صفحه 30 از 37 نخستنخست ... 202122232425262728293031323334353637 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 363

موضوع: کسانی که از دانشگاه Manitoba پذیرش دارند و عازم هستند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه Manitoba پذیرش دارند و عازم هستند

نقل قول نوشته اصلی توسط farnoosh1368 نمایش پست ها
    سلام من لیسانس مهندسی شهرسازی از دانشگاه غیرانتفاعی خاوران مشهد دارم.معدلم 15 و 14 صدم شد. نمره دروس اختصاصیم خوب بوده. دارم واسه ایلتس میخونم. میخوام واسه پاییز 1395 پذیرش بگیرم. همزمان با ایلتس دارم فرانسه هم میخونم. یه مقاله هم دارم که توی همایش های داخلی پذیرفته شده. یک سالی هم توی یه شرکت معماری کار کردم البته متاسفانه بیمه نبودم ولی نمونه کار دارم واسه رزومه. یه نکته دیگه هم اینکه زیاد واسه من فاند مهم نیست با هزینه خودم میخوام برم و اینکه دوتا برادرام الان توی کانادا مشغول به کار و تحصیل هستند. میخواستم بدونم با این شرایط شانس پذیرش دارم؟؟
    وقتتون بخیر. اینکه برادراتون اونجا هستن خوب نیست واسه ویزا گرفتن. ممکنه گیر بدن که شاید بعد درس برنگردین. البته اگه یه ایالت دیگه باشن زیاد گیر نمیدن. این دانشگاه فقط استاد مهمه. تا وقتی استادی اکی نداده اصلا اپلای نکنید چون پروندتون خاک میخوره ختی اگه 100 تا مقالم داشته باشید. هروقت استاد اکی داد اونوقت اپلای کنید یه ماه بعدم پذیرشتون میاد. واسه بورس هم معدل 4 ترم آخرو نگاه میکنن باید بالا باشه. 3.75 از 4.5 .

سلام به همه دوستان
    منم پذیرشم اومده و دارم کارهای ویزا رو انجام میدم. میشه لطف کنید و بگید برای Proof of accommodation arrangements for the duration of your studies in Canada باید چی کار کنم؟ من تصمیم دارم خونه اجاره کنم ولی فعلا هیچ مدرکی برای ارایه ندارم. از دوستانی که برای ویزا اقدام کردن ممنون میشم منو راهنمایی کنن.

سلام من برای ژانویه 2016 عازم هستم و دنبال یه هم خونه خانم میگردم...اگه کسی تمایل داره حتما حتما به من پیام بذه
    منتطرم

نقل قول نوشته اصلی توسط farshid1361 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    منم پذیرشم اومده و دارم کارهای ویزا رو انجام میدم. میشه لطف کنید و بگید برای Proof of accommodation arrangements for the duration of your studies in Canada باید چی کار کنم؟ من تصمیم دارم خونه اجاره کنم ولی فعلا هیچ مدرکی برای ارایه ندارم. از دوستانی که برای ویزا اقدام کردن ممنون میشم منو راهنمایی کنن.
    این پاسخیه که من در فروم ویزا پیدا کردم:
    "
    1- رزرو خوابگاه (واسه 1 ترم) اوقتی فرم های آنلاین رو پر کردی، از آخرین صفحه کهconfirmation هست پرینت بگیر. شاید هم بهت ایمیل شد (من از هر دو پرینت گرفتم). این برگه رو بفرست واسه سفارت.
    2-میشه ازbooking.com یه هتل واسه چند روز رزرو کرد.
    راه آخر: در صورت داشتن دوست یا فامیل در شهر مورد نظر، ازشون بخواه یه نامه بنویسن که چند روز اول ترم رو از شما میزبانی خواهند کرد و این نامه رو به همراه یه کپی از سند خونه یا اجاره نامه ایمیل کنن واسه شما. شما هم پرینت اینا رو میدی به سفارت.
    این 3 راه تمام راه های موجود بود که من اطلاع داشتم. امیدوارم حداقل یکی از اینا به کارتون بیاد.
    در کل این مدرک، اهمیت چندانی نداره و اگه هیچ کدوم از راه های بالا رو نتونستی استفاده کنی، همون نامه 1 روزه رو بده. جای هیچ نگرانی ازبابت این موضوع، نیست."

در ضمن دوی سایت دانشگاه یه برنامه ای بود welcome family program که از زمان ورود تا 3 یا 5 روز یه خانواده کانادایی بهتون اسکان میده به طور رایگان.

سلام دوباره
    بچه ها از دختر خانم ها کسی برا ژانویه عازم نیست مانیتوبا ؟ من واقعا دلم یه هم خونه خوب میخاد که با هم خونه بگیریم اونجا ...یه آپارتمان کسی بود پیام بزاره
    منتظرم مشتاقاننه

Member
    رشته و دانشگاه
    Material science and engineering in IUST

سلام
    دوستان عزیز کسی از این دانشگاه پذیرش گرفته؟
    یا از دوستان کسی هست که اونجا درس بخونه؟
    من یه چندتا سوال دارم، خواهش میکنم پیغام بدهید تا بتونم ازتون راهنمایی بگیرم!
    سپاس

Junior Member

سلام. من برای fall 2016 پذیرش دارم و سپتامبر یا آگوست میرم اونجا. برای هم خونه / هم سفر شدن کسی اگه مایله پیام بده.

Junior Member

سلام بودن خواهر و داماد در مونترال به ویزای تحصیلی کمک میکند؟من شنیدم در شاخه های منابع طیبعی دانشگاه مانیتوبا خیلی خوب هست آیا درسته؟کسی برای ارشد یا دکترا از این رشته رفته؟

Junior Member

سلام دوست گرامی تبریک میگم.میشه لطفا بگید در چه مقطعی و رشته ایی عازم هستید ؟به صورت فاند؟ و چقدر طول کشید تا پذیرش ؟چه نمره زبانی؟ممنون از شما