صفحه 1 از 31 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 302

موضوع: کتاب ها و نرم افزار های کمک آموزشی زبان ایتالیایی

Junior Member

پیش فرض کتاب ها و نرم افزار های کمک آموزشی زبان ایتالیایی

کسی می تونه تعدادی کتاب کمک آموزشی برای بچه هایی که دارن qui italia رو می خونند معرفی کنه ؟ و همینطور چند تا سی دی هم برای تقویت مکالمه و همینطور دیکشنری ایتالیایی به فارسی و انگلیسی

ApplyAbroad Champion
    zari آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کتاب ها و نرم افزار های کمک آموزشی زبان ایتالیایی

برای فراگیری ایتالیایی به زبان ساده، من یه پک Linguaphone شامل یک کتاب به همراه cd های تلفظ اون تهیه کردم که ازش راضی بودم.
    یک پک آموزش چند زیان زنده ی دنیا (شامل ایتالیایی) هم دارم که اون هم بد نیست، اسمش Rosetta Stone هست که شال 3 تا DVD هست.
    Whether you think you can or you think you can't, you're right

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

من پیشنهاد میکنم شما ابتدا کتاب ایتالیایی در سفر را تهیه کنید. پس از تهیه آن را اولویت بندی کنید.( به تشخیص خودتون. مثلا اول سلام و احوال پرسی رو

بیاموزید - دوم اعداد - سوم ... گفتم بنا به تشخیص خودتون که کدوم قسمت مهمتره)

بعد از مطالعه این کتاب همونطوری که زری عزیز فرمودن به سراغ پک rosetta stone بروید. البته پک 25 زبانش رو نخرید. پک تخصصی زبان ایتالیایی رو بخرید.

موفق باشید

Junior Member Sonadour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic

من نرم افزار زیاد دارم ولی بهترینشون رو که تا حالا خودم باهاش کار کردم نرم افزار Tell Me More Italian بوده که تو سه سطح مقدماتی - متوسطه و پیشرفته آموزش میده و سه روش دلخواه داره که میتونید هر کدوم رو خواستید انتخاب کنید ، و کار بر روی مکالمه و تست لهجه و ... ولی یه مشکلی که هست اینه که کسانی که زیاد آشنایی با زبان انگلیسی ندارن یکم موقع استفاده اذیت میشن و یکمی هم پیش نیاز از ایتالیایی نیاز داره

اما یه نرم افزار دیگه که بعد مورد اول خیلی عالی بوده همونه که دوستان هم بهش اشاره کردن ، نرم افزار رزتا استون (Rosetta Stone) که فکر کنم اگه کسی همینو انتخاب کنه و تا آخر ادامه بده کارش راه بیفته و زیاد نیازی به چیز دیگه ای نداشته باشه . باقی نرم افزار هایی که هست زیاد جالب نیستن و نتیجه ی زیاد خوبی ندارن

دیکشنری هم یه جیبی آکسفورد داشته باشین بد نیست یه Visual Dictionary پنج زبانه هم هست که ایتالیایی هم داره ولی باز دیکشنری های نرم افزاری که تلفظ دارن بیشتر کمکتون میکنه
    ماه رو هدف قرار بده تا اگر هم خطا رفتی از جایی میان ستارگان سر در آوری !!!!!

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

به نظر شما برای کسی که می خواد به صورت جدی این زبان رو بخونه، این نرم افزار ها کاربرد داره؟
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

ApplyAbroad Champion
    zari آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط azim_utd
    به نظر شما برای کسی که می خواد به صورت جدی این زبان رو بخونه، این نرم افزار ها کاربرد داره؟
    بله. البته من فکر نمیکنم بتونید الان Linguaphone رو در بازار پیدا کنید (من سالها پیش خریدم)، اما رزتا استون رو میتونید تهیه کنید. جالبه بدونید که قیمت هر پک رزتا استون، بین 300 تا 500 دلار هست که من در ایران پک کامل (31 زبان زنده ی دنیا) که در نوع خودش بی نظیر هست، و برای هر زیانی ترجمه، دیکشنری گوبا، فلش کارد و ... داره رو حدود 8000 تومن خریدم! اگر با آموزشهای اون خوب پیش برید، میتونید حتی تا حدودی به این زبان مسلط بشید.
    Whether you think you can or you think you can't, you're right

رشته و دانشگاه
    Electronic

من یه چیزی دارم که اگه دوستان همراهی کنن فکر نمیکنم چیزی بهتر از اون پیدا کنن
    یه نرم افزار فارسی به اسم لایتنر هست که همراه کرک اونو تو وبلاگم گذاشتم و مثل جعبه لایتنر همه کارهاتونو راه میندازه
    فقط تنها کاری که شما باید انجام بدین اینه که فلش کارت بسازین و هر کی هر چه قدر لغت وارد کرد بیاد بزاره اینجا تا بقیه هم دانلود کنن
    اینجوری همه با هم یه مجموعه کامل از لغات و ... داریم که با هم اونو به اشتراک میزاریم و خیلی سریعتر میتونم پیش بریم
    فقط من چونکه تنها بودم و وبلاگم هم به خاطر تصویری بودن آموزش ها خیلی آپ کردنش وقت گیر بود دیگه حوصله ی انتقال درس ها رو به لایتنر نداشتم
    حالا اگه شما موافقین که یه تاپیک باز کنم و هم برنامه رو بزارم هم هر کی تونست هر بار یه سری لغات رو اضافه کنه و اونو با بقیه به اشتراک بزاره
    من که فکر میکنم این بهترین وسیله ایه که میتونه تو آموزش هر زبانی و هر درسی کمک کنه
    ماه رو هدف قرار بده تا اگر هم خطا رفتی از جایی میان ستارگان سر در آوری !!!!!

Junior Member

ولی من این نرم افزار و پیدا نکردم
    میشه لینکش و اینجا بذاری ؟ و یک مقدار بیشتر توضیح بدی ؟ اگه اینطور که تو میگی باشه ارزش داره یک تاپیک باز کنیم.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط goldeng
    ولی من این نرم افزار و پیدا نکردم
    میشه لینکش و اینجا بذاری ؟ و یک مقدار بیشتر توضیح بدی ؟ اگه اینطور که تو میگی باشه ارزش داره یک تاپیک باز کنیم.
    نیازی به ایجاد تاپیک نیست، همین جا می تونین این کار مفید رو انجام بدین.

با تشکر از همراهیتون
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

رشته و دانشگاه
    Electronic

باشه همینجا میزارم ولی زیاد با موضوع این تاپیک جور در نمیاد به همین خاطر گفتم یه تاپیک جدا باز کنم
    ویرایش توسط reza1 : November 30th, 2009 در ساعت 08:38 PM

صفحه 1 از 31 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)