صفحه 15 از 29 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 289

موضوع: آموزش زبان سوئدی

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : زبان سوئدی

خوب .....
    ديگه فكر نكنم چيزي مونده باشه كه معرفي نكرده باشيم ، براي همين خودم دست به كار شدم و از روي برنامه ي آموزشي Talknow اين مجموعه رو كه شامل 31 صفحه لغتنامه تصويري مشتمل بر 272 عكس به همراه نام انگليسي هر تصوير و ترجمه آن به سوئدي به انضمام فايلهاي صوتي تلفظ تمام اونها توسط خانم و آقا رو تقديم به تمام شما دوستان عزيز در AA مي كنم ، موفق باشيد .
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    goodbye forever

ApplyAbroad Hero

يه برنامه مبدل متن به صدا (Text to speech) براي زبان سوئدي پيدا كردم،به محض اينكه دانلودش تموم بشه براتون توضيحات تكميلي رو اضافه ميكنم :

اين هم يه سري Audiobook در تورنت كه در ليست پيوست ميتونيد محتويات اون رو ببينيد (و هر كدوم رو مي خواهيد دانلود كنيد) :
    http://www.mininova.org/tor/1721912

تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    goodbye forever

ApplyAbroad Hero

برنامه Text to speech كه در پست قبلي معرفي كردم رو نصب كردم ، واقعا فوق العاده است !!!!
    تا نصب نكنيد باورتون نميشه !! اين برنامه به جاي رباط به درد نخور ويندوز صداي يه خانم به اسم Ingrid (اگه اشتباه نكنم همون نويسنده كتاب مورد علاقه من ، Basic Swedish Course ) رو ميذاره و حتي شما ميتونيد سرعت صحبت كردن ايشون رو كم و زياد كنيد ، به نظر من با اين برنامه ديگه تمام نيازهاي دوستان براي خوندن سوئدي تامين شد.

طريقه نصب و استفاده : اول 5 تا فايل زيپ رو بگيريد(هر كدوم 8 مگابايت) و كنار هم كپي كنيد بعدش با يه برنامه مخصوص فايلهاي زيپ مثل winrar يا winzip تمام 5 فايل رو unzip كنيد تا يك فايل درست بشه (اسم اين فايل Voice Ingrid Swedish TTS Realspk.exe هست)، روي اين فايل كليك كنيد و نصبش كنيد ، فقط يه وقت تعجب نكنيد ، چون با نصب اين برنامه (engine) هيچ چيزي به start menu شما اضافه نميشه ، حالا ميتونيد از اين برنامه در برنامه هاي ديگه مثل بابيلون استفاده كنيد ، مثلا براي بابيلون اين مسير رو ميريد :
    1- options -> configurations -> voice
    2- voice : scansoft ingrid_full_22khz
    3-ميتونيد در قسمت enter this text and try this voice يه متن تايپ كنيد و دكمه say it رو بزنيد و .... (راستي اسم خودتون رو حتما امتحان كنيد !)
    ضمنا تو خود برنامه بابيلون هم ميتونيد نتيجه جستجوتون رو با انتخاب اون (highlight) و سپس كليك راست و انتخاب say it بشنويد
    اگه بابيلون نداريد ميتونيد در خود ويندوز از اين مسير اين برنامه رو امتحان كنيد : control panel -> speech

ضمنا اگه به مشكلي برخورديد (error) فايل ATT_Speech_Engine_Only.exe رو هم دانلود كرده و نصب كنيد.

اگه باز مشكلي در نصب يا اجرا داشتيد بگيد

goodbye forever

ApplyAbroad Hero

اين هم برنامه word banker :
    توضيحات : WordBanker is a unique and fun method of helping you to learn a foreign language. Rather than bog you down with complicated grammar it deals only with building a vocabulary. Trouble memorising new words or phrases ? WordBanker's "Visual Clue" method of testing means you learn without even realising it.
    دانلود : http://www.torrentdownloads.net/torr...20akaloiolaka8
    goodbye forever

آخرشم یکی یه دیکشنری با تلفظ خوب و البته مجانی پیدا نکرد انگار
    خیلی نیاز میشه بهش.
    I am in Uppsala, feel free to ask questions

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط aminrock
    آخرشم یکی یه دیکشنری با تلفظ خوب و البته مجانی پیدا نکرد انگار
    خیلی نیاز میشه بهش.
    شما بابيلون + TTS رو استفاده كن ، پشيمون نميشي
    تلفظاش خيلي دقيقه ، مثلا دو تا كلمه Glass و Glas كه اولي به معني بستني و دومي بمعني شيشه هست رو از طريق بابيلون با هم مقايسه كن.در اولي a كوتاه و در دومي a كشيده تلفظ ميشه.من كه هيچ تفاوتي بين TTS و صداي واقعي احساس نمي كنم
    goodbye forever

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_cpu
    شما بابيلون + TTS رو استفاده كن ، پشيمون نميشي
    تلفظاش خيلي دقيقه ، مثلا دو تا كلمه Glass و Glas كه اولي به معني بستني و دومي بمعني شيشه هست رو از طريق بابيلون با هم مقايسه كن.در اولي a كوتاه و در دومي a كشيده تلفظ ميشه.من كه هيچ تفاوتي بين TTS و صداي واقعي احساس نمي كنم
    بابیلون رو دارم ولی مشکل اینجاست که لغات سوئدی رو تلفظ نمیکنه.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط aminrock
    بابیلون رو دارم ولی مشکل اینجاست که لغات سوئدی رو تلفظ نمیکنه.
    امين جان مطالب قسمت TTS و عكس پيوست رو نگاه كن ، اگه باز هم مشكلي بود پيغام خصوصي بديد تا راهنماييتون كنم .
    goodbye forever

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_cpu
    امين جان مطالب قسمت TTS و عكس پيوست رو نگاه كن ، اگه باز هم مشكلي بود پيغام خصوصي بديد تا راهنماييتون كنم .
    tack så mycket

ApplyAbroad Hero

اميدوارم اين يكي تكراري نباشه (اگر تكراري بود لطفا اطلاع بديد):

Roger Nyborg, Nils-Owe Petterson, Britta Holm, «Svenska Utifrån»
    Svenska institutet | ISBN 9152006735| 2001 | PDF + MP3 | 214 Pages | 255 Mb

Svenska utifrån is a set of educational materials for beginners in Swedish. The package consists of a textbook, short dictionaries, a set of cassettes or CDs, a schematic grammar featuring Swedish structures and everyday phrases, two exercise books and a pronunciation guide.

The textbook is exclusively in Swedish and contains information about Swedish society and culture. The texts are illustrated with both drawings and photos. The grammar and exercise books are based on the textbook, but can also be used independently. It should be noted that the material is not intended for self-instruction. Textbook, in Swedish.

DOWNLOAD:

http://rapidshare.com/files/20623501/svut_001.rar
    http://rapidshare.com/files/20625011/svut_002.rar
    http://rapidshare.com/files/20626310/svut_003.rar
    http://rapidshare.com/files/20622350/svut_000.md5

اگه خودم وقت كردم دانلود كنم در موردش براتون مينويسم.
    راستي يه سوال ، من دنبال يه جايي تو اينترنت هستم كه با سوئدي ها chat يا صحبت كنم ، انگار كه اونها مثل ماها علاف نيستند :P
    البته تو playchess سوئدي پيدا ميشه ولي خيلي خيلي كم هستنند
    goodbye forever

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)