صفحه 28 از 37 نخستنخست ... 1819202122232425262728293031323334353637 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 363

موضوع: کسانی که از دانشگاه Manitoba پذیرش دارند و عازم هستند

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه Manitoba پذیرش دارند و عازم هستند

سلام
    من برای ژانویه 2016 از دانشگاه مانیتوبا در مقطع ارشد مکانیک پذیرش دارم با فاند 14000 تا و 4000 تا هم بورس ترم اول ... اما خیلی دو دلم نمیدونم چیکار کنم ؟ برم یا نه ؟ خوبه دانشگاهش ؟ آخه من امسال تو ایران هم ارشد دادم ولی در رشته MBA نه مکانیک و احتمال بالا شیراز روزانه را قبولم ... حالا نمیدونم چیکار کنم ؟ برم مانیتوبا یا نه ؟ فعلا از دانشگاه خارجی دیگه ای هم پذیرش ندارم... اما قصد دارم برای دانشگاه پولی تک میلان هم apply کنم ... لطفا من راهنمایی کنید... خواهش میکنم منتظرم
    زهرا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط prinstongirl نمایش پست ها
    سلام
    من برای ژانویه 2016 از دانشگاه مانیتوبا در مقطع ارشد مکانیک پذیرش دارم با فاند 14000 تا و 4000 تا هم بورس ترم اول ... اما خیلی دو دلم نمیدونم چیکار کنم ؟ برم یا نه ؟ خوبه دانشگاهش ؟ آخه من امسال تو ایران هم ارشد دادم ولی در رشته MBA نه مکانیک و احتمال بالا شیراز روزانه را قبولم ... حالا نمیدونم چیکار کنم ؟ برم مانیتوبا یا نه ؟ فعلا از دانشگاه خارجی دیگه ای هم پذیرش ندارم... اما قصد دارم برای دانشگاه پولی تک میلان هم apply کنم ... لطفا من راهنمایی کنید... خواهش میکنم منتظرم
    زهرا

سلام
    ببخشید میشه بپرسم شما شرایط و نمره هاتون چه جوری بود که فاند گرفتید؟
    حتما مقاله باید داشته باشیم تا بورس بشیم؟

سلام و تشکر فراوان از پست شما من شماره ام را براتون فرستادم ... میشه خواهش کنم نحوه اقدام و مراحل و هزینه ویزا و این که از طریق سفارت چه کشوری اقدام کردین را برام توضیح بدین ؟ آخه من پذیرش م هفته پیش یعنی 14 جولای اومد و باید برا ویزا اقدام کنم اما هنوز نکردم درست نمیدونم چی به چیه؟ من ارشدم تبدیا انرژی هستش خودم هم لیسانس سیالاتم
    لطفا من را راهنمایی کنید
    زهرا

Junior Member

سلام.
    من برا سپتامبر عازم هستم. اگه کسی مایله با هم خانه بگیریم لطفا پیام بده. ممنون

سلام دوستان.
    نمیدونم در جریان هستین یا نه، ولی متاسفانه شهریه دانشجوهای اینترنشنال رو بالاتر بردن. این واسه کسایی که igses دارن زیاد مساله ای نیست چون مقدار این اسکولارشیپ هم بالا رفته.
    من الان دارم دکترا مکانیک میخونم اینجا و در مجموع راضی هستم. ولی در عین حال نباید توقعاتی که از یک دانشگاه رنک خوب تو کانادا یا آمریکا رو دارید، از این دانشگاه داشته باشید. اینجا هم مثل همه دانشگاه ها، هم استاد بی سواد داره، هم استاد باسواد. هم استاد سخت گیر داره هم استادی که دانشجوهاش رو اذیت نمیکنه.
    اگه باز دوستان سوالی دارن بپرسن. منم تا اونجایی که بتونم جواب میدم.

Junior Member

سلام من یه سوالی داشتم از دانشجویان این دانشگاه. من برای دکترای عمران با استاد صحبت کردم اکی داده برای ترم تابستان. با بورس کامل. اما دیدم که ممتاز نیست دانشگاه . ارزش داره بیام این دانشگاه یا صبر کنم برای دانشگاه دیگه مثل وسترن اونتاریو؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arsam2568 نمایش پست ها
    سلام من یه سوالی داشتم از دانشجویان این دانشگاه. من برای دکترای عمران با استاد صحبت کردم اکی داده برای ترم تابستان. با بورس کامل. اما دیدم که ممتاز نیست دانشگاه . ارزش داره بیام این دانشگاه یا صبر کنم برای دانشگاه دیگه مثل وسترن اونتاریو؟
    قاعدتا اگه آفر بهتری دارین خوب صبر کنید بهتره. ولی از اون طرف باید ببینید صبرتون جواب میده یا نه. درسته که دانشگاه ممتازی نیست تو لیست وزارت علوم!! ولی دانشگاه بدی هم نیست. اگه نسبتا به آفر وسترن اونتاریو مطمئن هستید همون رو برید

Junior Member

من دو تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین.
    1- تو این ایالت هم اگه دانشحوی دکترا دو سال درس بخونه اقامت داثم بهش تعلق میگیره؟
    2- من اگه بیام این دانشگاه واسه دکترا ( با بورس ) بعد یک سال میتونم دانشگاهمو عوض کنم برم مثلا مک مستر یا یه دانشگاه دیگه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arsam2568 نمایش پست ها
    من دو تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین.
    1- تو این ایالت هم اگه دانشحوی دکترا دو سال درس بخونه اقامت داثم بهش تعلق میگیره؟
    2- من اگه بیام این دانشگاه واسه دکترا ( با بورس ) بعد یک سال میتونم دانشگاهمو عوض کنم برم مثلا مک مستر یا یه دانشگاه دیگه؟
    واسه سوال اولتون، اقامت ایالتی منیتوبا الان بصورت express entry شده. یعنی شما امتیاز میگیرید بر اساس سن، مقطع تحصیلی نمره زبان، سابقه کار و... و هرچی امتیازتون بالاتر باشه زودتر داکیومنتتون پروسس میشه ولی هیچ لزومی نداره که حتما ظرف 2 سال بهتون PR بدن. ممکنه خیلی بیشتر یا خیلی کمتر طول بکشه. به امتیازی که میارید بستگی داره.
    واسه سوال دوم، شما مطمئنن میتونید اینکار رو بکنید ولی از لحاظ اخلاقی اصلا کار درستی نیست و ممکنه اگه بفهمن به اون دانشگاه مقصد بگن و زیاد جالب نشه در نهایت

Junior Member

سلام. من دنبال یک همخونه خانم در وینیپگ (Winnipeg, Manitoba) هستم. برای یک خانه دو اتاق خوابه، طوری که حداکثر هر نفر 600 دلار در ماه هزینه کنیم. لطفا با من تماس بگیرید.