صفحه 13 از 29 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 289

موضوع: آموزش زبان سوئدی

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : زبان سوئدی

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_cpu
    اگه فكر مي كنيد منابع سوئدي تموم شده سخت در اشتباهيد :
    Basic Swedish Course
    Author: Ingrid Beach, Anne-Marie Carnemark, Margareta Feller, Margareta Weyl
    W. the edition assistance of: Allen I. Weinstein
    Publisher: Foreign Service Institute
    Publication date: 1982
    Size: 13mb
    FSI Swedish Basic Course developed from a need to provide a more comprehensive and up-to-date curriculum than had been afforded by an earlier work, Spoken Swedish. The latter had been produced during the 1950’s by William R. Van Buskirk and Frits Frauchiger of the FSI linguistic staff, with the assistance of members of the staff of the Post Language Program of the American Embassy in Stockholm.
    محتويات اين مجموعه براي دانلود :
    Student Text
    Guide to Pronunciation Tape A Tape B
    Unit 01 Tape A Tape B
    Unit 02 Tape A Tape B
    Unit 03 Tape A Tape B
    Unit 04 Tape
    Unit 05 Tape A Tape B
    Unit 06 Tape
    Unit 07 Tape A Tape B
    Unit 08 Tape A Tape B
    Unit 09 Tape A Tape B
    Unit 10 Tape A Tape B
    Unit 11 Tape A Tape B
    Unit 12 Tape A Tape B
    Unit 13 Tape
    Unit 14 Tape
    Unit 15 Tape
    Unit 16 Tape
    منبع :
    http://fsi-language-courses.com/Swedish.aspx

ضمنا اگه كسي از dap استفاده مي كنه فايلي رو براتون به اشتراك مي ذارم كه تمام فايلهايي گه گفتم تو ليست dap مي ذاره ، راستي كتابش بيشتر از 700 صفحه هست !
    متاسفانه يه مشكلي براي سرور اين سايت پيش اومده كه فايل هاي صوتيش قابل دانلود نيست ، من تمام اينترنت رو زير و رو كردم پيدا نكردمشون ، بالاخره از دوست خوبم andrea در سايت ppcwarez خواستم كه كمك كنند و به ايشون گفتم كه دوستان زياد ايراني هستند كه دارند سوئدي مي خونند و اين منبع كاملترين بين مشابه هاي خودش هست و ايشون بدون هيچ چشمداشتي تمام فايلها رو به حجم بيش از 131 مگا بايت دانلود و دوباره تو رپيدشر آپلود كردند ، من كه واقعا شرمندش شدم ، اگه كسي تو ppcwarez عضوه حتما بهش پيغام بده و اگه دوست داشت WRZ كمك كنه ، خوب ، اينم لينكها :

http://rapidshare.com/files/25413825...Course_1-7.rar
    http://rapidshare.com/files/25417848...ourse_8-16.rar
    goodbye forever

Junior Member

با تشكر از مطالب گذاشته شده. من يك سوال دارم بعضي از فايلهايي كه گذاشته شده رو بعد از دانلود من نمي دونم با كدوم برنامه باز مي شه. مثل Swedish basic course - texts & sounds.DAL (10.43
    و يا فايلهاي با پسوند RAR .

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ليلا
    با تشكر از مطالب گذاشته شده. من يك سوال دارم بعضي از فايلهايي كه گذاشته شده رو بعد از دانلود من نمي دونم با كدوم برنامه باز مي شه. مثل Swedish basic course - texts & sounds.DAL (10.43
    و يا فايلهاي با پسوند RAR .
    خدمتتون عرض كنم كه فايل با پسوند DAL براي برنامه ي Download Accelerator Plus هستش ، اين برنامه فايل رو ميگيره و ليست تمام فايلهايي كه بايد دانلود كنيد در برنامه مياد و لازم نيست فايلها رو يكي يكي دانلود كنيد ، هر چند تو پست قبليم دو تا فايل براي دانلود گذاشتم كه همه ي فايل هاي صوتي رو توش داشت.
    براي فايلهايي كه پسوند Rar يا Zip يا فرمتهاي فشرده ميتونيد از winrar استفاده كنيد : http://www.4shared.com/file/7427885/..._full.html?s=1
    باز اگه سوالي بود بفرمائيد
    goodbye forever

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط babak.far
    درود

من به اینترنت پر سرعت دسترسی ندارم و ممنون می شم اونایی که فایلها (به خصوص اون رزتا استون) رو دارند یکی برای من رایت کنند.

بابک
    سلام

من هم مثل آقا بابک دسترسی‌ به internet پر سرعت ندارم ، یه نفر که همه رو گرفته زحمت بکشه و رایت کنه ( پولشم میدیم) ممنون

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electric Power Engineering MSc and PhD - Chalmers

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil65
    این دیکشنری آنلاین خیلی عالیه. تلفظ هاش هم خوبه.
    http://tyda.se

اگه شما فهمیدی اینا "ش" رو از کجای دهنشون تلفظ میکنن به ما هم بگو. تو sked هم همون "ش" هست ولی مخصوص خودشون.
    سلام

خوشحالم حداقل دو نفر دارند سوئدی یاد می گیرند.

یکی از مشکلات یادگیری سوئدی همین تلفظهای متفاوت است.
    - sk و یا sj dh یا tion در وسط سوئد و به بالا مانند استکهلم بصورت شبیه ش تلفظ می شوند. اما در گوتنبرگ و شهر های پایین تر بصورت چیزی بین ک و خ تلفظ می شوند.
    مانند:maskin (موتور) sju(هفت) information

- البته tj همه جا تقریبا ش تلفظ می شود. مانند tjugo هفت.

- r در جنوب سوئد مانند آلمانی و فرانسوی تلفظ می شود.

- برای تلفظ y صدای i را تلفظ کنید اما لب هایتان را طوری تغییر دهید که انگار می خواهید بگویید ا مثل اردک

- برای تلفظ Ö صدای o را تلفظ کنید اما لبهایتان را طوری تغییر دهید که انگار می خواهید بگویید ا مثل اصرار

- å همان O فارسی تلفظ می شود( یعنی بین o , a در انگلیسی)

-U مثل او در ترکی تلفظ می شود.

-O مثل او در فارسی تلفظ می شود.

-ä اغلب a مثل علی تلفظ می شود ولی گاهی بین a , e تلفظ می شود. که کمی صدای الاغ می دهد!

Resigned Mod. <br />.

ApplyAbroad Hero

خدمت تمام دوستاني كه پيغام خصوصي دادند براي گرفتن dvd عرض كنم كه من دارم تا 10 روز ديگه ميام سوئد ، ببخشيد دارم ميام تهران :P
    ميتونم براتون بيارم تهران يا بذارم جايي كه تمام دوستان بگيرند ، اينطوري براي من هم راحتتره ، به تعداد تقاضاها تكثير ميكنم و بهتون مي رسونم ، ضمنا اگه از دوستان كسي مغازه اي يا محلي داره كه بتونم dvd ها رو بذارم تا بقيه بيان ببرند ممنون ميشم آدرس بديد اگه هم كسي عجله داره براش ميفرستم ، هيچ مسئله اي نيست ...
    goodbye forever

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Iraniboy
    سلام

خوشحالم حداقل دو نفر دارند سوئدی یاد می گیرند.

یکی از مشکلات یادگیری سوئدی همین تلفظهای متفاوت است.
    - sk و یا sj dh یا tion در وسط سوئد و به بالا مانند استکهلم بصورت شبیه ش تلفظ می شوند. اما در گوتنبرگ و شهر های پایین تر بصورت چیزی بین ک و خ تلفظ می شوند.
    مانند:maskin (موتور) sju(هفت) information

- البته tj همه جا تقریبا ش تلفظ می شود. مانند tjugo هفت.

- r در جنوب سوئد مانند آلمانی و فرانسوی تلفظ می شود.

- برای تلفظ y صدای i را تلفظ کنید اما لب هایتان را طوری تغییر دهید که انگار می خواهید بگویید ا مثل اردک

- برای تلفظ Ö صدای o را تلفظ کنید اما لبهایتان را طوری تغییر دهید که انگار می خواهید بگویید ا مثل اصرار

- å همان O فارسی تلفظ می شود( یعنی بین o , a در انگلیسی)

-U مثل او در ترکی تلفظ می شود.

-O مثل او در فارسی تلفظ می شود.

-ä اغلب a مثل علی تلفظ می شود ولی گاهی بین a , e تلفظ می شود. که کمی صدای الاغ می دهد!

ممنون از اين همه اطلاعات ، خيلي به درد من خوردند ميشه بپرسم
    1- سوئدي ها با چه سرعتي صحبت ميكنند ؟ يعني اگه يه كلمه رو بلد باشي و بشنوي ميشه تشخيص داد؟؟؟
    2- ضمنا حرف زدن عاديشون با كتابي چقدر فرق داره ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Iraniboy
    بابا ، كلاس كار رو پايين نياريد :P
    goodbye forever

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Electric Power Engineering MSc and PhD - Chalmers

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_cpu
    ممنون از اين همه اطلاعات ، خيلي به درد من خوردند ميشه بپرسم
    1- سوئدي ها با چه سرعتي صحبت ميكنند ؟ يعني اگه يه كلمه رو بلد باشي و بشنوي ميشه تشخيص داد؟؟؟
    2- ضمنا حرف زدن عاديشون با كتابي چقدر فرق داره ؟

بابا ، كلاس كار رو پايين نياريد :P
    اول یک اشتباه در پست قبلی داشتم tjugo میشه بیشت.

سرعتشان تقریبا بالاست. معمولا افراد پیر آهسته و شمرده حرف می زنند و شما به راحتی کلماتی را که می دانید می یابید اما جوانها عجله دارند! من الات یک ترم sfi را تمام کردم. بعضی چیز ها را موقع فیلم دیدن می فهمم ولی در کل تقریبا از حرف های دوستان سوئدیم سر در نمیآورم.

حرف زدن روزمره با نوشتار خیلی فرق ندارد فقط بعضی از حروف تلفظ نمی شود مثلا r های ته فعل ها یا تقریبا همه G ها یا تلفظ نمی شود یا بصورت "ی" تلفظ می شود. در موارد نادر "گ" تلفظ می شود.
    Resigned Mod. <br />.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab926
    سلام

من هم مثل آقا بابک دسترسی‌ به internet پر سرعت ندارم ، یه نفر که همه رو گرفته زحمت بکشه و رایت کنه ( پولشم میدیم) ممنون
    آقا بابك و شهاب ، سلام ، اگه تهران هستيد و ميتونيد 10 روز وايسيد ميارم تهران همونظور كه توي پست هاي قبلي گفتم ، اگه نه بهم تو پيغام خصوصي آدرس بديد تا براتون بفرستم
    goodbye forever

سلام صادق جان

اقا یه زحمتی بکش این کتاب 201 swedish verbs رو ببین پیدا میشه برا دانلود. من که هرچی گشتم فقط واسه خرید بود. به نظرم کتاب خوبی باشه.
    I am in Uppsala, feel free to ask questions

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)