صفحه 21 از 37 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 363

موضوع: کسانی که از دانشگاه Manitoba پذیرش دارند و عازم هستند

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه Manitoba پذیرش دارند و عازم هستند

سلام بچه ها من به تازگی از دانشگاه مانیتوبا پذیرش گرفتم. ازم خواستم مدارکمو توی یه پاکت مهر و موم شده براشوم بفرستم. اما نمی دونم دقیقا دانشگاه باید این مدارکو بفرسته یا خودم یا وزارت علوم. از چنر نفر پرسیدم هر کسی یه چیزی میگه. این متنی هست که دانشگاه برام فرستاده. میشه لطفا شما منو راهنمایی کنین. خیلی ممنونم.

Must present to the Faculty of Graduate Studies an official final transcript and a final degree certificate from Arak University. These documents must be certified by the Ministry of Education or the Ministry of Science, Research and Technology and must be in the original language accompanied by official and literal English translations. These documents must arrive in our office in an envelope that is sealed and stamped across the back flap by the same office stamping the documents.

*Must present to the Faculty of Graduate Studies an official final transcript and a final degree certificate from Shahid Chamran University. These documents must be certified by the Ministry of Education or the Ministry of Science, Research and Technology and must be in the original language accompanied by official and literal English translations. These documents must arrive in our office in an envelope that is sealed and stamped across the back flap by the same office stamping the documents.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط blue_sky1188 نمایش پست ها
    سلام بچه ها من به تازگی از دانشگاه مانیتوبا پذیرش گرفتم. ازم خواستم مدارکمو توی یه پاکت مهر و موم شده براشوم بفرستم. اما نمی دونم دقیقا دانشگاه باید این مدارکو بفرسته یا خودم یا وزارت علوم. از چنر نفر پرسیدم هر کسی یه چیزی میگه. این متنی هست که دانشگاه برام فرستاده. میشه لطفا شما منو راهنمایی کنین. خیلی ممنونم.

Must present to the Faculty of Graduate Studies an official final transcript and a final degree certificate from Arak University. These documents must be certified by the Ministry of Education or the Ministry of Science, Research and Technology and must be in the original language accompanied by official and literal English translations. These documents must arrive in our office in an envelope that is sealed and stamped across the back flap by the same office stamping the documents.

*Must present to the Faculty of Graduate Studies an official final transcript and a final degree certificate from Shahid Chamran University. These documents must be certified by the Ministry of Education or the Ministry of Science, Research and Technology and must be in the original language accompanied by official and literal English translations. These documents must arrive in our office in an envelope that is sealed and stamped across the back flap by the same office stamping the documents.
    من خودم مدارک ترجمه شده دادم دانشگاه داخل پاکت مخصوص گذاشت و مهر و چسب زد و داد تا خودم پست کنم. این دانشگاه هم ایرادی از ریزنمراتم نگرفت و اون آفیشال در نظر گرفتند.

مرسی از راهنماییتون یعنی پس میشه دوتا پاکت جدا؟ درسته؟ یکی برای لیسانس یکی فوق؟ جدا گانه باید پست کنم؟ پس این منظورشون ازmust be certified by the Ministry of Education or the Ministry of Science, Research and Technology ,چیه؟ یعنی پاکت مهر موموم وزارت نمی خواد باشه؟

Banned

مرسی از راهنماییتون یعنی پس میشه دوتا پاکت جدا؟ درسته؟ یکی برای لیسانس یکی فوق؟ جدا گانه باید پست کنم؟ پس این منظورشون ازmust be certified by the Ministry of Education or the Ministry of Science, Research and Technology ,چیه؟ یعنی پاکت مهر موموم وزارت نمی خواد باشه؟
    ریزنمرات و دانشنامه ترجمه شده (که یک کپی فارسی هم بهشون الصاق شده) هر دانشگاه باید در پاکت مخصوص به خودش قرار داده بشه و همگی باهم پست بشه. یعنی یک پاکت دارید که واسه دانشگاه چمران هست و یکی دیگه واسه دانشگاه اراک. حالا این دو تا پاکت میذارید در داخل یک پاکت بزرگتر که مراکز پست به شما میده. جداگونه لازم نیست، با هم پست کنید تا هزینه نصف شه. ریزنمرات فارسی قبلا به تایید وزارت علوم رسیده و یک کپی از نسخه فارسیش هم به مدارک ترجمه شده منگنه شده. واسه من دانشگاه مدارک ترجمه شده رو اصلا نگاه هم نکرد و فقط گذاشت داخل پاکت دانشگاه و مهر و چسب زد. مهم همون مهر و چسب و پاکت دانشگاست.
    موفق باشید

ممنون دوست خوب از جواب عالیت. من برای PhD دانشگاه مانیتوبا دپارتمان اناتومی و علوم سلولی پذیرش گرفتم. استادم گفت 20000 تا سالی بهم میده وا سه سه سال اول البته. و به خاطر معدلم 4000 تا هم دانشگاه میده. به نظر شما این مقادیر کفاف هزینه هارو میکنه. هزینه ثبت نام 8700 گویا برای سال اول و از سال بعد 700 میشه. این 4000 تا که دانشگاه میده رو از fee کم میکنه یا اینکه علاوه بر اینکه از هزینه کم میکنه ای 4000 تا رو هم میده؟ فکر کنم این دومی خیلی خوش خیالیه!!!

Banned

ممنون دوست خوب از جواب عالیت. من برای PhD دانشگاه مانیتوبا دپارتمان اناتومی و علوم سلولی پذیرش گرفتم. استادم گفت 20000 تا سالی بهم میده وا سه سه سال اول البته. و به خاطر معدلم 4000 تا هم دانشگاه میده. به نظر شما این مقادیر کفاف هزینه هارو میکنه. هزینه ثبت نام 8700 گویا برای سال اول و از سال بعد 700 میشه. این 4000 تا که دانشگاه میده رو از fee کم میکنه یا اینکه علاوه بر اینکه از هزینه کم میکنه ای 4000 تا رو هم میده؟ فکر کنم این دومی خیلی خوش خیالیه!!!
    من این دانشگاه نمیرم و اطلاعتم کافی نیست اما تا جایی که می دونم 24000 فاند خیلی خوبیه که باید 8700 تاش بدید واسه شهریه (سال اول و دوم باید 8700 تا و سال سوم و چهارم حدود 700 تا بدین). اون 4000 تا IGSES هست که به اینترنشال هایی که معدل 3.5 به بالا دارن واسه سال اول به صورت تویشن ویور تعلق می گیره (واسه سال اول شما باید 4700 تا تویشن بدین) و واسه سال دوم شما برای IGSS اپلای می کنید و نمرات 60 واحد آخر شما حساب میشه (60 واحد آخر که شامل نمرات درسی سال اول دکترا هم هست) اگه بازم معدلتون بالاتر از 3.5 شد واسه سال دوم هم 4000 تا رو به شما میدن. پس واسه سال اول شما 15300$ تا، واسه سال دوم هم اگه اون 4000 تا رو بگیرید بازم 15300 و در سال سوم 23300 تا خواهید داشت. فکر می کنم دلیل اینکه استاد واسه 3 سال به شما فاند داده نه چهار سال این باشه که ایشون هم می دونه که شهریه سال سوم و چهارم ناچیزه و در واقع شما واسه سال سوم و چهارم 22600 تا موجودی خواهی داشت. تو صفحات قبل هم بچه ها نوشتن که با ماهی 1000 تا میشه زندگی خوبی داشت.

سلام

برای phd مکانیک پذیرش گرفتم . دانشگاه گفته برای اینکه مراحل پذیرش تکمیل بشه و برم برای مرحله ویزا باید تا قبل از 5 ماه مدرک اصل ارشد رو بفرستم. موقع اپلای من مدرک موقت رو ترجمه کردم و فرستادم. من فعلا به خاطر مشکلات سربازی نمیتونم مدرک اصل رو بگیرم و اینا باید اول نامه رسمی پذیرش رو به من بدن تا بتونم معافیت تحصیلی بگیرم. کسی از دوستان میدونه باید چیکار کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام
    کسی درمورد رشته ی معماری دانشگاه Manitoba اطلاعاتی داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi19872000 نمایش پست ها
    سلام

برای phd مکانیک پذیرش گرفتم . دانشگاه گفته برای اینکه مراحل پذیرش تکمیل بشه و برم برای مرحله ویزا باید تا قبل از 5 ماه مدرک اصل ارشد رو بفرستم. موقع اپلای من مدرک موقت رو ترجمه کردم و فرستادم. من فعلا به خاطر مشکلات سربازی نمیتونم مدرک اصل رو بگیرم و اینا باید اول نامه رسمی پذیرش رو به من بدن تا بتونم معافیت تحصیلی بگیرم. کسی از دوستان میدونه باید چیکار کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    راستش سوال شما بیشتر به تاپیک کلی دانشگاه منیتوبا بر میگرده تا این تاپیک. ولی به هر حال...

حتماً با استادی که ازش پذیرش داری صحبت کن و موضوع رو بگو. چون اونجا استاد همه کارست و راحت کارتو درست میکنه. روال کار اینجوریه که یه نامه رسمی مبنی بر پذیرش کاندیشنال شما از طرف FGS میاد و بعد به شما یک ماه فرصت میده که ترجمه لیسانس با مهر وزارت علوم رو به همراه گواهی مبنی بر اتمام دوره ارشدت به همراه کارنامه هات به صورت رسمی بفرستی. متاسفانه گواهی مبنی بر اتمام ارشد هم ذکر شده که حتماً باید مهر وزارت علوم داشته باشه که برای ما بیمعنیه چون وزارت علوم گواهی که تعهد رایگان توش ذکر شده باشه تایید نمیکنه و شما مجبوری مدرکتو بخری. ولی روی این یک ماه گیر نیستند و فقط اگه بخشی از مدارکو بفرستی بگی بقیشو بعدا میفرستم راه میان. قبلش با اون مسئول رشته های مهندسی توی FGS هماهنگ کن فکر کنم اسمش Abigail byle باشه!!

Junior Member

سلام دوستان
    کسی هست بدونه هزینه زندگی در مانیتوبا وینیپیگ ماهیانه یا سالانه بدون هزینه دانشگاه و هزینه مسکن جقدر است؟ در حال پر کردن فرم ویزا هستم و نیاز دارم این رو وارد کنم.
    ممنون میشم کمک کنید.