صفحه 6 از 37 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 363

موضوع: کسانی که از دانشگاه Manitoba پذیرش دارند و عازم هستند

Member
    رشته و دانشگاه
    electronic IUST

پیش فرض پاسخ : کسانی که از دانشگاه Manitoba پذیرش دارند و عازم هستند

نقل قول نوشته اصلی توسط navidjan12 نمایش پست ها
    سلام من 26 ژانویه application رو فرستادم حمایت استادم داشتم و 20 مارچ توصیه نامه من برای پذیرش دکترا بعد از تشکیل کمیته به FGS برای بازبینی نهائی رفته. کلن مراحل توی تحصیلات تکمیلی کند هستش. برای شما خوبه که دیرتر فرستادین جوابش آمده. یعنی الان نامه پذیرش و فاند از طریق FGS برای شما ایمیل شده و شما دنبال کارای ویزا هستین ؟ چون این FGS خیلی همه کارهارو کند انجام میده و دو سوال دیگه: ایمیل پذیرش شما اگر آمده توی ان شرایط فاند یا بورستون اومده؟ و اینکه آیا این FINAL REVIEW آخرین مرحلس و بعدش جواب پذیرش میاد؟ ممنون اگه جواب بدی
    من نامه ایمیل شده ولی پاسم آماده نیست.فکر کنم 1هفته دیگه آماده شه.تا پاس نباشه نمیشه دنباله ویزا رفت.اصل نامه هم نیومده.
    من استادم نامه ساپورت مالی رو جدا برام داد.
    fgs هم نامه پذیرش جدا.igses جدا.
    FINAL REVIEW نمیدونم چه مرحله ایه.

Member
    رشته و دانشگاه
    electronic IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط milad01 نمایش پست ها
    درود...

من هم برای fall 2012 پذیرش گرفتم......رشته زبان و ادبیات انگلیسی....
    سلام.تبریک.دنبال ویزا یین؟ پاس دارید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط boyport76524 نمایش پست ها
    من نامه ایمیل شده ولی پاسم آماده نیست.فکر کنم 1هفته دیگه آماده شه.تا پاس نباشه نمیشه دنباله ویزا رفت.اصل نامه هم نیومده.
    من استادم نامه ساپورت مالی رو جدا برام داد.
    fgs هم نامه پذیرش جدا.igses جدا.
    FINAL REVIEW نمیدونم چه مرحله ایه.
    ممنونم از جوابتون. جالبه اینه که برای من بعد از تماس یه ایمیل دادن که تبریک میگیم نامه پذیرشتون پست شده. حتی برام ایمیل نکردن چیزی نه نامه پذیرش نه نامه فاند یا نامه igses. چون من رشتم مهندسی عمرانه برای phd فکر کنم نفر عامل پذیرشمون تو FSG یکیه خانم Gayle Roncin هستش. نمیدونم چرا ایمیلش نکردن برای من. میتونی منو راهنمائی کنی که شما بصورت خودکار نامه پذیرش-فاند- بورست ایمیل شده؟ و به نظرت من چکار کنم چون ظاهرا نامه اصلم با پست عادی فرستادن و خوسون گفتن 6 هفته طول میکشه. نمیفهمم خیلی بی نظمن. اگه راهنمائی کنی واقعا لطف بزرگی کردی ممنون.

Member
    رشته و دانشگاه
    electronic IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط navidjan12 نمایش پست ها
    ممنونم از جوابتون. جالبه اینه که برای من بعد از تماس یه ایمیل دادن که تبریک میگیم نامه پذیرشتون پست شده. حتی برام ایمیل نکردن چیزی نه نامه پذیرش نه نامه فاند یا نامه igses. چون من رشتم مهندسی عمرانه برای phd فکر کنم نفر عامل پذیرشمون تو FSG یکیه خانم Gayle Roncin هستش. نمیدونم چرا ایمیلش نکردن برای من. میتونی منو راهنمائی کنی که شما بصورت خودکار نامه پذیرش-فاند- بورست ایمیل شده؟ و به نظرت من چکار کنم چون ظاهرا نامه اصلم با پست عادی فرستادن و خوسون گفتن 6 هفته طول میکشه. نمیفهمم خیلی بی نظمن. اگه راهنمائی کنی واقعا لطف بزرگی کردی ممنون.
    من خودم بهشون گفته بودم قبل پست برام ایمیل کنند،اونا هم اینکارو کردن. خانوم Gayle هم مسول تحصیلاتتکمیلیشونه.من هم با همون در ارتباط بودم البته او و مسول دانشکده.پاس داری؟

Junior Member

من خودم بهشون گفته بودم قبل پست برام ایمیل کنند،اونا هم اینکارو کردن. خانوم Gayle هم مسول تحصیلاتتکمیلیشونه.من هم با همون در ارتباط بودم البته او و مسول دانشکده.پاس داری؟
    بله پاس که دارم. راستی نامه این نامه پذیرشی که اومده رسمی و برای ویزا ok یا باید accept کنی و بعد نامه اصلیش میاد؟ پس برای نامه فاندم باید با استادم تماس بگیرم. آقا ممنونم. اگه شد شماره تماسی تونستی بدین ممنون میشم داشته باشم یه تبادل اطلاعات کنیم.

Junior Member

تبریک-مدارکو تحویله سفارت دادید؟من 90 روز سابقه بیمه تو وزارت دفاع دارم، نمیدونم تو فرم سفارت بیارم یا نه،اونها به سابقه بیمه ما دسترسی دارند؟
    سلام. ببخشید دیر جواب دادم. آره من مدارکمو 4 روز پیش تحویل دادم. و اگه ویزام آماده بشه برای July میرم. راجع به سوالتون باید بگم که این هم می تونه براتون سود داشته باشه و هم ضرر. سودش از این بابت هست که می گن تو اینجا کار داشتی و احتمالا بعد درس برمی گردی ولی ضررش اینه که چون وزارت دفاع بوده ممکنه officer که مدارک رو بررسی می کنه ویزا نده.(در مجموع راست گفتن بهتره) . باز خودت بررسی کن اگه نیاز نیست که بگی می تونی نگی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m_salehi1980 نمایش پست ها
    سلام
    من برای پاییز 2012 در رشته علوم کامپیوتر از U of M پذیرش گرفتم منتها فقط 4000 دلار کمک شهریه گرفتم. می دونید که شهریه حدود 8500 دلاره. من می تونم با هزینه خودم تا یک سال را ساپورت کنم. به نظر شما اگه من برم، امکان کار در حدی که بتونم از سال دوم هزینه یک زندگی ساده رو پرداخت کنم و شهریه ام تامین بشه وجود داره؟ لطفا اگه اطلاعات دارید من رو راهنمایی کنید چون اصلا نمی دونم که چه کار کنم.
    با تشکر
    به نظر من اگه به توانایی خودت اطمینان داری می تونی این ریسک رو بکنی چون اگه اونجا خودت رو نشون بدی احتمالا می تونی از سال بعد فاند بگیری. در ضمن شهریه دانشگاه از سال دوم به بعد خیلی کمتر از 8500$ می شه(میزان دقیقش یادم نیست). کل هزینه زندگی و شهریه حدودا برای دو سال اول سالی
    $18k$-20k هست. در ضمن شاید بتونی روی دلار دانشجویی وزارت علوم که سالی 15K$ حساب کنی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط janan65 نمایش پست ها
    به نظر من اگه به توانایی خودت اطمینان داری می تونی این ریسک رو بکنی چون اگه اونجا خودت رو نشون بدی احتمالا می تونی از سال بعد فاند بگیری. در ضمن شهریه دانشگاه از سال دوم به بعد خیلی کمتر از 8500$ می شه(میزان دقیقش یادم نیست). کل هزینه زندگی و شهریه حدودا برای دو سال اول سالی
    $18k$-20k هست. در ضمن شاید بتونی روی دلار دانشجویی وزارت علوم که سالی 15K$ حساب کنی.
    به نظرتون گرفتن خوابگاه به صرفه هست؟ از دوستان کسی تصمیمم قطعی داره برای رفتن؟ من برای فوق یکساله میرم....4000 تا هم فاند دارم....به نظرتون هزینه کل یکسال با توجه به فاندی که دارم چقدر میشه؟ (شهریه+خونه+غذا)

Member
    رشته و دانشگاه
    electronic IUST

سلام به همگی-من تصمیم قطعی دارم برای رفتن.البته اگه ویزا بدن -تازه پاسم آماده شد.هفته بعد میرم سفارت.خوابگاه مثل اینکه گرونتره-اگه ویزاهامون اکی شد هماهنگ کنیم با هم خونه بگیریم،ارزونتر در میاد. هزینه ب صورت دقیق نمیدونم

Junior Member

درود.... من هم احتمال زیاد برم-اگه ویزا بدن-....