صفحه 4 از 48 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 473

موضوع: Technische Universität ClausTechnische Universität Clausthalthal

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات و توضیحات در مورد دانشگاه TU Clausthal و نظر پذیرفته شدگان

من یه سوال داشتم! خواهرم لیسانس عمران داره و فوق لیسانس جغرافیا و برنامه ریزی شهری می خوام بدونم واسه phd می تونه از CLAUSTHAL پذیرش بگیره؟ یعنی رشتشو دارن؟ چیزی که مربوط به همین فیلدها باشه!
    اخه من خودم از CLAUSTHAL پذیرش دارم می خوام خواهرمم بیاد پیش خودم ممنون میشم راهنماییم کنین که اگه بتونم یا دانشگاه خودم یا نزدیک CLAUSTHAL یه دانشگاه خوب پیدا کنم که بتونیم با هم زندگی کنیم

پیش فرض پاسخ : سوالات و توضیحات در مورد دانشگاه TU Clausthal و نظر پذیرفته شدگان

سلام دوست عزیز
    من می خوام برای مقطع دکتری تو این دانشگاه تو رشته مکانیک سنگ ادامه تحصیل بدم. میشه من رو راهنمایی کنی چطور باید اقدام کنم؟ مرسی

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط setare_baroon_ نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من می خوام برای مقطع دکتری تو این دانشگاه تو رشته مکانیک سنگ ادامه تحصیل بدم. میشه من رو راهنمایی کنی چطور باید اقدام کنم؟ مرسی
    دوست عزیز.
    برای مقطع دکتری چندین فاکتور بسیار حائز اهمیت است شامل : نمره زبان ، معدل لیسانس و فوق لیسانس بالا، مقاله . اینها بخش مهم و در بخش دیگر باید با یک استاد ارتباط داشته باشید که از موضوع پروپوزال شما علاقمند باشد و بتونه شما رو تا پذیرش نهایی تنها نذاره و از موقعیت خودش استفاده کنه و بهتون پذیرش بدهند. بنابراین اگر فاکتورهای بالا رو دارید بهتره با اساتید مختلف در گرایش خودتون مکاتبه نمایید تا نظر اونها رو جلب نمایید. شاد و ازاد اندیش باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نفت

سلام دوستان
    من تازه این دانشگاه رو پیدا کردم. می خوام واسه ارشد مهندسی نفت اقدام کنم. چند تا سوال داشتم.
    1.نمی دونم پروسش چی هست. به نظر میاد باید همه مدارک رو پست کرد. کار دیگه ای هم باید به غیر از پست انجام داد؟
    2.این دانشگاه از لحاظ رنکینگ چطوره؟ میشه برای بعد روش حساب باز کرد که مثلا برای دکترا برم دانشگاههای امریکا؟
    3.هزینه زندگی و هزینه تحصیل حدودا چقدره؟ رفتار مردم شهرش چطوره؟
    4.این دانشگاه به کدوم شهر اصلی نزدیک تره؟

Junior Member

من فقط میدونم که هزینه اونجا کمه...تا هانوفر 100 کیلومتر .تا هامبورگ 200 کیلومتر و تا برلین 230 کیلومتر فاصله داره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نفت

نقل قول نوشته اصلی توسط mihajlovic نمایش پست ها
    من فقط میدونم که هزینه اونجا کمه...تا هانوفر 100 کیلومتر .تا هامبورگ 200 کیلومتر و تا برلین 230 کیلومتر فاصله داره.
    ببخشید شما در مورد نحوه اپلای کردن چیزی نمی دونید؟ مثلا آیا باید پولی به جایی داد و اون جا کجاست؟ چون سایتش خوب توضیح نداده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نفت

نقل قول نوشته اصلی توسط vaguecreature نمایش پست ها
    اره....سوالتون؟
    سلام
    من تازه این دانشگاه رو پیدا کردم. می خوام واسه ارشد مهندسی نفت اقدام کنم. چند تا سوال داشتم.
    1.نمی دونم پروسش چی هست. به نظر میاد باید همه مدارک رو پست کرد. کار دیگه ای هم باید به غیر از پست انجام داد؟
    2.این دانشگاه از لحاظ رنکینگ چطوره؟ میشه برای بعد روش حساب باز کرد که مثلا برای دکترا برم دانشگاههای امریکا؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmirror نمایش پست ها
    سلام
    برای اپلای باید مدارک رو به علاوه فرم مربوط پست کنی‌....برای اکثر رشته‌ها باید هزینه پرداخت کنی‌ برای اپلای که من نمی‌دونم ایا نفت هم شامل می‌شه یأ نه
    این شهر از یک طرف به هانوفر نزدیک هست از طرف دیگه به برونشوایگ ....هزینه زندگی‌ و تحصیل نسبتا پایین هست توش مردم بعدی هم نداره اما به هر حال شهر کوچیکی هست و شرایط خاص خودش رو داره
    در مورد رنکینگ باید گفت که نفت این دانشگاه خوب یه جورایی خیلی‌ معروف هست و وجهه خوبی داره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering and Management (IEM), FAU Universität Erlangen-Nürnberg

سلام رشته ی من مهندسی صنایع اس. (امیدوارم جای درست سوالمو گفته باشم!) دیروز بهم اولین دانشگاه بین دانشگاه هایی که مدارکمو فرستادم، جواب مثبت پذیرشو داد، دانشگاه TU-Clausthal. اما هنوز منتظر جواب بقیه دانشگاهام. اگه کسی در رابطه با این دانشگاه اطلاعات داره، ممنون میشم اگه بهم کمک کنه. مثلا نسبت به شهریه 500 یورویی دانشگاه خوبیه؟، یعنی ارزش هزینه کردن داره؟ یا اطلاعات دیگه... خیلی ممنون

سلام،
    کلاس های این دانشگاه کی شروع میشه، من برای کورس آلمانی اپلای کرده بودم.هنوز جواب نیومده.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)