صفحه 3 از 29 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 289

موضوع: آموزش زبان سوئدی

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, University of Calgary

پیش فرض پاسخ : زبان سوئدی

یک نرم افزار خوب برای یادگیری کلمات و جملات کلیدی زبان سوئدی همراه با تمرین و تلفظ: LingvoSoft-Talking-PhraseBook-English-Swedish-for-Windows
    البته نسخه های Palm OS و Pocket PC هم داره. می تونید نسخه Windows رو از این آدرس Download کنید:
    http://www.lingvosoft.com/LingvoSoft...h-for-Windows/

بعد از Download و نصب نسخه Trial با استفاده از فایلی که گذاشتم می تونید اون رو Crack کنید.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    لطفاً در صورتیکه از طریق پیغام خصوصی یا ایمیل با من (یا سایر دوستان خارج از کشور) تماس می گیرید سوال و جواب را بر روی فروم هم قرار دهید تا هم برای سایر اعضای فروم قابل استفاده باشد و هم وقت ما صرف پاسخ دادن به سوالات تکراری نشود.

Junior Member

سلام
    از دوستان کسی lingvosoft رو تونسته با این فایل crack کنه؟ error میده مه فایل damage هست!! البته 2 تا موضوع اول بدون crack هم فعاله ولی بقیه نه!!
    ممنون می شم راهنمایی کنید.
    پاسبان حرم دل شده‌ام شب همه شب ، <br />تا در اين پرده جز انديشه او نگذارم ..

ApplyAbroad Veteran
    Spiro آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kavir
    سلام
    از دوستان کسی lingvosoft رو تونسته با این فایل crack کنه؟ error میده مه فایل damage هست!! البته 2 تا موضوع اول بدون crack هم فعاله ولی بقیه نه!!
    ممنون می شم راهنمایی کنید.
    بعد از نصب کامل برنامه و بعد از اجرای بار اول پس از نصب (البته میتونید اون تیک شو بردارید که بعد از نصب برنامه رو اصلا باز نکنه) کلا برنامه رو ببندید و فایلی رو که توی کرک هست کپی کنید در آدرس نصب برنامه
    (مثلا \C:\Program Files\LingvoSoft\LingvoSoft Talking PhraseBook 2008 (English-Swedish) for Windows )
    چون دقیقا همون فایل با اون اسم در اون پوشه هست یه پیغام میده و شما YES رو بزنید که Over write بشه و دیگه همه چیز درسته و مشکلی نخواهید داشت.

موفق باشید.
    دوستان عزيز لطفا سوالات خود را بروي فروم مطرح كنيد و در صورت تمايل فقط لینک سوال را براي من بفرستيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط nark
    نقل قول نوشته اصلی توسط nark
    سلام
    با اجرای دانلود کننده های زیر ، نرم افزار آموزش زبانهای سوئدی، آلمانی، ایتالیایی و اسپانیایی را دانلود نموده و حالش رو ببرید...

لینک زیر هم منبع فایلها هستش:

ببخشید..من فراموش کرده بودم که لینک کارتهای اشتراکی نرم افزار رو معرفی کنم. شما باید با مراجعه به صفحات مربوط به لغات مرتبط با موضوع خاص (مثلا خرید ، رزرو اتاق و ...) download for windows رو انتخاب و بعد از اجرای downloaderی که بارگذاری کردید launch رو بزنید تا کارتها براتون اجرا بشن. اینم لینک مربوطه:

فایل های دانلود فلش کارتها رو آپلود کردم. بعد از اجرا ، لانچ کنید و...
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    [color=Blue]جاهلان را همه شربت ز گلاب و قند است قوته دانا همه از خون جگر ميبينم[color/]

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pouyardiola
    ای بابا...
    پس این طور که میگی خیلی سخته. همه این مواردی که شما گفتی نشون میده خیلی زبون ناجوریه.
    این طور که من شنیدم بهترین نرم افزار موجود برای یادگیریش همین Rosetta Stone هست. حالا اگه دانلودش هم جواب نداد به شرط چاقو می خریم ;D که حتما جواب بده.
    اگه کسی تا حالا این Rosetta Stone رو دیده بی زحمت بگه به درد بخور هست یا نه...؟
    ممنون!

بدون دونستن زبان سوئدی نمیشه تو سوئد راحت زندگی کرد ؟ یعنی یه سطح خیلی مبتدی شو اینجا یاد بگیریم بقیشو بزاریم واسه همون سوئد ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ninfea7o

بدون دونستن زبان سوئدی نمیشه تو سوئد راحت زندگی کرد ؟ یعنی یه سطح خیلی مبتدی شو اینجا یاد بگیریم بقیشو بزاریم واسه همون سوئد ؟
    اگه منظور از زندگی اینه که بخوای تو محیط دانشگاه یا بیرون اینکه از کسی سوال بکنی و کارت رو راه بندازی، به راحتی میشه زندگی کرد و همه اینجا خیلی خوب انگلیسی میفهمن و حرف میزنن. اما اگه بخوای اطلاعیه ای رو تو دانشگاه بخونی یا اسم چیزی رو تو فروشگاه بدونی یا اینکه بفهمی اطرافیان چی میگن حتما لازمه که سوئدی بدونی.
    تو این چند هفته ای که من اینجام فهمیدم که ندونستن سوئدی در کوتاه مدت برات مشکلی ایجاد نمیکنه، اما در بلند مدت باید یک حداقل هایی رو ازش بدونی.
    اگه ایران هم نشد چیزی یاد بگیری، اینجا شنیدم که کلاس های خیلی خوبی برای خارجیهایی که سوئدی نمیدونند داره، میتونی بیای و همینجا شروع کنی.

پیروز باشی
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

Junior Member

http://safir.cfl.se/safir/introduktion_eng.htm

به اینجا سری بزنید
    در هفت مرحله با کلی تمرین زبان سوئدی را یاد خواهید گرفت البته باید اینترنت داشته باشید و offline کار نمیکنه
    نکته مهم اینه که باید حتما مرتب تمرین کنید چه با این سایت چه با کتاب
    دوم یاد گرفتنش اصلا سخت نیست چون با انگلیسی و آلمانی اشتراک کامل داره

پیش فرض Dictionary

a very bahal Dictionary :
    http://www-lexikon.nada.kth.se/

Courage is the act of doing what you know you must do ,regardless of how it feels

از فروردين تصميم دارم فشرده برم كلاس آلماني تا مرداد. به نطرتون تو سوئد بهم كمك ميكنه؟مثلا براي يادگيري سوئدي آمادگي ايجاد مي كنه؟چيكار كنم راهنمائيم كنيد لطفا
    دلا دیدی که خورشید از شب سرد/ چو آتش سر ز خاکستر بر آورد// زمین و آسمان، گلرنگ و گلگون/ جهان دشت شقایق گشت ازین خون// نگر تا این شب خونین سحر کرد/ چه خنجرها که از دلها گذر کرد...

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

نقل قول نوشته اصلی توسط mariaa
    از فروردين تصميم دارم فشرده برم كلاس آلماني تا مرداد. به نطرتون تو سوئد بهم كمك ميكنه؟مثلا براي يادگيري سوئدي آمادگي ايجاد مي كنه؟چيكار كنم راهنمائيم كنيد لطفا
    دوست خوب
    به نظر من كلاس سوئدي برو به جاي آلماني...
    وقتي مي خواي بري سوئد ديگه آلماني مي خواي ياد بگيري چرا؟

اگه كلاس خوب گير اووردي تو فروم بذار تا بچه ها استفاده كنن...
    ممنون
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)