صفحه 27 از 37 نخستنخست ... 1718192021222324252627282930313233343536 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 363

موضوع: کسانی که از دانشگاه Manitoba پذیرش دارند و عازم هستند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی هوافضا-تهران

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه Manitoba پذیرش دارند و عازم هستند

نقل قول نوشته اصلی توسط arakhoondi نمایش پست ها
    سلام من هم پذیرش دارم و میخوام برای ویزا اقدام کنم اتفاقا مکانیک هم هستم. آره خونه با هم بگیریم. خصوصی به من شماره یا ایمیلت رو بده. فیلد شما چیه ؟ واسه ویزا من میترسم.
    سلام. بدلیل عدم فضا در صندوق دیافت شما امکان ارسال پیام وجود ندارد. من تو حوزه دینامیک سیالات کار میکنم. من 13 اپریل سابمیت کردم و 20 اپریل رفتم انگشت نگاری در انکارا. صندوق پیامتون رو خالی کنید تا بتونم اطلاعات تماسم رو بهتون ارسال کنم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mech- Amirkabir University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط asgharnoor89 نمایش پست ها
    سلام. بدلیل عدم فضا در صندوق دیافت شما امکان ارسال پیام وجود ندارد. من تو حوزه دینامیک سیالات کار میکنم. من 13 اپریل سابمیت کردم و 20 اپریل رفتم انگشت نگاری در انکارا. صندوق پیامتون رو خالی کنید تا بتونم اطلاعات تماسم رو بهتون ارسال کنم.
    بچه ها منم مکانیکم. واسه May پذیرش داشتم اما هنوز ویزام نیومده و احتمالا میرم واسه fall. گرایشمم تبدیل انرژی هست. لطفا پیام خصوصی بدید شماره تونو.

سلام دوستان عزیز. من برای fall 2015 برای دکترای برق_مخابرات پذیرش گرفتم...و دارم برای ویزا اقدام می کنم. من هم دنبال هم خونه ای می گردم. اگر از دوستان کسی مایل بود میتونه شماره تماس یا ایمیلش و بهم بده تا در ارتباط باشیم

سلام
    دوستانی که ادمیشن گرفتن و برای study permit اقدام کردن دوتا سوال دارم لطفا راهنمایی کنید
    1- این Offer of admission که دانشگاه میده رو باید واسه study permit استفاده کرد یا باید یه نامه Acceptance بهمون بدن؟ آخه تو سایت سفارت گفته باید tuition fee، length of study و fund تو نامه نوشته شده باشه که هیچکدومش تو این نامه ای که دادن نیست!
    2- کسایی که فاند از دپارتمان گرفتن (فاند RA یا TA) از دپارتمان نامه گرفتن یا استادشون نامه بهشون داد؟ منظورم اینه تو سایت سفارت گفته proof of funding لازمه ینی نامه رسمی باید باشه

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط abbasskang نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که ادمیشن گرفتن و برای study permit اقدام کردن دوتا سوال دارم لطفا راهنمایی کنید
    1- این Offer of admission که دانشگاه میده رو باید واسه study permit استفاده کرد یا باید یه نامه Acceptance بهمون بدن؟ آخه تو سایت سفارت گفته باید tuition fee، length of study و fund تو نامه نوشته شده باشه که هیچکدومش تو این نامه ای که دادن نیست!
    2- کسایی که فاند از دپارتمان گرفتن (فاند RA یا TA) از دپارتمان نامه گرفتن یا استادشون نامه بهشون داد؟ منظورم اینه تو سایت سفارت گفته proof of funding لازمه ینی نامه رسمی باید باشه
    سلام.
    همون نامه کفایت می کنه برای سفارت
    استادت باید یه نامه فاند جداگانه بهت بده

Junior Member

سلام. دوستانی که به امید خدا برای سپتامبر 2015 عازم دانشگاه مانیتوبا هستن در صورت تمایل برای هماهنگی های سفر لطفا پیام بگذارند.

تعدادی از دوستان هم که پست مشابه گذاشتند ظرفیت صندوق پیام هاشون تکمیل شده.
    ویرایش توسط Mono87 : June 8th, 2015 در ساعت 12:51 PM

Junior Member

سلام رفقا،
    کسی هست تازه اومده باشه وینیپگ و تونسته باشه خونه پیدا کنه؟ من هفته پیش رسیدم و دارم دنبال آپارتمان می گردم. هنوز که چیزی پیدا نکردم.
    از تازه واردا (یا کهنه واردا) اگر خواستید پیام بدید ببینیم چی به چیه تو این شهر!

سلام
    منم پذیرش برای پاییز 2015 گرفتم پاتوفیزولوژی تو مانیتوبا. منتظر نامه فاند از استادم که برم برای ویزا اقدام کنم. یه سوال جوابه ویزاتون همون نه هفته طول کشید ؟ بعد سفارت چ سوالایی ازتون پرسید؟
    یه سوال دیگه از بین فرم هایی که برای ویزا باید پر کنیم Application for study permit, family information رو پر کردین؟
    Use of representative ,statutory declaration, custodianship declaration
    لازم نیست پر کنم؟
    خیلی ممنون میشم کمکم کنید.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Shanashana نمایش پست ها
    سلام
    منم پذیرش برای پاییز 2015 گرفتم پاتوفیزولوژی تو مانیتوبا. منتظر نامه فاند از استادم که برم برای ویزا اقدام کنم. یه سوال جوابه ویزاتون همون نه هفته طول کشید ؟ بعد سفارت چ سوالایی ازتون پرسید؟
    یه سوال دیگه از بین فرم هایی که برای ویزا باید پر کنیم Application for study permit, family information رو پر کردین؟
    Use of representative ,statutory declaration, custodianship declaration
    لازم نیست پر کنم؟
    خیلی ممنون میشم کمکم کنید.
    به شما پیام خصوصی دادم.

سلام
    من دانشجوی مسترم. در حال حاضر در وینیپگ هستم و برای سپتامبر دنبال همخونه خانم هستم. اگر خانمی تمایل داره به من پیام بده.
    ممنون