صفحه 11 از 42 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 473

موضوع: Technische Universität ClausTechnische Universität Clausthalthal

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و توضیحات در مورد دانشگاه TU Clausthal و نظر پذیرفته شدگان

سلام.من تازه برای سفارت وقت گرفتم.اگه دوستان کمکم کنند 2تا سوال دارم جواب بدین کمک بزرگی به کردین.یکی اینکه من با مدرک A2 دارم ازین دانشگاه پذیرش میگیرم میخاستم بدونم روزه مصاحبه بامن آلمانی صحبت میکنند.اگه صحبت میکنند چقدر؟ چون بابت صحبت از الان استرس گرفتم.یکی هم اینکه بعضی از دوستان گفتن برای ویزا باید B1 داشته باشم باA2 بهم ویزا نمیدن.این درسته؟
    ممنون میشم دوستان کمکم کنید

پیش فرض پاسخ : سوالات و توضیحات در مورد دانشگاه TU Clausthal و نظر پذیرفته شدگان

سلام. من پذیرش ریاضی کاربردی مستر از Clausthal گرفتم. (البته اونجا 1 ترم زبان باید بخونم.) میخواهم بدونم اگر بخواهم تغییر گرایش بدم و تحقیق در عملیات بخونم امکانش هست. ضمناً اگه بخواهم توی همون شهر کار پیدا کنم کدوم رشته بهتره؟ یه جایی توی "
    ویزای آبی و اطلاعات مربوط به آن نوشته
    طبق قانون جدید، متخصصان مشاغل خاص یا کمیاب نیز شانس بیشتری برای پذیرش درخواست مهاجرت خواهند داشت. این گروه می‌توانند با درآمد سالانه ۳۵۰۰۰ یورو هم روی پذیرش خود حساب کنند. مهندسان، دانش‌آموختگان رشته‌های ریاضی، پزشکان و کارشناسان علوم کامپیوتر در شمار این گروه قرار دارند.
    " با این شرایط آیا امکان کار پیدا کردن راحتتره؟

Junior Member

آقا من الان اومدم ت دانشگاه پتروناس مستر نفت میخونم.یکی اینکه کدوم بهتره؟میتونم ترنسفر کنم یا نه؟زبان اموزشیشون چیه؟جدیدترین ترمش کی شروع میشه؟ اقا هر کی دید سوالمو سریع جواب بده

Junior Member

آقا من الان اومدم ت دانشگاه پتروناس مستر نفت میخونم.یکی اینکه کدوم بهتره؟میتونم ترنسفر کنم یا نه؟زبان اموزشیشون چیه؟جدیدترین ترمش کی شروع میشه؟ اقا هر کی دید سوالمو سریع جواب بده

Member
    رشته و دانشگاه
    -Polimilano-Electrical Engineering

سلام دوستان این لینک کورس های مستر به زبان آلمانی رو کسی داره؟و این که تا کی وقت داریم برای اپلای این کورس ها؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology, B.Sc. in Petroleum Engineering

سلام

من فارغ التحصیل از مهندسی نفت مقطع کارشناسی دانشگاه شریف هستم.

داشتم تاپیک رو می خوندم.

دارم فردا صبح مدارکم رو ارسال می کنم به clausthal.

من چون داییم آلمان زندگی می کنه اونجا رو انتخاب کردم. معدلم 14 هست، وگرنه آمریکا گزینه اول من بود. اینجا هم فقط واسه ارشد میرم و بعد َApply می کنم به آمریکا.
    شما می تونی یکم از شرایط اونجا بگی؟
    جو دانشگاه چطوره؟ زندگی سخته تو Clausthal؟
    کلا از اونجا چه اطلاعاتی دارین؟
    البته علاوه بر مطالبی که تا اینجا تو تاپیک هست!
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

بچه ها رشته ی مکاترونیک به زبان آلمانی هستش؟(مستر)
    اشکی که هنگام شکست می ریزیم,عرقی است که هنگام تلاش نریختیم!

Senior Member

دوستان کورس انگلیسیمربوط به مهندسی برق تو این دانشگاه نیست؟؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alikhani2011 نمایش پست ها
    دوستان کورس انگلیسیمربوط به مهندسی برق تو این دانشگاه نیست؟؟؟؟؟؟
    تنها رشته مهندسی نفت به زبان انگلیسی ارایه می شود

Junior Member

ددلاین این دانشگاه تا کی هست؟رشته مکانیک به انگلیسی داره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)