صفحه 3 از 48 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 473

موضوع: Technische Universität ClausTechnische Universität Clausthalthal

پیش فرض پاسخ : سوالات و توضیحات در مورد دانشگاه TU Clausthal و نظر پذیرفته شدگان

من هم TU-Clausthal پذيرش گرفتم و 8 آگوست مصاحبه داشتم. اميدوارم كه بتونم ويزا رو هم بگيرم

پیش فرض پاسخ : سوالات و توضیحات در مورد دانشگاه TU Clausthal و نظر پذیرفته شدگان

این دانشگاه دکتری مهندسی صنایع - یا مدیریت صنعتی تو این زمینه های نداره ؟ به زبان انگلیسی؟؟

سلام عزیزان. من چندتا سوال در مورد Clausthal TU دارم. مدارکی که م واسه ترجمه دادم کارشناسی و ریزنمرات کارشناسی و مدرک دیپلم پیش دانشگاهی و دیپلم دبیرستانمه. این مدارک کافین؟ من یه ایمیل زدم و شرایط رو پرسیدم، فقط دوتا مورد برام جای سواله، تو ایمیلش جزو اون ملزومات نوشته بود،Überweisungsbeleg یعنی واریز پول یا حواله، این همون 8040 یورو هست؟ به نظرتون این جریانش چیه و کی باید انجام شه؟ در ثانی من آلمانی رو به صورت کلاس خصوصی خوندم، چون شهرستانم، حالا به اینا چی میتونم ارائه بدم که من با آلمانی آشنا هستم؟
    B.G

Member moshel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    software engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Bijangoudarzi نمایش پست ها
    سلام عزیزان. من چندتا سوال در مورد Clausthal TU دارم. مدارکی که م واسه ترجمه دادم کارشناسی و ریزنمرات کارشناسی و مدرک دیپلم پیش دانشگاهی و دیپلم دبیرستانمه. این مدارک کافین؟ من یه ایمیل زدم و شرایط رو پرسیدم، فقط دوتا مورد برام جای سواله، تو ایمیلش جزو اون ملزومات نوشته بود،Überweisungsbeleg یعنی واریز پول یا حواله، این همون 8040 یورو هست؟ به نظرتون این جریانش چیه و کی باید انجام شه؟ در ثانی من آلمانی رو به صورت کلاس خصوصی خوندم، چون شهرستانم، حالا به اینا چی میتونم ارائه بدم که من با آلمانی آشنا هستم؟
    سلام دوست من
    شما همین مدارکتون کافی هست.اگرم چیز اضافه تری خواستن بهتون می گن شما براشون می فرستین.پس نگران نباشین
    8040 یورو رو این جور که اکثر دوستان گفتد باید ببرین آلمان و در یک حساب بخوابونید.و نباید حواله کنید و به دانشگاه هم مربوط نیست.برای تمدید ویزا دریافت میشه
    و هنگامی که رسیدین می تونید افتتاح حساب کنید و این کارهارو انجام بدین
    در مورد مدرک حالا بسته به اینکه B1 یا B2 می خوان شما می تونید یک امتحان بدین و مدرک رو کسب کنید.B1 نشون دهنده 500 ساعت آلمانی خوندن هست B2 نشان دهنده 800 ساعت(البته اگه اشتباه نکنم)
    در کل نگران نباشید
    ویرایش توسط moshel : October 25th, 2011 در ساعت 12:15 PM

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Bijangoudarzi نمایش پست ها
    خیر دوست عزیز منظور این‌ها چیز دیگریست.....شما برای اقدام کردن برای این دانشگاه باید ۴۰ یورو( یعنی‌ تا قبل این این مقدار بود اگه زیاد نشده باشه) باید واریز کنین به حساب دانشگاه و رسید رو بفرستین

ممنون از راهنماییتون
    B.G

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IAU

من برای رشته فوق مهندسی مخزن می خوام اقدام کنم که کلا به زبان انگلیسی هست. آیا دانستن زبان آلمانی اجباری است؟. خودشون که جواب درست و حسابی نمی دن!. خلاصه تو رشته های انگلیسی زبانش، شرط دانستن زبان آلمانی اجباری است یا نه؟
    ویرایش توسط vaguecreature : December 1st, 2011 در ساعت 12:44 AM

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط parsab نمایش پست ها
    من برای رشته فوق مهندسی مخزن می خوام اقدام کنم که کلا به زبان انگلیسی هست. آیا دانستن زبان آلمانی اجباری است؟. خودشون که جواب درست و حسابی نمی دن!. خلاصه تو رشته های انگلیسی زبانش، شرط دانستن زبان آلمانی اجباری است یا نه؟
    @yahoo.com
    سلام.
    دوست گرامی در ارتباط با این رشته درسته که به انگلیسی است اما برخی از ساختارهای این رشته به المانی ارائه میشه برطبق سایت دانشگاه بنابراین تا قبل از رفتن به بهبود این زبان در حد اشنایی اقدام فرمایید البته نه به صورت خیلی تخصصی که این امر امکان کلی برای شما فراهم میاورد تا بهتر اطلاعات رو مبادله کنید! ( دوست عزیز قرار دادن ادرس ایمیل برخلاف مقررات فروم هست لطفاً در این خصوص از پیام خصوصی استفاده کنید)
    ممنون
    ویرایش توسط vaguecreature : December 1st, 2011 در ساعت 12:45 AM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط moshel نمایش پست ها
    سلام دوست من
    شما همین مدارکتون کافی هست.اگرم چیز اضافه تری خواستن بهتون می گن شما براشون می فرستین.پس نگران نباشین
    8040 یورو رو این جور که اکثر دوستان گفتد باید ببرین آلمان و در یک حساب بخوابونید.و نباید حواله کنید و به دانشگاه هم مربوط نیست.برای تمدید ویزا دریافت میشه
    و هنگامی که رسیدین می تونید افتتاح حساب کنید و این کارهارو انجام بدین
    در مورد مدرک حالا بسته به اینکه B1 یا B2 می خوان شما می تونید یک امتحان بدین و مدرک رو کسب کنید.B1 نشون دهنده 500 ساعت آلمانی خوندن هست B2 نشان دهنده 800 ساعت(البته اگه اشتباه نکنم)
    در کل نگران نباشید

ببخشید 8040 یورو رو باید ببریم المان؟؟؟؟؟؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط negin_Deu نمایش پست ها
    ببخشید 8040 یورو رو باید ببریم المان؟؟؟؟؟؟
    دروود.
    بسیاری از داشگاهها این مبلغ را از شما درخواست کرده که با خود به آلمان بیاورید و در اون کشور حساب افتتاح کنید اما معدود دانشگاههایی هم وجود دارند که با نشان دادن bank statment میتونید از لحاظ مالی این نگرانی را نداشته باشید. اما برای اطمینان خاطر حتماً راجع به این موضوع مهم با بخش بین الملل دانشگاه خودتون مکاتبه کنید.
    شاد و برقرار باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)