صفحه 24 از 37 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728293031323334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 363

موضوع: کسانی که از دانشگاه Manitoba پذیرش دارند و عازم هستند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه Manitoba پذیرش دارند و عازم هستند

نقل قول نوشته اصلی توسط javadstanford نمایش پست ها
    salam meysaym
    bale man ehtemalan to mahe ayande befrestam madarekamo fgs. darkhedmatam??
    yesoal: faghat tarjomerasmie riznomarat va daneshnameh kafie yake asleshoonam bayad bahash befrestim??
    mersi
    javad
    سلام
    من هم می خوام بفرستم. البته قبلا یکبار فرستادم ولی تو پاکت دانشگاه نبود. هر چند قبل از فرستادن پرسیده بودم و یکی از دوستان گفت لازم نیست اینکار، منم چون دانشگاهها ی لیسانس و ارشد هیچ کدوم تو شهر خودم نبود کوتاهی کردم!!!
    پس دوستانی که می خوایید مدارک افیشیال بفرستن به FGS ، بعد از ترجمه رسمی و مهر های وزارت امور خارجه و دادگستری ببرید دانشگاه که در پاکت مخصوص دانشگاه قرار بدن و مهر کنند. ترجمه رسمی کپی اصل مدارکتون رو داره.
    من دفعه قبل با DHL از خارج از ایران فرستادم و بعد از 5 روز رسید به دستشون. شما از چه طریق می فرستین؟

Junior Member

یه نکته در مورد این دانشگاه در ارسال مدارک
    صرفاً تو پاکت گذاشتن از سمت دانشگاه مطرح نیست. در نامه پذیرشتون عنوان شده باید ارگانی پاکت شمارو مهر و موم کنه که مهرش رو مدرکی که توی پاکته باشه. یعنی اگه روی مدرکت آموزش دانشگاه مهر زده باید همون اداره امور آموزش براتون مهر و موم کنه. این نکته بیشتر در مورد دانشگاه هائی که بخش بین الملل کار مهر کردن پاکتها رو انجام میده مهمه. یعنی آموزش شما پاکتو مهر نمیکنه و بخش بین الملل مهر میکنه. اینجا باید امور بین الملل روی ترجمه های شما حتماً مهر خودشو بزنه بعد بذاره تو پاکت و مهر و موم کنه. البته معمولاً خودشون اینکارو میکنند ولی ممکنه یه موقع فراموش بشه یا کارمندی که این کارو میکنه نباشه و از این جور موردها.
    در مورد ارسال هم به نظر من TNT سریعتر هست ضمن اینکه گویا برای مدارک security نداره.

Junior Member

سلام، من هم پذیرش فال 2014 دارم، می خوام سپتامبر بیام مانیتوبا اما خونه نگرفتم، می تونم بپرسم شما خونه کجا گرفتید؟
    ویزا هم اومده، من دنباله خونه هستم میشه راهنمایی کنید برای خونه.

نقل قول نوشته اصلی توسط afazelkhah نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای fall 2014 از Manitoba پذیرش گرفتم.

از همین ایران هم خونه اجاره کردم ماهی 500تا
    اما منتظر ویزا هستم
    25 اگوست هم بلیط گرفتم
    اگه کسی در شرایط مشابه هست خوشحال میشم تماس بگیره

سلام . من از این داشگاه برای PHD مکانیک پذیرش دارم با فاند کامل احتمالا. اگه کسی داره در حال حاضر اونجا دکتری مکانیک می خونه من ازش 2 3 تا سوال را داشتم .

ممنون میشم اگه کسی هست اطلاع بده .

ممنون

Junior Member golnooshp آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع علم و صنعت

منم واسه Winter 2015 پذیرش PhD از دانشکده مکانیک و صنایع دارم. کسی هست که شرایط مشابه داشته باشه؟

از آقایونی که در چندماه اخیر برای دکتری از Manitoba پذیرش گرفتند کسی هست که بعلت مشمول بودن مدرک ارشدش رو بعد از گرفتن آفر و با گذاشتن وثیقه آزاد کرده باشه؟

Junior Member

سلام دوستان
    منع برای winter ۲۰۱۵ پذیرش دارم و می‌خوام که برای January اونجا باشم،میخواستم بپرسم از ایران چه جور لباسی بیارم که برای هوای اون موقع سال اونجا مناسب باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - علوم و فنون مازندران

نقل قول نوشته اصلی توسط n6a6s6i6m نمایش پست ها
    سلام دوستان
    منع برای winter ۲۰۱۵ پذیرش دارم و می‌خوام که برای January اونجا باشم،میخواستم بپرسم از ایران چه جور لباسی بیارم که برای هوای اون موقع سال اونجا مناسب باشه؟
    سلام
    حتما گرم ترین لباس هاتونو با خودتون بیارید. تا دو سه هفته دیگه سرما رسما شروع میشه
    باز هم تاکید میکنم، گرم ترین لباس ها.
    تو فوریه لباس های زمستونی رو حراج میکنن و میتونید به قیمت خوب بخرید، اما الان گرونه و تا اون موقع به لباس گرم نیاز دارین.
    یه چتر خوب هم با خودتون بیارین، اینجا جنس خوب به چشممون نخورد.

در ضمن، یه چیزی خارج از سوالی که پرسیدین؛ گواهینامه تون رو ترجمه و بین المللی کنید و حتما با خودتون بیارین. ما نیاوردیم و واسه گرفتن credit card به مشکل برخوردیم و مجبور شدیم یه هزینه ای بکنیم واسه گرفتن manitoba ID.
    اینجا گواهینامه از پاسپورت ما معتبرتره. ضمن اینکه خیلی راحت میتونید ماشین رنت کنید.

سلام دوستان
    اگر کسی برای ژانویه دنبال یه اتاق خوب توی وینیپگ هست ( ترجیحا پسر) بهم پیام بدید

موفق باشید

سلام
    من برای Winter 2015 پذیرش دارم و برای اوایل ژانویه عازم هستم. کسی هست که شرایط مشابه داشته باشه؟ ممنون میشم پیغام بذاره، چند تا سوال دارم.
    اگر کسی در مورد registration دانشگاه و رزرو خوابگاه اطلاعاتی داره ممنون میشم راهنماییم کنید.