پیگیر کارم هستش ولی از فاند صحبتی نکرده. نمی دونم وسترن چقدر طول می کشه تا جواب بده. تازه پنجشنبه گذشته مدرک رسمی زبان رو ازم خواسته که امروز از طرف مرکز IELTS پست شده .
    الان نمی دونم آفر UOIT رو بپذیرم یا ریسک کنم و منتظر وسترن بمونم؟
    به نظرتون با استاد صادق باشم و وضعیتم رو بگم که من منتظر آفر جای دیگری هستم؟ یا برام گرون تموم میشه!
    ویرایش توسط hasansh : November 10th, 2013 در ساعت 12:24 PM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط hasansh نمایش پست ها
    استاد ایمیل زده که نامه آفر 18000 به grad office فرستاده ولی هنوز از طرف دانشگاه چیزی برام ایمیل نشده. نمی دونم این RA حساب می شه یا TA ؟
    شهریه این دانشگاه با هزینه های جانبی سالی حدود 10000 تا برای دانشجویان domestic در میاد.
    معمولا فاندی که می دن ، تابستون رو هم شامل می شه؟
    مشکل من اینه که این استاده خیلی عجله داره . از طرفی احساس می کنم به من مشکوک شده و هر چند روزی بهم یا ایمیل می زنه یا زنگ و وضعیتم رو می پرسه!
    از طرف دیگه برای وسترن اپلای کردم و استاده به من ایمیل زده که از grad office خواسته به محض کامل شدن پروندم، اونو براش بفرستن و به نظر میاد پیگیر کارم هستش ولی از فاند صحبتی نکرده. نمی دونم وسترن چقدر طول می کشه تا جواب بده. تازه پنجشنبه گذشته مدرک رسمی زبان رو ازم خواسته که امروز از طرف مرکز IELTS پست شده .
    الان نمی دونم آفر UOIT رو بپذیرم یا ریسک کنم و منتظر وسترن بمونم؟
    به نظرتون با استاد صادق باشم و وضعیتم رو بگم که من منتظر آفر جای دیگری هستم؟ یا برام گرون تموم میشه!
    برای کدام ترم میخواهید بروید؟ ژانویه یا سپتامبر؟
    تا قبل از اینکه شروع کنید مشکلی نیست اگر تصمیمتان را عوض کنید. لازم نیست از الان به استاد بگویید. میتونید آفر UOIT را قبول کنید وبعد اگر آفر وسترن بهتر بود آنرا انتخاب کنبد و به استاد اطلاع دهید. منتهی تا قبل از شروع در UOIT. اگر شزوع کردید و استاد به شما RA پرداخت کرد اخلاقا درست نیست که قال اش بگذارید.

برای کدام ترم میخواهید بروید؟ ژانویه یا سپتامبر؟
    تا قبل از اینکه شروع کنید مشکلی نیست اگر تصمیمتان را عوض کنید. لازم نیست از الان به استاد بگویید. میتونید آفر UOIT را قبول کنید وبعد اگر آفر وسترن بهتر بود آنرا انتخاب کنبد و به استاد اطلاع دهید. منتهی تا قبل از شروع در UOIT. اگر شزوع کردید و استاد به شما RA پرداخت کرد اخلاقا درست نیست که قال اش بگذارید.
    سپاس از پاسختون
    قراره از ژانویه شروع کنم. با توجه به زمان محدود، آفری که داده میشه معمولا چقدر وقت داریم قبول یا ردش کنیم؟
    برای قبول کردن آفر باید پولی پرداخت کنم؟ برای UOIT کسی می دونه چقدر هستش؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)