صفحه 39 از 48 نخستنخست ... 2930313233343536373839404142434445464748 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 473

موضوع: Technische Universität ClausTechnische Universität Clausthalthal

پیش فرض پاسخ : Technische Universität Clausthal

همه رشته ها بدون محدوییت و شرط پذیرش هستند zulassungsfrei
    http://www.studis-online.de/StudInfo...frei.php?nr=42

برای آلمان هایی که با نمره ABITURپایین در آلمان هیچ دانشگاه به شون پذیرش نمیده
    http://www.spiegel.de/spiegel/unispi...134805181.html

جز معدود دانشگاه هایی که بدون ABITURمیشه تحصیل کرد
    https://www.studienzentrum.tu-claust...m-ohne-abitur/

CLAUSTHALاز هر 5 نفر دانشجو یک نفر چینی هست
    http://www.deutschlandfunk.de/kleins...ticle_id=35983

هر دانشگاه که آمار دانشجو بالایی چینی در آلمان داشته باشه PUNKT - منفی میگره . اما چون سطح دانشگاه وتحقیقات پایین کسی ترس از انتقال وکپی اطلاعات نداره...
    و تنها دانشگاهی برای حضور بیشترچینی ها تلاش تبلیغ بسیارمیکنه

http://studienwahl-deutschland.de/20...-tu-clausthal/

روستا جایی که انسان ها برای زایش به شهر نمی رند عدم وجود زایشگاه - سینما - ایستگاه قطار BAHNHOF - خط اتوبوس داخلی -برای تمدید ویزا باید برید شهر گسلار ....
    http://www.ndr.de/fernsehen/So-ein-T...eintag676.html

واقغیت ها در سایر فرم های به زبان آلمانی :
    http://www.zeit.de/2014/12/studenten...nd-deutschland

http://www.studis-online.de/Fragen-Brett/read.php?29,2035987

VIEDO که دانشجوها از بدی دانشگاه گذاشتن
    https://www.youtube.com/watch?v=q-EvzZA8JB0
    https://www.youtube.com/watch?v=py5Z...0&spfreload=10

بارش یک متر در زمستان ها عدم جود وسایل نقلیه عمومی و انتطار تا امدن ماشین برف روب تا 10 صبح...نتیجه عدم شرکت منظم در کلاس ها ...
    https://www.youtube.com/watch?v=mV2xpf3AN4s
    ویرایش توسط aram8 : February 4th, 2016 در ساعت 04:48 AM

Junior Member

ممنونم از توضیحات مفیدتون .. منم ویزام برای کلاس زبان کلاستهال اومده از امروز تاریخش شروع میشه تا 2016.05.04 ... من پذیرش تحصیلیم برای FH Brandenburg اومده .. حالا میخوام برم اونجا ... باید چه کار کنم؟ مستقیم برم شهر Brandenburg؟ اول برم خودم رو ملده کنم ؟ یا اول برم ثبت نام کنم بعد برم خودمو تو اداره اتباع Brandenburg ملده کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط hhhmjc نمایش پست ها
    ممنونم از توضیحات مفیدتون .. منم ویزام برای کلاس زبان کلاستهال اومده از امروز تاریخش شروع میشه تا 2016.05.04 ... من پذیرش تحصیلیم برای FH Brandenburg اومده .. حالا میخوام برم اونجا ... باید چه کار کنم؟ مستقیم برم شهر Brandenburg؟ اول برم خودم رو ملده کنم ؟ یا اول برم ثبت نام کنم بعد برم خودمو تو اداره اتباع Brandenburg ملده کنم؟
    با اینکه سوالتون تکراریه و به اقدامات پس از رسیدن به آلمان برمیگرده و برای خودش یه صفحه دیگه داره ولی من فکر میکنم که روند همه شهرهای آلمان این باشه که :
    مستقیم برید همون شهر Brandenburg خودتون رو ملده کنید توی رات هوس یا همون شهرداری در اولین روز ، برای ملده کردن پذیرش چدیدتون رو نشون بدید با پاسپورت و ویزا رو با آدرس محل سکونتتون توی شهر Brandenburg

بعد برید کارهای حساب بانکی و بیمه تون رو انجام بدید

بعد برید دانشگاه ثبت نام کنید

بعد در خواست تمدید ویزا رو بدید اصلا نگران نباشید پروندتون کجاست و چقدر طول میکشه برسه اون کارهای بین خودشونه که انجام میشه ، اگر بیشتر هم طول بکشه به شما Fiktionsbescheinigung یا همون ویزای موقت میدهند تا پروندتون بیاد و کارت اقامتتون حاضر بشه در این مدت هم میتونید مثل بقیه دانشجوهای دانشگاه خودتون کلاساتون رو برید کار کنید یا هر فعالیت معمول دانشچویی دیگه مرتبط رو انجام بدید این هم بدیهیه که اگه قراره زبان بخونید ویزای زبان حداکثر 18 ماهه از زمان ورودتون را براتون تمدید میکنند و تا 18 ماه وقت دارید وضعیتتون رو به دانشجو تغییر بدید و اگر هم که مستقیم قراره دانشجو بشید که بهتر .

اصلا دلیلی نداره هزینه کنید برید کلاستهال مگه اینکه خودتون دوست داشته باشید .
    ویرایش توسط satell : February 5th, 2016 در ساعت 08:42 PM

من گيج شدم!
    از يك طرف پذيرش كلاس دبان بوخوم رو دارم و هم كلاستهال. يك سرى مى گن سفارت به بوخوم ويزا نمى ده كلا شانسى است از طرف ديگر بعضى ها ميگن كلاستهال ارزش رفتن نداره واقعا هم گيج شدم و هم اينكه نگرانم

نقل قول نوشته اصلی توسط Mani6606 نمایش پست ها
    من گيج شدم!
    از يك طرف پذيرش كلاس دبان بوخوم رو دارم و هم كلاستهال. يك سرى مى گن سفارت به بوخوم ويزا نمى ده كلا شانسى است از طرف ديگر بعضى ها ميگن كلاستهال ارزش رفتن نداره واقعا هم گيج شدم و هم اينكه نگرانم
    برای دوره زبان که فرقی نمی کنه کجا برین. با پذیرش به سفارت رفتن قطعن ریسکش کمتره. به نظرم با کلاستهال برو سفارت. ویزات اومد هرجا خواستی برو بعدش.

Member
    رشته و دانشگاه
    Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط Mani6606 نمایش پست ها
    من گيج شدم!
    یکی از خوبیای پذیرش مشروط زبان کلاستهال اینه که توش به نام رشته فوق لیسانس اشاره شده و در اصل نامه پذیرش مستر هست با اینکه یک بند داره در آخرش که توش نوشته که بعد از قبول شدن در DSH پذیرشتون برسی میشه ولی تجربه نشون داده که اگه بصورت معمول قبولی در آژمون B1 گوته و معدل خوب و مدارک مالی داشته باشید تقریبا توی تمام موارد ویزارو از سفارت میگیرید .

نامه پذیرش زبان دانشگاهای دیگر هم معتبر هست ولی چون توشون به نام رشته مستر اشاره نشده شاید سفارت بیشتر سخت بگیره که فقط برای شرکت در دوره زبان ویزا بده که باز اونم من خودم دیدم حتی خیلیها اینجا با نامه ثبت نام کلاسهای زبان تو موسسات خصوصی ویزا گرفتند .

ولی همونطور که دوستمون گفتند شاید بهتر باشه با پذیرش کلاستهال برای ویزا اقدام کنید ولی بعدش که ویزا رو گرفتید میتونید برید بخوم زبان بخونید .

با سلام
    من قبل از ددلاین ثبت نام کردم برای اینفورماتیک ولی هنوز جوابی از دانشگاه دریافت نکردم مبنی بر رد یا قبولی.کسی خبر نداره کی جواب منو میدند.
    در ضمن مدارکم رو پست کردم و اون 60 یورو را هم براشون واریز کردم
    معدلم 13 مدرک زبان b1

Junior Member eebian آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik - Universität Stuttgart

بچه ها من برای Sommer 2016 از کلاستهال پذیرش گرفتم و با همونم رفتم سفارت

شروع کلاسم توی ماه ژوئن هستش،
    خوشحال میشم دوستانی که این ترم از کلاستهال پذیرش دارن پیام خصوصی بدنبتونیم با هم در ارتباط باشیم برای بحث خوندن زبان و پیدا کردن خونه و خابگاه.

بر در شاهم گدایی نکته‌ای در کار کرد
    گفت بر هر خوان که بنشستم خدا رزاق بود

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum engineering

سلام دوستان لطف کنید راهنمایی کنید من مدارکم رو امروز کامل کردم و دادم برای ترجمه ... دانشگاه ازادیم معدلم هم داغونه ...دارم المانی میخونم...رشتم نفته کارشناسی دارم گرایش بهره برداری ...ارشد هم اکتشاف تهران مرکزی و حفاری امیدیه در اومدم که نمیدونم برای المان مفیده یا نه ...برای اتریش که گواهی موقت ازاد مورد تایید نیست... !
    هدفم اتریش بود و الانم تقریبا هست منتها باید اول دو سالی رو المانی بخونم و طبق قانون دانشگاه های اتریش یکی دوسالم لیسانس مجدد که بعدش بتونم معادل سازی کنم و ارشد رو استارت کنم ..
    از اونجایی که پسر داییم و یکی از دوستانم در المان مشغول به تحصیل هستند پیشنهاد دادن که بگردم توی نت و تایپیک ها و دانشگاه های نفتی المان رو پیدا کنم ....گفتن دانشگاه هایی هست که به ازاد و معدل پایین هم پذیرش بده و اونم برای ارشد و مجبور نباشی تو اتریش وقت بذاری برای لیسانس مجدد ... این تایپیک رو خوندم !تقریبا همشو ... مثل اینکه این دانشگاه هم نفت رو داره و هم پذیرش میده ... فقط دو تا سوال
    یک اینکه بخوام این یونی رو هم پذیرش بگیرم چکار باید بکنم ؟ اون لینکای فرم هم باز نمیشن ....
    دوم اینکه اخر این شهر یه داهاته داغونه دور افتاد با یه یونی افتضاحه یا یه شهر کوچیک زیبا با یه دانشگاه خوب ؟ حقیقتش من میونه ای با سینما رفتن ندارم ))))) قرار هم نیست زایمان بکنم :| ! دید توریستی هم ندارم ولی خوب ادم از چاه در نمیره که بیوفته تو چاله!!! به هر حال ادم از ایران میره اروپا اونم المان حتی به هدف درسم باشه تمایل داره باقی موارد کنار درسش هم حداقل در حد متعادل باشه و اروپایی اما اینجوری که یه سری از دوستان بیان کردن این شهر فقط تو ناحیه جغرافیاییه المانه و در حد شهرهای خیلی خیلی کوچیک و بی امکانات خودمونه که به زور بودجه و لابی گری شهر شدن ... !!!!!!!واقعا یه فروشگاه زنجیره ای نداره !!؟؟؟؟!!به وسیله نقلیه نیازی نداره !!؟از 6 به بعد قبرستونه ؟چینیه این شهر واقعا در حدیه که احساس کنی توی یه کشور اسیای شرقی هستی !!؟ میپرسم اخه هر دو طرف موافق و مخالف این دانشگاه و شهر با لینک و مدرک نظزاتشون رو بیان میکنن !!! خواهشا من و دوستان رو درست راهنمایی کنید این اولین تایپیکی هستش که اومدم و تقریبا گیج شدم و نمیدونم باید چکار کنم الان چند ساعته که دارم این تایپیک رو میخونم فکر کنم از ساعت 2 و الان 6 شده بدتر گبج شدم ! نمیدونم همون فرایند اتریش رو دنبال کنم یا پیگیر این یونی بشم !!!!ددلاینش کی هستش تا کی میتونم مدارک رو بفرستم ؟اگه یه توضیح کامل راجب نحوه پذیرش و یه توضیح بی اغراق در رابطه با شهر بدید خیلی لطف کردین.....
    مرسیییییییییییییییییییییی ییی تشکرررررررررررررر
    ویرایش توسط amirfarokh : April 11th, 2016 در ساعت 05:34 AM دلیل: تصحیح متن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfarokh نمایش پست ها
    سلام دوستان لطف کنید راهنمایی کنید من مدارکم رو امروز کامل کردم و دادم برای ترجمه ... دانشگاه ازادیم معدلم هم داغونه ...دارم المانی میخونم...رشتم نفته کارشناسی دارم گرایش بهره برداری ...ارشد هم اکتشاف تهران مرکزی و حفاری امیدیه در اومدم که نمیدونم برای المان مفیده یا نه ...برای اتریش که گواهی موقت ازاد مورد تایید نیست... !
    هدفم اتریش بود و الانم تقریبا هست منتها باید اول دو سالی رو المانی بخونم و طبق قانون دانشگاه های اتریش یکی دوسالم لیسانس مجدد که بعدش بتونم معادل سازی کنم و ارشد رو استارت کنم ..
    از اونجایی که پسر داییم و یکی از دوستانم در المان مشغول به تحصیل هستند پیشنهاد دادن که بگردم توی نت و تایپیک ها و دانشگاه های نفتی المان رو پیدا کنم ....گفتن دانشگاه هایی هست که به ازاد و معدل پایین هم پذیرش بده و اونم برای ارشد و مجبور نباشی تو اتریش وقت بذاری برای لیسانس مجدد ... این تایپیک رو خوندم !تقریبا همشو ... مثل اینکه این دانشگاه هم نفت رو داره و هم پذیرش میده ... فقط دو تا سوال
    یک اینکه بخوام این یونی رو هم پذیرش بگیرم چکار باید بکنم ؟ اون لینکای فرم هم باز نمیشن ....
    دوم اینکه اخر این شهر یه داهاته داغونه دور افتاد با یه یونی افتضاحه یا یه شهر کوچیک زیبا با یه دانشگاه خوب ؟ حقیقتش من میونه ای با سینما رفتن ندارم ))))) قرار هم نیست زایمان بکنم :| ! دید توریستی هم ندارم ولی خوب ادم از چاه در نمیره که بیوفته تو چاله!!! به هر حال ادم از ایران میره اروپا اونم المان حتی به هدف درسم باشه تمایل داره باقی موارد کنار درسش هم حداقل در حد متعادل باشه و اروپایی اما اینجوری که یه سری از دوستان بیان کردن این شهر فقط تو ناحیه جغرافیاییه المانه و در حد شهرهای خیلی خیلی کوچیک و بی امکانات خودمونه که به زور بودجه و لابی گری شهر شدن ... !!!!!!!واقعا یه فروشگاه زنجیره ای نداره !!؟؟؟؟!!به وسیله نقلیه نیازی نداره !!؟از 6 به بعد قبرستونه ؟چینیه این شهر واقعا در حدیه که احساس کنی توی یه کشور اسیای شرقی هستی !!؟ میپرسم اخه هر دو طرف موافق و مخالف این دانشگاه و شهر با لینک و مدرک نظزاتشون رو بیان میکنن !!! خواهشا من و دوستان رو درست راهنمایی کنید این اولین تایپیکی هستش که اومدم و تقریبا گیج شدم و نمیدونم باید چکار کنم الان چند ساعته که دارم این تایپیک رو میخونم فکر کنم از ساعت 2 و الان 6 شده بدتر گبج شدم ! نمیدونم همون فرایند اتریش رو دنبال کنم یا پیگیر این یونی بشم !!!!ددلاینش کی هستش تا کی میتونم مدارک رو بفرستم ؟اگه یه توضیح کامل راجب نحوه پذیرش و یه توضیح بی اغراق در رابطه با شهر بدید خیلی لطف کردین.....
    مرسیییییییییییییییییییییی ییی تشکرررررررررررررر
    سلام
    ببين كلاستهال پذيرش گرفته كاري نداره مخصوصا ليسانس و مخصوصا الماني مسول پذيرشت هم يك ايراني هست كه كلي راهنمايت ميكنه
    ولي براي شروع كار به نظرم بهترين جا و براي ماندن بدترين جا هست در يك كلام گفتم
    در ضمن فروشگاه زنجيره اي حداقل ٥ تا وجود دارد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)