صفحه 26 از 29 نخستنخست ... 1617181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 289

موضوع: آموزش زبان سوئدی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : منابع فراگیری زبان سوئدی

سلام

دوستان عزیز لینک کتایهایی مثلny mal 1 & 2 و mal 1 &2 میشه لطفا درستشون کنید که بشه دانلود کرد ممنون میشم

پیش فرض پاسخ : با سلام حضور دوستان

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_cpu نمایش پست ها

Mål 1 och 2
    Author: Anette Althén, Kerstin Ballardini, Sune Stjärnlöf, Åke Viberg
    Publisher: Natur & Kultur
    Publication date: 2006-2007

Format: pdf+mp3->rar
    Size: 176MB (Mål 1) + 136MB (Mål 2)
    UL: norrman
    Mål är en komplett kurs där alla färdigheter tränas i läroboken. Grammatikprogressionen är långsam och trygg. En minigrammatik baktill i läroboken innehåller alla moment som tas upp. Läroböckernas texter, dialoger och övningar hålls ihop av ett fast persongalleri: människor i olika åldrar och livssituationer som eleverna blir alltmer bekanta med.

För att underlätta självständigt arbete finns en elev-cd längst bak i boken.

Hänvisningar till övningsboken
    I läroboken får eleverna löpande hänvisningar till övningsboken. Det är en förbrukningsbok med övningar på, under och över lärobokens nivå. Här kan eleverna utveckla sin kommunikativa förmåga genom att arbeta både skriftligt och muntligt med sådant som tas upp i läroboken. Eftersom facit ligger baktill i övningsboken kan eleverna arbeta självständigt med de flesta av uppgifterna.

Mycket prat
    Från första stund får eleverna ord och fraser som de kan använda direkt i sin vardag. I varje kapitel ligger fokus på ett eller två teman. Det innebär att man arbetar intensivt med ordförrådet inom respektive tema.

Dialoger med vardagsfraser följs upp med hörövningar och ofta också med några ytterligare talövningar. Det blir mycket prat i klassrummet för både läroboken och övningsboken ger gott om tillfällen att samtala, både i par och i grupp.

Lärarhandledningarna
    Här finns översikter och kommentarer till alla kapitel, men framför allt en stor mängd kopieringsunderlag. De innehåller extra övningar och dessutom ett test och underlag för bedömning av muntlig och skriftlig förmåga till vart och ett av lärobokens kapitel. Facit till lärobokens övningar finns också med.

Tre cd-skivor (audio-cd) följer med lärarhandledningen: en med hörförståelsedelarna till testerna i lärarhandledningen och två med alla texter och hörövningar som finns i läroboken, alltså allt det som finns som mp3-filer på lärobokens cd.

Övningar på webben
    www.malett.se kan dina elever arbeta självständigt med språkutvecklande övningar till Mål 1 och på www.maltva.se finns övningar till Mål 2.

Mål 1: Textbok + Övningsbok | Audio
    Mål 2: Textbok + Övningsbok | Audio
    No Password

Remarks:

Gy - Vux
    • Marknadsledande klassiker
    • Egen interaktiv webbplats
    • Flexibelt och heltäckande
    Populära Mål 1 och 2 är i första hand tänkta för nybörjare som läser sfi 2, dvs kurs B och C, och motsvarande nivå inom andra skolformer.

پاسخ : با سلام حضور دوستان من بعد كلي گشتن اين لينكو پيدا كردم صد در صد سالمه و الان خودم دارم دانلود ميكنم و البته من خودم 2 هفته است دارم با Rosetta Stone كار ميكنم و خيلي راضيم در هر حال و تا يادم نرفته البته با تشكر از اقاي Milad houshangi

موفق باشيد

http://www.4shared.com/dir/hN5lFJK3/...houshangi.html

http://www2.nok.se/laromedel/sprakverktyg/2.html { (لينك اصلي صفحه كتاب)}
    ویرایش توسط daniale666 : July 3rd, 2010 در ساعت 11:43 PM

پیش فرض پاسخ : با سلام حضور دوستان

سلام دوستان ... من واسه یاد گرفتن زبان در حد مبتدی (حتی پیشرفته) سعی می کنم از این سایت شروع کنم ... واقعا فوق العادس!

www.livemocha.com

امتحانش کنین ... عاشقش میشین ... از تمام نرم افزارهایی که تا الان دیدم بهتر و کامل تره، مخصوصا که Forum های خیلی قوی داره و تمام اعضا در مورد زبان هایی که Native هستن برای دیگران به عنوان معلم عمل می کنن و اونا رو راهنمایی می کنن و در عین حال از راهنمایی های اعضای دیگر استفاده می کنن ...

هر سوالی در مورد نحوه استفاده بود در خدمتم ... حتما امتحان کنین

(ضمنا سوئدیش هم حرف نداره) - هم به فارسی آموزش میده بهتون هم انگلیسی و هم به هر زبان دیگه ای که به عنوان زبان مادری انتخابش کنید ...

Junior Member

آیا سایت را ( در ایران ) می شناسید که نرم افزارها و مجموعه های زبان سوئدی را بفروشد ؟ ( خرید پستی )

منظورم آموزش زبان سوئدی بود
    ویرایش توسط فراز : September 9th, 2010 در ساعت 06:18 PM دلیل: ادغام پست ها

Senior Member reza1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHD Architecture in polimi

پیش فرض نرم افزارهاي آموزش زبان سوئدي

با سلام به دوستان عزيز در زير ليستي از ديكشنري هاي كه خودم تبديل كردم را به اشتراك ميگذارم به اميد موفقيت ايرانيان

سوئدی به فارسی
    گلاسري براي ديكشنري استارديكت و ويندوز موبايل - اندرويد - آيفن و همچنين لينوكس ( البته براي موبايل بايد برنامه مخصوص نصب گردد كه در سايتهاي موبايل موجود هست)

http://www.4shared.com/file/1bnjWRF2..._to_farsi.html
    ورژن باببلون BGL
    http://www.4shared.com/file/1AKaNHnu..._to_farsi.html
    برای انگلیسی به زبان ديگر بهترین سورس که پیدا کردم ( استاردیکت )

http://reciteword.cosoft.org.cn/star...ic/babylon/en/

http://reciteword.cosoft.org.cn/star...bidirectional/
    ویرایش توسط reza1 : September 22nd, 2010 در ساعت 02:45 AM

Senior Member reza1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHD Architecture in polimi

پیش فرض پاسخ : آموزش زبان سوئدی

فايل ها به روز شد و مشكلاتش هم حل شد

Member مونا جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

سلام
    یه راهنمایی ازتون میخوام
    اینکه برای کار کردن در سوئد گویا باید زبان سوئدی بلد بود
    حالا من یه سوال دارم
    من زبانم بد نیست آیلتس 6 شدم حالا به نظر شما تا زمانی که بخوام برم ایشاللهههههه بشینم زبانمو بهتر کنم یا اینکه بشینم سوئدی یه کم یاد بگیرم؟
    اگه پیشنهادتون سوئدی هست یه منبع که خودم بتونم بخونم و یاد بگیرم بهم معرفی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط مونا جون نمایش پست ها
    سلام
    یه راهنمایی ازتون میخوام
    اینکه برای کار کردن در سوئد گویا باید زبان سوئدی بلد بود
    حالا من یه سوال دارم
    من زبانم بد نیست آیلتس 6 شدم حالا به نظر شما تا زمانی که بخوام برم ایشاللهههههه بشینم زبانمو بهتر کنم یا اینکه بشینم سوئدی یه کم یاد بگیرم؟
    اگه پیشنهادتون سوئدی هست یه منبع که خودم بتونم بخونم و یاد بگیرم بهم معرفی کنید
    سلام
    به نظر من تو اين مدت روي زبان انگليسيتون کار کنيد.
    اينجا همه انگليسي بلدن. خيلي هم بهتر از ما. همه قشر مردمش نه فقط تحصيل کرده ها.
    يعني دونستن زبان سوئدي تا بعد از تحصيلتون زياد براتون فرقي نمي کنه چون اينجا با کل اروپا فرق مي کنه و با دونستن انگليسي هيچ مشکلي نخواهيد داشت.
    با آيلتس 6 يعني هنوز توي صحبت کردن مشکل داريد البته من نمي دونم نمره speaking شما چند بوده؟ ولي اگر در حد 6 هستيد به نظرم بايد تو اين مدت حتما انگليسي کار کنيد.
    اينجا که تشريف بياريد مي تونيد همزمان با درستون از کلاس هاي رايگان آموزش سوئدي SFI استفاده کنيد.
    موفق باشيد

Member مونا جون آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر

مرسی من speaking شدم 6.5
    دفعه اولی بود که آیلتس میدادم یه کم هول شده بودم
    زبانم بد نیست

میشه از این کلاس های رایگان زبان سوئدی بیشتر بگید؟
    من گفتم چون بخوام برم سر کار نیاز به زبان سوئدی هست
    فکر میکنید یادگیری زبان سوئدی چه قدر طول میکشه

ApplyAbroad Veteran
    sajad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer engineering - Software

نقل قول نوشته اصلی توسط مونا جون نمایش پست ها
    مرسی من speaking شدم 6.5
    دفعه اولی بود که آیلتس میدادم یه کم هول شده بودم
    زبانم بد نیست

میشه از این کلاس های رایگان زبان سوئدی بیشتر بگید؟
    من گفتم چون بخوام برم سر کار نیاز به زبان سوئدی هست
    فکر میکنید یادگیری زبان سوئدی چه قدر طول میکشه
    یادگیری یک زبان از ابتدا تا Advance حدودا 1.5 سال طول میکشه به شرط اینکه بطور مستمر تمرین داشته باشی.
    A man does what he must - in spite of personal consequences, in spite of obstacles and dangers and pressures - and that is the basis of all human morality
    Winston Churchill

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)