صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 66

موضوع: توصیه های مفید برای گرفتن نمره 7 و بالاتر

پیش فرض پاسخ : رایتینگ 7+

Dear RanaY
    could you give me your resources that related to task 1 & task 2?
    Thank you in advance for collaboration and consideration
    درج ايميل يا شماره تماس خلاف قوانين فاروم مي باشد.
    ویرایش توسط Simon : June 17th, 2013 در ساعت 08:18 PM

Member nasim_gilmour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    منهدسی نفت

سلام دوستان
    این فایل ادامه فایل هایی هست که قبلا ماهی خانوم Rana آپلود کرده بود

جهت اطلاع دوستان این فایل ها از یک کتاب هست به اسم IELTS WRITING – Mat Clark که به زبان چینی و ژاپنی نوشته شده است ( لینک دانلود کل کتاب رو در ادامه میذارم )
    در ضمن از همین انتشارات کتاب های اسپیکینگ هم پیدا کردم که فایل های صوتی بسیار خوبی داره که اون رو هم لینک دانلودش رو میذارم ....

لینک دانلود فایل اول:
    تعداد تقریبا 114 سوال و نمونه نوشته شده از کتاب IELTS WRITING – Mat Clark که قبلا رعنا خانوم 50 تاش رو آپلود کرده بود:
    ( اینها رو از سایت www.scribe.com دانلود کردم به بدبختی ، چون توی کتاب به صورت اسکن شدست و کیفیت مناسبی نداره ولی این فایل بصورت آفیس ورد هست ):

از این لینک دانلود کنید --->>> Sample IELTS WRITING – Mat Clark.doc

لینک دانلود فایل های دوم:
    شامل کتاب کامل رایتینگ همون نویسنده IELTS WRITING – Mat Clark که نمودار ها رو هم توضیح داده و کلی نمومه جمله آماده داره ولی کتاب به زبان چینی هست ولی مهم نیست چون ما با سمپلها و نمونه هاش که به انگلیسی هست کا داریم:
    Writing.JPG

دانلود کتاب کامل رایتینگ همون نویسنده IELTS WRITING – Mat Clark
    پسوردش در صورت نیاز جهت آنلاک کردن و دانلود: ebooktienganh.com

لینک دانلود فایل های سوم:
    شامل کتاب اسپیکینگ و سی دی های صوتی IELTS SPEAKING - Mark Allen هست که پیشنهاد میکنم حتما دانلود کنین ... واقعا عالی هستن ... ( یک کتاب با پنج تا سی دی صوتی )
    Speaking.jpg

لینک دانلود اول کتاب و سی دی اسپیکینگ ...... ویا ..... لینک دوم

موفق باشید دوستان
    به امید نتیجه های خوب برای همیه دوستان عزیز
    من در این خانه به گمنامی نمناک علف نزدیکم ...
    سهراب ... قایقت جا دارد؟ ... من هم از همهمیه داغ زمین بیزارم ! ...

نقل قول نوشته اصلی توسط nasim_gilmour نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این فایل ادامه فایل هایی هست که قبلا ماهی خانوم Rana آپلود کرده بود

جهت اطلاع دوستان این فایل ها از یک کتاب هست به اسم IELTS WRITING – Mat Clark که به زبان چینی و ژاپنی نوشته شده است ( لینک دانلود کل کتاب رو در ادامه میذارم )
    در ضمن از همین انتشارات کتاب های اسپیکینگ هم پیدا کردم که فایل های صوتی بسیار خوبی داره که اون رو هم لینک دانلودش رو میذارم ....

لینک دانلود فایل اول:
    تعداد تقریبا 114 سوال و نمونه نوشته شده از کتاب IELTS WRITING – Mat Clark که قبلا رعنا خانوم 50 تاش رو آپلود کرده بود:
    ( اینها رو از سایت www.scribe.com دانلود کردم به بدبختی ، چون توی کتاب به صورت اسکن شدست و کیفیت مناسبی نداره ولی این فایل بصورت آفیس ورد هست ):

لینک دانلود فایل های دوم:
    شامل کتاب کامل رایتینگ همون نویسنده IELTS WRITING – Mat Clark که نمودار ها رو هم توضیح داده و کلی نمومه جمله آماده داره ولی کتاب به زبان چینی هست ولی مهم نیست چون ما با سمپلها و نمونه هاش که به انگلیسی هست کا داریم:
    Writing.JPG

دانلود کتاب کامل رایتینگ همون نویسنده IELTS WRITING – Mat Clark
    پسوردش در صورت نیاز جهت آنلاک کردن و دانلود: ebooktienganh.com

لینک دانلود فایل های سوم:
    شامل کتاب اسپیکینگ و سی دی های صوتی IELTS SPEAKING - Mark Allen هست که پیشنهاد میکنم حتما دانلود کنین ... واقعا عالی هستن ... ( یک کتاب با پنج تا سی دی صوتی )
    Speaking.jpg

لینک دانلود اول کتاب و سی دی اسپیکینگ ...... ویا ..... لینک دوم

موفق باشید دوستان
    به امید نتیجه های خوب برای همیه دوستان عزیز

فایل ها با چی باز میشن؟ با اکروبات ریدر که باز نشدن. منظورم اون فایله که پسوند ebta داره.

رشته و دانشگاه
    منهدسی نفت

نقل قول نوشته اصلی توسط ITALY2006 نمایش پست ها
    فایل ها با چی باز میشن؟ با اکروبات ریدر که باز نشدن. منظورم اون فایله که پسوند ebta داره.
    یکجور فایل فشردست ... این فایل های ebta ترک های صوتی کتاب اسپیکینک
    IELTS SPEAKING - Mark Allen
    هستند ... با Winrar باز میشه ...
    روش باز کردن فایلهای ebta: روی فایل کلیک راست کن و گزینه Open With رو بزن و از لیست برنامه ها برنامه WinRAR رو انتخاب کن ... بعدش یک Box باز میشه که ازت پسورد می خواد، این پسورد ebooktienganh.com رو وارد کن بعدش فایل ها رو هر جا خواستی Extract کن ...

راه حل ساده ترش این بود که از همون لینک اول ( این لینک ) دانلودشون میکردی که به صورت RAR بودن ....
    توی این لینک فایل هایی که توی عکس میبینی همون فایل های صوتی کتاب هستن که توی لینک دوم به صورت ebta هستند ...
    Sound.JPG

رشته و دانشگاه
    منهدسی نفت

پیش فرض پاسخ : اخذ نمره ی بالای 7 در writing صرف نظر از نحوه ی تصحیح

توضیحات اضافی:

در مورد کتاب رایتینگ: IELTS WRITING – Mat Clark
    ظاهرا من لینک اشتباهی رو گذاشتم و اون لینک بالا فقط قسمت هایی از اون کتاب هست ( لطفا از لینک پست قبل اون رو دانلود نکنین که ناقص هست )
    کتاب کامل رو از ((( ایــــن لـــینک )))) دانلود کنید ... مستقیم بصورت PDF هست و با آکروبات باز میشه ...
    ( البته بازم میگم که این کتاب به زبان چینی ژاپنی هست ... ولی نمونه های انگلیسیش رو ما لازم داریم )
    برای دانلود فقط Essay Collection های این کتاب بصورت فایل ورد Office Word هم ...

برای اسپیکینگ هم:
    IELTS SPEAKING - Mark Allen
    ار این لینک ( دانلود کتاب و ترک های صوتی اسپیکینگ به صورت فایل های RAR ) استفاده کن ... یعنی لینک اولی: ( اینجا جداگونه هم میذارمشون از سایت MediaFire )

دانلود کتاب اسپیکینگ

سی دی اول
    سی دی دوم
    سی دی سوم
    سی دی چهارم
    سی دی پنجم
    اضافی

روش باز کردن فایلهای ebta:
    روی فایل کلیک راست کن و گزینه Open With رو بزن و از لیست برنامه ها برنامه WinRAR رو انتخاب کن ... بعدش یک Box باز میشه که ازت پسورد می خواد ( البته اگر روشون پسورد گذاشته باشن )، این پسورد ebooktienganh.com رو وارد کن بعدش فایل ها رو هر جا خواستی Extract کن ... تمام ...

Junior Member

پیش فرض راهنمایی برای نمره بالا 7

با سلام من دو بار آیلتس دادم . سری اول بخاطر سر دردی که داشتم فکر می کردم نتونستم نتیجه بگیرم بنابراین سریع برا تاریخ بعدی ثبت نام کردم و فوق العاده کار کردم با توجه به تستهایی که می زدم سطحم 7 تا 7.5 بود ولی تو هردو آزمونی که دادم یه نمره گرفتم 5.5 واقعا شوکم. من اکثر کتابا را خواندم و سطحم خوبه ولی نمیدونم چرا اینطور شدم

خواهش میکنم راهنماییم کنید
    ویرایش توسط new_nik : November 8th, 2013 در ساعت 12:52 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    FAU University of Erlangen-Nuremberg

پیش فرض پاسخ : توصیه های مفید برای گرفتن نمره 7 و بالاتر

سلام
    به نظر من یکی از بهترین راه ها برای گرفتن نمره خوب توو رایتینگ خوندن زیاد sample های خوبه...البته در درجه اول باید ساختار صحیح یک essay رو داشته باشید چون به نظرم رووی اگزمینری که تصحیح میکنه اثر بسیار خوبی داره...
    من بعد از اینکه ساختار درست رو یاد گرفتم که چطور باید intorduction و body ها و conclusion رو بنویسم با اینکه فرصت نکردم تمرین نوشتاری کنم زیاد سمپل خوندم چه از فایل اوون خانوم ماهی که دستش درد نکنه و عالی بود و چه از اینترنت
    توو امتحان اول تسک 1 رو نوشتم بعد دو...تسک دو رو چهار پاراگرافی نوشتم که باعث شد زمان اضافی بیارم و برگردم و نامه ام رو و نصف تسک 2 رو ادیت کنم که خیلی خیلی عالی بود چون دیدم چطور ممکنه در اثر سریع نوشتن حتی افعال ساده هم جا بمونن
    در نهایت 7.5 شدم
    امیدوارم همگی موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : راهنمایی برای نمره بالا 7

نقل قول نوشته اصلی توسط new_nik نمایش پست ها
    با سلام من دو بار آیلتس دادم . سری اول بخاطر سر دردی که داشتم فکر می کردم نتونستم نتیجه بگیرم بنابراین سریع برا تاریخ بعدی ثبت نام کردم و فوق العاده کار کردم با توجه به تستهایی که می زدم سطحم 7 تا 7.5 بود ولی تو هردو آزمونی که دادم یه نمره گرفتم 5.5 واقعا شوکم. من اکثر کتابا را خواندم و سطحم خوبه ولی نمیدونم چرا اینطور شدم

سلام.من متوجه نشدم شما فقط رایتینگ رو 5.5 گرفتین یا اورآل؟ اگه فقط رایتینگ رو 5.5 گرفتین و به نگارش خودتون مطمئن هستین احتمالا آف تاپیک نوشتین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : توصیه های مفید برای گرفتن نمره 7 و بالاتر

سلام دوستان.برای رایتینگ بالای 7 یه نکته ای که مهمه: گرامر صحیحه.
    لازم نیست خیلی اصلاحات و لغات عجیب و غریب استفاده کنید.اگه بتونین یه متن روون و با ساختارهای متنوع اما کتملا صحیح بنویسین بالای 7 می گیرین.تعداد لغات هم نبایداز حد تعیین شده پایین تر باشه. اگه کلمات عجیب و خیلی پیچیده استفاده کنین اما در جای درست به کار نبرین یا نحوه استفاده شو ندونین تاثیر بدی روی اگزمینر میذاره.پس هر وقت کالوکیشن یا کلمات زیبا رو در متن های مختلف می بینین قبل از استفاده در رایتینگ خودتون باید با مراجعه به دیکشنری نحوه استفاده صحیحشو یاد بگیرین و چند باری در رایتینگ استفاده کنین(قبل از از ازمتحان اصلی) تا حسابی براتون جا بیفته و الا اون کالوکیشن وسط متنتون مثل یه وصله نچسب خواهد بود.

پیش فرض پاسخ : راهنمایی برای نمره بالا 7

سلام

دوست گرامی به فرض این که شرایط مشابه امتحان اصلی رو برا ی خودتون در نظر می گرفتید هنگام تمرین کردن و با این حال در حد نمرات 7 یا 7.5 بوده اید پس قاعدتا سطح زبان شما نباید پایین باشه.
    باید ببینید چه عاملی باعث شده تا این حد کاهش چشمگیر نمره داشته باشید. چون نمره 5.5 در سطح یک فرد تقریبا مبتدی هست با توجه به تجربیاتی که از دیدن دوستان دوروبرم داشتم دارم عرض میکنم خدمتتون.

( دوستی داشتم که مدام تمرین میکرد و نمرات تمرینش رو هم طبق گفته ی ایشون 6.5 و 7 میشد اما سر امتحان اصلی شد 5..!
    بعدا که با هم بررسی کردیم متوجه شدیم که اصلا ایشون خیلی از سوالاتی رو که مثلا توی لیسنینگ یا ریدینگ جواب میداده با ارفاق برای خودش صحیح در نظر میگرفته در حالی که فرمت تصحیح امتحان اصلی اون نحوه ی پاسخگویی رو غلط در نظر میگیرند.)
    قصدم قیاس نیست اما بالاخره باید یه جای کار ایراد داشته باشه برای همین هم خوب بررسی کنید.
    استرس، عدم مدیریت صحیح زمان، نحوه ی غیر صحیح تست زدن و غیره و ذلک..همگی میتونن در کاهش نمره موثر باشن.
    شما نمره کلی تون رو 5.5 شدید؟ یا اسکیل خاصی رو؟

باید ارزیابی کنید که کدوم اسکیل یا اسکیل ها باعث این کاهش نمره شدن.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط new_nik نمایش پست ها

شمارش معکوس..........!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)