صفحه 29 از 37 نخستنخست ... 19202122232425262728293031323334353637 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 363

موضوع: کسانی که از دانشگاه Manitoba پذیرش دارند و عازم هستند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه Manitoba پذیرش دارند و عازم هستند

سلام
    کسی از دوستان امسال عمران این دانشگاه پذیرش گرفته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط raspian300 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    نمیدونم در جریان هستین یا نه، ولی متاسفانه شهریه دانشجوهای اینترنشنال رو بالاتر بردن. این واسه کسایی که igses دارن زیاد مساله ای نیست چون مقدار این اسکولارشیپ هم بالا رفته.
    من الان دارم دکترا مکانیک میخونم اینجا و در مجموع راضی هستم. ولی در عین حال نباید توقعاتی که از یک دانشگاه رنک خوب تو کانادا یا آمریکا رو دارید، از این دانشگاه داشته باشید. اینجا هم مثل همه دانشگاه ها، هم استاد بی سواد داره، هم استاد باسواد. هم استاد سخت گیر داره هم استادی که دانشجوهاش رو اذیت نمیکنه.
    اگه باز دوستان سوالی دارن بپرسن. منم تا اونجایی که بتونم جواب میدم.
    سلام دوست گرام.من برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری برای منیتوبا اقدام کردم که باید 125هزار دلار همون ابتدا پرداخت کنم و معلوم نیست چند سال دیگه طول بکشه تا اوکی بشه .حال بنظر شما اگر من که دکتر دامپزشکم و از دانشگاه تهران 14 سال پیش فارغ التحصیل شدم از طریق دانشجویی اقدام کنم امکان پذیره؟ممنون بابت وقتتون و لطفتان بابت جواب

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ATU,insurance management

دوستان اینجا کسی از بیزنس اسکول آسپر که مال دانشگاه مانیتوبا هست پذیرش داشته؟شرایطش چه جوریه؟خیلی سخت گیرن یا نه؟و بقیه راهنمایی ها دیگه.... )

نقل قول نوشته اصلی توسط homer نمایش پست ها
    سلام. من دنبال یک همخونه خانم در وینیپگ (Winnipeg, Manitoba) هستم. برای یک خانه دو اتاق خوابه، طوری که حداکثر هر نفر 600 دلار در ماه هزینه کنیم. لطفا با من تماس بگیرید.
    تو این جور موارد میتونید تو صفحه Umisa در فیسبوک هم این در خواستتون رو بزارید. آدرسش اینه:
    XXXX
    ویرایش توسط niyazahmadi : October 16th, 2015 در ساعت 04:12 AM دلیل: آدرس وبسایت ***** شده

سلام، من برای winter 2016 عازم دانشگاه منیتوبا هستم، اگه تو این ترم پذیرش داره و دنبال همسفر ویا هم خونه ای میگرده پیام بذاره

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghasedak84 نمایش پست ها
    سلام
    کسی از دوستان امسال عمران این دانشگاه پذیرش گرفته؟
    سلام. برای ترم تابستون . دکترا .

با سلام
    من هم برای ژانویه 2016 از این دانشگاه ظذیرش دارم و دنبال یک هم خانه ای با همین خصوصیات که شما گفنین می گردم من شماره ام را در پیام خصوصی برای شما فرستادم ولی صنوق شما پر بود لطفا آن را خالی کنید تا در صورت امکان با هم در ارتباط باشیم .
    منتظرم
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط homer نمایش پست ها
    سلام. من دنبال یک همخونه خانم در وینیپگ (Winnipeg, Manitoba) هستم. برای یک خانه دو اتاق خوابه، طوری که حداکثر هر نفر 600 دلار در ماه هزینه کنیم. لطفا با من تماس بگیرید.
    با سلام ..من برای ژانویه 2016 پذیرش دارم و عازمم هستم و من هم دنبال یک هم خانه خانم هستم ... من در پیام خصوصی برای شما پیام گذاشتم اما چون صندوق شما پر بود به دستتون نرسید لطفا صندوق خود را خالی کنید تا با هم در ارتباط باشیم
    منتظرم

Junior Member

سلام. من برای 1 November می خوام برم اونجا. کسی هست واسه هم خونه ای؟ لطفا پیام بدین.

سلام من لیسانس مهندسی شهرسازی از دانشگاه غیرانتفاعی خاوران مشهد دارم.معدلم 15 و 14 صدم شد. نمره دروس اختصاصیم خوب بوده. دارم واسه ایلتس میخونم. میخوام واسه پاییز 1395 پذیرش بگیرم. همزمان با ایلتس دارم فرانسه هم میخونم. یه مقاله هم دارم که توی همایش های داخلی پذیرفته شده. یک سالی هم توی یه شرکت معماری کار کردم البته متاسفانه بیمه نبودم ولی نمونه کار دارم واسه رزومه. یه نکته دیگه هم اینکه زیاد واسه من فاند مهم نیست با هزینه خودم میخوام برم و اینکه دوتا برادرام الان توی کانادا مشغول به کار و تحصیل هستند. میخواستم بدونم با این شرایط شانس پذیرش دارم؟؟