صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 21

موضوع: معافیت از طریق جانبازی

پیش فرض معافیت از طریق جانبازی

با سلام

می خواستم بدونم که برای گرفتن معافی از جانبازی چی کار باید بکنم البته خودم شماره چشمام مجموع 11 هست حالا پزشکی بگیرم به نظر شما یا جانبازی

با تشکر

Member GODO آواتار ها

پیش فرض پاسخ : معافیت از طریق جانبازی

سلام
    دوست عزيز فرقي ميكنه ؟ بچسبيد يكدومه بگيريد و انقدر دل بقيه رو آب نكنيد ! بعضي ها هستند كه تو كف يكدوم از اين ها هستند و حاضرن خيلي چيزاشون رو بدن تا يكدوم از اين معافيت هارو بگيرند ! هيچ فرقي نميكنه ...البته تا اونجايي كه من ميدونم ! فقط بعضي ها جساسيت به خرج ميدن ...مثلا اگه بخوايي ويزاي US رو بگيرين احتمال اين كه بتونه كليرنس بخوره زياد ميشه ( در مورد معافيت جانبازي ) اما كلا خيلي چيز هاي ديگه هست كه باعث كليرنس ميشه يا مدت زمانش رو زياد ميكنه ...تنها دليلش اين نموتنه بشه !
    خلاصه بو دنبالش...
    بیشتر آدم‌های دنیا دیوانه بودند. آن بخشی هم که دیوانه نبودند، عصبی بودند. آن بخش هم که دیوانه یا عصبی نبودند، احمق بودند.
    چارلز بوکوفسکی

Smile پاسخ : معافیت از طریق جانبازی

خوب بعد برای جانبازی بابام کلا معاف میشم فقط می خواستم بدونم که دوره آموزشی هم باید رفت یا نه چون می دونم که پزشکی آموزشی نداره

Member GODO آواتار ها

سلام
    رفيق من از طريق جانبازي پدرش معاف شد و صدالبته آموزشي نرفت ! البته من تا همين جاشو ميدونم . مثلا كسايي كه پدرشون 30 ماه جبهه رفته بودند هم معاف ميشن و آموزشي نميرن !
    بیشتر آدم‌های دنیا دیوانه بودند. آن بخشی هم که دیوانه نبودند، عصبی بودند. آن بخش هم که دیوانه یا عصبی نبودند، احمق بودند.
    چارلز بوکوفسکی

با سلام

امروز رفتم نظام وظیفه نشد که از طریق پزشکی بگیرم باید دانشگاه رو بیخیال بشم می خواهم از جانبازی استفاده کنم حالا در حین تحصیل هم میشه از معافیت جانبازی گرفت ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sss638 نمایش پست ها
    با سلام

امروز رفتم نظام وظیفه نشد که از طریق پزشکی بگیرم باید دانشگاه رو بیخیال بشم می خواهم از جانبازی استفاده کنم حالا در حین تحصیل هم میشه از معافیت جانبازی گرفت ؟
    بسم الله الرحمن الرحیم
    دوست عزیز سلام
    تنها معافیتی که در حین تحصیل نمی تونید بگیرید معافیت پزشکی هست و معافیت جانبازی و امثال اون رو می تونید در حال تحصیل هم در صورت احراز شرایط دریافت کنید . آموزشی هم نخواهید داشت .
    موفق باشید .

Junior Member

سلام به همگي دوستان من متولد نيمه اول ٧٠ هستم و تا الان غيبت داشتم ميخوام از معافيت جانبازي استفاده كنم ميخواستم بدونم كه غيبتم مانع معافيت جانبازي من ميشه يا نه ؟پدرم ٢٥٪ جانبازي داره ميشه كاملا معاف بشم و اموزشي نداشته باشم ؟مرسي

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط majidseo نمایش پست ها
    سلام به همگي دوستان من متولد نيمه اول ٧٠ هستم و تا الان غيبت داشتم ميخوام از معافيت جانبازي استفاده كنم ميخواستم بدونم كه غيبتم مانع معافيت جانبازي من ميشه يا نه ؟پدرم ٢٥٪ جانبازي داره ميشه كاملا معاف بشم و اموزشي نداشته باشم ؟مرسي
    دوست عزیز غیبت مشکلی واسه شما ایجاد نمی کنه اموزشی هم ندارید
    زود تر اقدام کنید

Banned
    رشته و دانشگاه
    Electeronic engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط majidseo نمایش پست ها
    شما معاف نمیشید بلکه کسر خدمت میخورید.

Senior Member mas0o0ud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering , IAUT

نقل قول نوشته اصلی توسط AghaMashalla نمایش پست ها
    شما معاف نمیشید بلکه کسر خدمت میخورید.
    یکی از پسرهای جانبازان بالای 25% معاف میشن و اموزشی نداره. بالای 50% 2 تا پسر.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)