صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 66

موضوع: توصیه های مفید برای گرفتن نمره 7 و بالاتر

Banned
    رشته و دانشگاه
    Power System Engineering

Question اخذ نمره ی بالای 7 در writing صرف نظر از نحوه ی تصحیح

با اجازه مدیران فروم،
    بخاطر اینکه مشکل اصلی خیلی از شرکت کننده ها (چه در سنترهای داخلی و چه خارجی) بخش رایتینگ هست طوری که فقط بخاطر این اسکیل خیلی چند بار امتحان دادند لذا از دوستانی که نمره 7 و یا بالاتر در این بخش گرفته اند خواهشمندیم موارد زیر را ذکر کنند:

1. منایع مورد مطالعه :
    2. تکنیک های ابتکاری خودشون :
    3. توصیه های مهم (مثلا اینکه ممورایز نکنیم، از کلمات تکراری مثل nowadays و todays و ...استفاده نکنیم و توصیه های بسیار مفید)
    :

امیدوارم که این تاپیک مشکل خیلی از بچه ها رو بتونه حل کنه.

با تشکر
    فرهادی
    ویرایش توسط nimaafshar8 : February 1st, 2013 در ساعت 08:21 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng-Iran University of science and technology

پیش فرض پاسخ : رایتینگ 7+

نقل قول نوشته اصلی توسط 400969 نمایش پست ها
    با اجازه مدیران فروم،
    بخاطر اینکه مشکل اصلی خیلی از شرکت کننده ها (چه در سنترهای داخلی و چه خارجی) بخش رایتینگ هست طوری که فقط بخاطر این اسکیل خیلی چند بار امتحان دادند لذا از دوستانی که نمره 7 و یا بالاتر در این بخش گرفته اند خواهشمندیم موارد زیر را ذکر کنند:

1. منایع مورد مطالعه
    2. تکنیک های ابتکاری خودشون
    3. توصیه های مهم (مثلا اینکه ممورایز نکنیم، از کلمات تکراری مثل nowadays و todays و ...استفاده نکنیم و توصیه های بسیار مفید)

امیدوارم که این تاپیک مشکل خیلی از بچه ها رو بتونه حل کنه.

با تشکر
    فرهادی
    من 7 شدم. از چند ماه قبل امتحان معلمم یک سری writing بهم داد که در معنای واقعی کلمه عالی بودند و اون گفت که اینها نمرات 8.5 و 9 آیلتس رو گرفتند.البته توسط Native انگلیسی در حال تحصیل یا فارغ التحصیل از رشته ی ادبیات انگلیسی نوشته شده بودند. معلمم گفت هر شب از روی اینها فقط بنویس (تقریبا 5تا task اول و 6 تا task دوم بود)حداقل یک دور! که فقط ساختار اینها بره توی ذهنت.یک راهش هم خوندن زیاده متون درست و حسابیه. یعنی اونایی که به قول معروف وزن ادبی دارند. ولی کلا بهتون بگم نمیشه نمره ی خیلی خوبی گرفت از writing . چون یک جورهایی بیرحمانه نمره میدن.بنظر من یه برنامه ریزی درست و حساب شده (که البته کاری که گفتم واقعا موثره) برای نوشتن با تاپیکهای مختلف واقعا خوبه و این رایتینگها باید توسط یک آدمی که واقعا زبانش خوبه صحیح بشه. کلا اگر یه وقت معمولی رو این گذاشته بشه و به skill های دیگه بیشتر برسن دوستان فکر کنم نمرات خوی بتونن بگیرن

نقل قول نوشته اصلی توسط RanaY نمایش پست ها
    من 7 شدم. از چند ماه قبل امتحان معلمم یک سری writing بهم داد که در معنای واقعی کلمه عالی بودند و اون گفت که اینها نمرات 8.5 و 9 آیلتس رو گرفتند.البته توسط Native انگلیسی در حال تحصیل یا فارغ التحصیل از رشته ی ادبیات انگلیسی نوشته شده بودند. معلمم گفت هر شب از روی اینها فقط بنویس (تقریبا 5تا task اول و 6 تا task دوم بود)حداقل یک دور! که فقط ساختار اینها بره توی ذهنت.یک راهش هم خوندن زیاده متون درست و حسابیه. یعنی اونایی که به قول معروف وزن ادبی دارند. ولی کلا بهتون بگم نمیشه نمره ی خیلی خوبی گرفت از writing . چون یک جورهایی بیرحمانه نمره میدن.بنظر من یه برنامه ریزی درست و حساب شده (که البته کاری که گفتم واقعا موثره) برای نوشتن با تاپیکهای مختلف واقعا خوبه و این رایتینگها باید توسط یک آدمی که واقعا زبانش خوبه صحیح بشه. کلا اگر یه وقت معمولی رو این گذاشته بشه و به skill های دیگه بیشتر برسن دوستان فکر کنم نمرات خوی بتونن بگیرن

سلام دوست عزیز

ممکنه ازتون بخوایم لطفا نمونه های رایتینگ هایی را که استادتون بهتون داده بود که خودتون عنوان کردید باعث موفقیتتون شده را با بقیه هم به اشتراک بگذارید؟

با سپاس.
    .We should do our utmost to achieve our goal in life
    اگر بخواهم کاری را انجام دهم، یا کامل و بی نقص انجام می دهم یا اصلا به سراغش نمی روم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng-Iran University of science and technology

نقل قول نوشته اصلی توسط mahgh123 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

ممکنه ازتون بخوایم لطفا نمونه های رایتینگ هایی را که استادتون بهتون داده بود که خودتون عنوان کردید باعث موفقیتتون شده را با بقیه هم به اشتراک بگذارید؟

با سپاس.
    بله حتما اینکارو خواهم کرد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اخذ نمره ی بالای 7 در writing صرف نظر از نحوه ی تصحیح

لطفا نمونه رایتینگ هایی را که می گیدو بزارید .

من هم احساس می کنم همین نوشتن از روی رایتینگ های رست و حسابی می تواند اثر خوبی بر ذهن داشته باشد.
    اگر کسی مجموعه ای از رایتینگ های عالی و استخوان دار رو در اختیار داره به اشتراک بگذاره ممنونم.

Senior Member

نمی ذاری رایتینگ ها رو؟

Junior Member alisam44 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک-سیالات دانشگاه سیستان و بلوچستان

با سلام
    دوستان اگر دنبال نمونه رایتینگ خوب هستند سایت simon از هر تسک 7-8 نمونه ای که خودش به عنوان اگزمینر آیلتس نوشته هست و گفته اینها نمونه رایتینگ 9 هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط RanaY نمایش پست ها
    بله حتما اینکارو خواهم کرد
    دوست عزیز ممکنه نمونه رایتینگ هایی را که فرمودین به اشتراک می گزارین ، لینکش را بگذارید که بتونیم ازشون استفاده کنیم؟

سپاسگزارم.
    .We should do our utmost to achieve our goal in life
    اگر بخواهم کاری را انجام دهم، یا کامل و بی نقص انجام می دهم یا اصلا به سراغش نمی روم.

اینها نمونه رایتینگهایی هستن که یک نیتیو توشته و استادم بهم داده.امیدوارم مفید باشه.

http://www.applyabroad.org/forum/sho...02#post1077302

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)