صفحه 12 از 37 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 363

موضوع: کسانی که از دانشگاه Manitoba پذیرش دارند و عازم هستند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

پیش فرض پاسخ : پذیرفتگان سپتامبر 2012 دانشگاه منیتوبا

سلام، راستش من حدودای عید بود که به استتتاد ایمیل زدم و گفت که اپلای کن و بعد وقتی پرونده ات کامل شد به من خبر بده. بعد من مدارکو فرستادم و فکر کنم یه 4-5 هفته ای طول کشید تا پرونده ام کامل شد بعد بهش ایمیل زدم و همون موقع گفت که اوکی شده ولی باز یه چند هفته ای طول کشید تا کارهای اداری اش انجام بشه و نامه ی پذیرش صادر کنند. فکر کنم شما خیلی وقت داشته باشید. نگران نباشید. الانم سرشون خلوت تره چون حجم پرونده ها کمتره. شما استاد بهتون اوکی داده؟ اگه داده باشه معمولا مشکلی نباید باشه.

پیش فرض پاسخ : پذیرفتگان سپتامبر 2012 دانشگاه منیتوبا

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadtomcat نمایش پست ها
    سلام، راستش من حدودای عید بود که به استتتاد ایمیل زدم و گفت که اپلای کن و بعد وقتی پرونده ات کامل شد به من خبر بده. بعد من مدارکو فرستادم و فکر کنم یه 4-5 هفته ای طول کشید تا پرونده ام کامل شد بعد بهش ایمیل زدم و همون موقع گفت که اوکی شده ولی باز یه چند هفته ای طول کشید تا کارهای اداری اش انجام بشه و نامه ی پذیرش صادر کنند. فکر کنم شما خیلی وقت داشته باشید. نگران نباشید. الانم سرشون خلوت تره چون حجم پرونده ها کمتره. شما استاد بهتون اوکی داده؟ اگه داده باشه معمولا مشکلی نباید باشه.
    راستش من هم مشکلم همین. قبل از اپلای کردن این ایمیل رو برام فرستاده بود Dear Ronak
    Please apply to the grad program here at the University of ....... if you would like to join our group, signalling myself as a potential supervisor.

که فکر میکنم نشون میده باید اول پروندمو ببینه بعد اکی بده اما مثل اینکه پروندم هنوز بدستش نرسیده. خیلی نگرانم چون میترسم ریجکت کنه . یعنی به نظرتون اون مقوع اصلا به رزومه توجه نکرده ؟ پس بر چه اساسی گفت اپلای کن/ از طرفه دیگه زنگ که زدم گفت پروندتو باید ببینم تا تصمیم بگیرم.

به گروه که زنگ زدم گفتن پرونده شما رو هفته پیش به graduate chair فرستادیم و احتمالا تا شیش هفته دیگه برسه به دست استاد. یعنی واقعا اینقدر طول میکشه؟؟

راستی شما جوابی که بهتون داد اون اولا خیلی قطعی بود یا باز گفته بود که ا.ل پروندتو باید ببینم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ویرایش توسط ronak1363 : July 29th, 2012 در ساعت 11:11 PM

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه Manitoba پذیرش دارند و عازم هستند

سلام به همه دوستان. منم ایشالا عازم وینیپگ هستم. دیروز پاس ریکوئست شدم و تصمیم دارم که 25 آگوست برم. اگه کسی مایل که باهم بریم ویا آشنا بشیم خیلی خیلی خوشحالم می شم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

تبریک بهتون میگم
    ما که اگه بیاییم برای ترم بعد میاییم ان شاالله اونجا همدیکه را میبینیم.

Junior Member

سلام،
    دوستان من واسه مستر عمرا فال ۲۰۱۲ پذیرش دارم و ۲۱ اگوست از تهران میرم کانادا و ۲۶ اگوست هم میرم وینیپگ. از دوستان کسی‌ هست که توی این تاریخ اونجا باشه یا بیاد وینیپگ؟ ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomank نمایش پست ها
    سلام،
    دوستان من واسه مستر عمرا فال ۲۰۱۲ پذیرش دارم و ۲۱ اگوست از تهران میرم کانادا و ۲۶ اگوست هم میرم وینیپگ. از دوستان کسی‌ هست که توی این تاریخ اونجا باشه یا بیاد وینیپگ؟ ممنون

سلام منم از تهران میرم دکترای عمران برای فال 2012 31 اگوست میرم اگه بشه تهران آشنا شیم بچه های 2012 بد نیسا ها

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط navdoost نمایش پست ها
    سلام منم از تهران میرم دکترای عمران برای فال 2012 31 اگوست میرم اگه بشه تهران آشنا شیم بچه های 2012 بد نیسا ها
    من که خیلی خوشحال می شم. اما من از شیراز میام تهران و متاسفانه فرصت این نمی شه که همدیگرو ببینیم. اگه می شه تلفن یا آی دی تونو واسم پ خ کنید. راستی استاد شما کیه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    electronic IUST

به به،تعداد داره زیاد میشه،ما هم هستیم. 5سپتامبر وینیپگ. phd برق

Junior Member

دوستان ما هم بايد يواش يواش بارو بنديل رو ببنديم واسه وينيپگ. 6 سپتامبر.

Member
    رشته و دانشگاه
    electronic IUST

افرادي كه پايه اند با هم دنبال خونه باشيم ، pm بدن يه آماري داشته باشيم