صفحه 6 از 29 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 289

موضوع: آموزش زبان سوئدی

پیش فرض پاسخ : زبان سوئدی

من پيشنهاد مي كنم كمي اين كتابها يا نرم افزار را استفاده كنيم و يكمي base مون قوي بشه بعد استاد بگيريم
    همين جوري بگيم چي؟ دي:
    البته يك كتاب توي بازار ديدم كه سوئدي در سفر بود فقط تلفظ به صورت فارسي (نوشته) داره و فايل هاي صوتي نداره!

بچه ها خیلی کتابای جالبی رو آپلود کردند. ولی من خودم با کتاب واقعی خیلی راحت ترم. کسی کتاب خوبی سراغ داره؟ الآن نمایشگاه کتابم چون هست.
    در مورد کلاس های سوئدی تو خود سوئد، مجانی هستند فکر میکنین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Abtin.
    من این لینک و که میزنم، هیچ چیزی برای دانلود نمیاد. کسی میدونه چه جوریه این؟

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil65
    من این لینک و که میزنم، هیچ چیزی برای دانلود نمیاد. کسی میدونه چه جوریه این؟
    متاسفانه لينك ها حذف شده اند
    مي گردم اگر لينك ديگري پيدا كردم قرار ميدم
    بدرود

Junior Member

من فکر میکنم اگر بجای اینکه اینجا پول معلم خصوصی بدیم بریم اونور یه کرس بگذرونیم بتونیم با نتیجه بهتری به سوئدی مسلط بشیم ، شاید جالب باشه بدونید که اقوام ما حدود 35 سال پیش اونجا تحصیل کردند و اون موقع دانشگاهشون انگلیسی تندریس نمیکرده در نتیجه اونها فقط با یک دوره سه ماهه آموزش سوئدی تونستند برند دانشگاه و درس بخونن !

خود من این pimsleur رو چند درسش رو گوش کردم به نظر خیلی آسونه و بینهایت به انگلیسی شبیهه ! کاملا به نظر میاد که نزدیک به زبان اولیه ای باشه که انگلیسی ازش مشتق شده !

و اما بعد !

آقا کسی انجین سوئدی تلفظ Babylon رو نداره ؟ من هرچی میگردم کمتر پیدا میکنم !

Junior Member

درود

من یک گروه تو یاهو ساختم تا برنامه های یادگیری زبان سوئدی رو بهتر هماهنگ کنیم. اگه خواستید تو این گروه عضو شید:

http://groups.yahoo.com/group/swedishgroup

در ضمن، من تنها کتابی که در مورد مکالمات رایج سوئدی در بازار هست رو گرفتم و از امروز شروع می کنم به خوندن. اونایی که می خوان با هم بخونیم (که به نظرم اینجوری لطفش بیشتره) بیان تو گروه و از اونجا با هم در تماس باشیم. بعداً می تونیم منابعمون رو با هم share کنیم.

شاد باشید
    بابک

ApplyAbroad Hero

لطفا اگه كسي در مورد هزينه كلاس هاي سوئدي در سوئد اطلاع داره بگه ، سئوال ديگه اينكه آيا با توجه به برنامه دانشگاه كساني كه مي روند سوئد مي رسند كلاس سوئدي هم برن؟
    goodbye forever

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_cpu
    لطفا اگه كسي در مورد هزينه كلاس هاي سوئدي در سوئد اطلاع داره بگه ، سئوال ديگه اينكه آيا با توجه به برنامه دانشگاه كساني كه مي روند سوئد مي رسند كلاس سوئدي هم برن؟
    کلا کلاس سوئدی اینجا به دو دسته تقسیم میشه: مجانی و پولی :
    مجانی: به عنوان SFI - Swedish For Immigrant که توسط شهرداری برگزار میشه و هدف اصلیش مهاجرین هست، اما دانشجوها هم میتونن ثبت نام کنند، البته صف ثبت نامش خیلی طولانیه و بین 6 ماه تا یکسال باید منتظر بمونید تا نوبت به شما برسه!
    اطلاعات بیشتر (در شهر گوتنبرگ): http://www.goteborg.se/wps/portal/sfi

پولی: تو گوتنبرگ Fulkuniversitet کلاسهای سوئدی از سطح مقدماتی تا پیشرفته ارائه میکنه. بسته به تعداد ساعت کلاسا از 1500 کرون شروع میشد، دانشجوها 20% تخفیف دارند.
    اطلاعات بیشتر: http://www.folkuniversitetet.se/temp...e.aspx?id=3460

اگه موسسات دیگه ای هم هستن من اطلاعی ندارم.

در مورد اینکه برسید یا نه، اگه زمانبندی خوبی داشته باشید میتونید، اما یه مقدار کارتون سنگین میشه.
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط arash
    کلا کلاس سوئدی اینجا به دو دسته تقسیم میشه: مجانی و پولی :
    مجانی: به عنوان SFI - Swedish For Immigrant که توسط شهرداری برگزار میشه و هدف اصلیش مهاجرین هست، اما دانشجوها هم میتونن ثبت نام کنند، البته صف ثبت نامش خیلی طولانیه و بین 6 ماه تا یکسال باید منتظر بمونید تا نوبت به شما برسه!
    اطلاعات بیشتر (در شهر گوتنبرگ): http://www.goteborg.se/wps/portal/sfi

پولی: تو گوتنبرگ Fulkuniversitet کلاسهای سوئدی از سطح مقدماتی تا پیشرفته ارائه میکنه. بسته به تعداد ساعت کلاسا از 1500 کرون شروع میشد، دانشجوها 20% تخفیف دارند.
    اطلاعات بیشتر: http://www.folkuniversitetet.se/temp...e.aspx?id=3460

اگه موسسات دیگه ای هم هستن من اطلاعی ندارم.

در مورد اینکه برسید یا نه، اگه زمانبندی خوبی داشته باشید میتونید، اما یه مقدار کارتون سنگین میشه.
    ميشه از الان براي سال ديگه جا توي كلاس هاي مجانيش رزرو كرد؟
    goodbye forever

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_cpu
    ميشه از الان براي سال ديگه جا توي كلاس هاي مجانيش رزرو كرد؟
    خیر، شما باید شماره شهروندی داشته باشی که بتونی ثبت نام کنی! البته اگه لینک رو نگاه میکردی جواب سوالت رو پیدا میکردی: 1. مراجعه حضوری و 2. برگه شناسایی از اداره مالیات ..
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)