نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: خرید سربازی برای فرد مقیم خارج و برگشته

Junior Member

پیش فرض خرید سربازی برای فرد مقیم خارج و برگشته

با عرض سلام و خسته نباشید،

سوال من اینه که آیا چنین قانونی وجود داره که کسی که تا قبل از سال 1382، 5 سال یا بیشتر در خارج مقیم بوده، و هنگام برگشت 12 ساله یا بیشتر بوده، می تواند با پرداخت هزینه وظیفه خود را بخرد؟ اگر هست، چه جوری باید پیگیر باشم. من الان متوجه شدم و وقت باقی مانده ام محدود است. خیلی خوشحال می شم. ممنون.

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : خرید سربازی برای فرد مقیم خارج و برگشته

نقل قول نوشته اصلی توسط wangowang نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید،

سوال من اینه که آیا چنین قانونی وجود داره که کسی که تا قبل از سال 1382، 5 سال یا بیشتر در خارج مقیم بوده، و هنگام برگشت 12 ساله یا بیشتر بوده، می تواند با پرداخت هزینه وظیفه خود را بخرد؟ اگر هست، چه جوری باید پیگیر باشم. من الان متوجه شدم و وقت باقی مانده ام محدود است. خیلی خوشحال می شم. ممنون.
    (سردار موسی) کمالی از توقف اجرای طرح فروش سربازی مشمولان ایرانی مقیم خارج از کشور که تا پایان سال 82 از کشور خارج شده‌اند خبرداد و گفت:‌ در گذشته این افراد می‌توانستند با پرداخت 10 میلیون تومان سربازی خود را خریداری کنند که از امروز (14 مردادماه 92) این طرح متوقف شد.

جانشین اداره منابع انسانی ستادکل نیروهای مسلح ادامه‌داد: در عین حال این مقررات عطف به ماسبق نشده و آن دسته از مشمولانی که پیش از این نسبت به خرید خدمت سربازی اقدام کرده و تشکیل پرونده داده‌اند، می‌توانند برابر مقررات قبلی نسبت به خرید سربازی خود اقدام کنند.

منبع: http://isna.ir/fa/news/92051407944/کمالی-به-ایسنا-خبر-داد-تسهیلات-جدید-برای

Junior Member

پس امکان بازگشت وجود داره؟؟وسربازی خرید؟/میشه کامل تر توضیح بدید..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)