صفحه 40 از 48 نخستنخست ... 30313233343536373839404142434445464748 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 473

موضوع: Technische Universität ClausTechnische Universität Clausthalthal

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum engineering

پیش فرض پاسخ : Technische Universität Clausthal

سلام مرسی که جواب دادید ...تشکر
    اگه به لیسانس مجدد خوندن باشه که تو همون اتریش هم میشه اینکارو کرد ...از نظز شانس کاری هم که با وجود حرفای دوستان کار وجود نداره تو این شهر کوچیک و کم جمعیت ...مثل اتریش شاید شرایط لئوین اتریش تو این مورد بهترم باشه .. در ضمن من مورد خاضی راجب این شهر اتریشی نشنیدم و فقط 40 کیلومتر با وین یعنی پایتخت فاصله داره و فک کنم خیلی پیشرفته تر و کامل تر از این شهر کوچک المان باشه ...
    این دانشگاه زمانی به صرفه هست که بشه به این وسیله لیسانس مجدد رو پیچوند و وقت روی زبان المانی و بعد ارشد گذاشت ...یا نه ایلتس گرفت و اصلا انگلیسی خوند چون مثل اینکه نفت رو انگلیسی هم داره ...
    این مورد امکان پذیره ؟ من با این اقا چطور میتونم تماس برقرار کنم ؟
    ینی منظور شما اینه که پذیرش رو بگیریم و اینجا استارت کنیم و بعد در صورت تمایل جابه جا شیم ؟Technische Universität Berlin چون مثل اینکه این شهر معروف هم این رشته رو داره اما در کمال تعجب از
    كلاستهال ضعیف تر هستش تو این رشته !!!!!!البته میشه ارشد خوند و برای دکترا برای همون اتریش یا جاهای دیگه المان با اروپا اقدام کرد درسته ؟ در صورتی که مدرک این دانشگاه دارای اعتبار کافی باشه ...

ویرایش توسط amirfarokh : April 11th, 2016 در ساعت 12:10 PM دلیل: تصحیح متن

Junior Member

من از اتريش اطلاع ندارم
    ولي اگر بتواني فوق انگليسي پذيرش بگيري بهتره
    اينجا تا ليسانس نداشته باشي نميتوني بيايي ارشد بگيري DSH هم اينجا كليا قبول نشد ند راحت نيست
    در مورد جابه جا شدن بعد هم فكر خوبي هست
    شماره تلفنش نمتونم بفرستادم ولي تو فيسبوك يك گروه هست به نام ايرانيان كلاستهال تو انجا كساني كه دارند نفت ميخوانند راحت پيدا كن و باهاش مشورت كن موفق باشي

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Trt111 نمایش پست ها
    من از اتريش اطلاع ندارم
    ولي اگر بتواني فوق انگليسي پذيرش بگيري بهتره
    اينجا تا ليسانس نداشته باشي نميتوني بيايي ارشد بگيري DSH هم اينجا كليا قبول نشد ند راحت نيست
    در مورد جابه جا شدن بعد هم فكر خوبي هست
    شماره تلفنش نمتونم بفرستادم ولي تو فيسبوك يك گروه هست به نام ايرانيان كلاستهال تو انجا كساني كه دارند نفت ميخوانند راحت پيدا كن و باهاش مشورت كن موفق باشي

دوست عزیز مرسی بابت راهنماییتون ...درست متوجه عرض بنده نشدید من لیسانس نفت گرایش بهره برداری دارم بدون لیسانس که نمیشه نشست واسه ارشد !
    گفتم بخاطر شرایط دانشگاه ازادیم و معدلم و طبق قانون دانشگاه اتریش که گواهی موقت مقطع بالاتر ازاد رو قبول ندارن به همون مقطع پذیرش میدن باید رفت و لیسانس مجدد خوند در صورتی که من اینجت ارشد هم تهران رشته اکتشاف و امیدیه رشته حفاری قبول شدم ..این برای دانشگاه های المان پوینت مثبتی حساب میشه؟ .....من نهایت تو این مدت ایلتس یا المانی مدرم لازمه رو میگیرم و بحث اون مجدد نشستنه لیسانسه ...
    اگه اینجا پذیرش برای مقطع ارشد میده برای اون مدت زمان و اون مقطع مناسبه حالا هرچقدرم نسبت به باقیه شهرهاب المان بی کیفیت و بی امکانات باشه ...

Junior Member

نه امتياز محسوب نميشه قبولي ايران
    نظرم من همان حرف قبلي هست
    كلاستهال براي شروع كار بهترين جا هست و براي ماندن بدترين جا هست كلاستهال يك دهكده هست ولي خوب شما براي شروع كار كلي چيز هست كه اگر بريد شهر بزرگ خيلي خيلي سخت است از أقامت و خانه تا دانشگاه........
    اگر دانشگاه ليسانس تو سايت Anabin باشه H+
    100 درصد پذيرش ميده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum engineering

نه امتياز محسوب نميشه قبولي ايران
    نظرم من همان حرف قبلي هست
    كلاستهال براي شروع كار بهترين جا هست و براي ماندن بدترين جا هست كلاستهال يك دهكده هست ولي خوب شما براي شروع كار كلي چيز هست كه اگر بريد شهر بزرگ خيلي خيلي سخت است از أقامت و خانه تا دانشگاه........
    اگر دانشگاه ليسانس تو سايت Anabin باشه H+
    100 درصد پذيرش ميده
    اوکی کاملا متوجه شدم مرسی
    فقط من برای درخواست پذیرش از این دانشگاه چکار باید بکنم ؟ لطف میکنی راهنمایی کنید ؟ من مدارکم رو که اصل مدرک دیپلم اصل مدرک پیش اصل کارشناسی و تایید ریز نمرات رو دادم برای ترجمه و بعدش میبرم برای تایید سفارت اتریش ... همینا کافیه که بخوام دو سری بگیرم یه سری رو هم برای این دانشگاه بفرستم ؟
    برای فرستادن به این دانشگاه یه تایید هم باید از سفارت المان بگیرم درسته ؟
    لطف میکنید به لینک از فرم اپلای مسترش به من بدین ؟
    تشکر ویژژژژژزه و فراوان ...
    ویرایش توسط amirfarokh : April 11th, 2016 در ساعت 03:35 PM دلیل: تصحیح متن

Junior Member

https://www.izc.tu-clausthal.de/en/w...s/application/
    سمت راست بالا صفحه گذاشته براي دانلود كاملا هم توضيح داده
    تاييد سفارت المان ميخواهد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum engineering

پیش فرض Technische Universität Clausthal

https://www.izc.tu-clausthal.de/en/w...s/application/
    سمت راست بالا صفحه گذاشته براي دانلود كاملا هم توضيح داده
    تاييد سفارت المان ميخواهد
    یک دنیا ممنون پس من این فرم رو پر میکنم با مدارک دیگه میدم برای تایید سفارت المان و بعدش پست میکنم .....مرسی دوست عزیز

فقط یه مورد دیگه بخوام برای کارشناسی هم بفرستم بایید دو نسخه جدا بفرستم درسته ؟
    ویرایش توسط omid2015 : April 13th, 2016 در ساعت 11:48 AM دلیل: ترکیب پست ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfarokh نمایش پست ها
    اوکی کاملا متوجه شدم مرسی
    فقط من برای درخواست پذیرش از این دانشگاه چکار باید بکنم ؟ لطف میکنی راهنمایی کنید ؟ من مدارکم رو که اصل مدرک دیپلم اصل مدرک پیش اصل کارشناسی و تایید ریز نمرات رو دادم برای ترجمه و بعدش میبرم برای تایید سفارت اتریش ... همینا کافیه که بخوام دو سری بگیرم یه سری رو هم برای این دانشگاه بفرستم ؟
    برای فرستادن به این دانشگاه یه تایید هم باید از سفارت المان بگیرم درسته ؟
    لطف میکنید به لینک از فرم اپلای مسترش به من بدین ؟
    تشکر ویژژژژژزه و فراوان ...
    دوست عزیز کلاوستهال پذیرش دپارتمان نفتش با بقیه رشته ها متفاوته و شرایط و مدارک مورد نیاز و ددلاین با بقیه رشته ها فرق داره. باید از طریق خود سایت دپارتمان نفت مدارک مورد نیاز رو چک کنین و اینکه چون قوانین پذیرششون هم داره عوض میشه فعلا مدارک رو قبول نمیکنن .

Banned

این دانشگاه نمره ایلتس اکسپایرد هم قبول می کنه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    petroleum engineering

Dear Sir or Madam,

Our Institute is not responsible for the master programme in Petroleum Engineering. Please find more information on the following website:

http://www.studium.tu-clausthal.de/s...eering-master/

If you want to apply for bachelor please find all information regarding your application on the following website: https://www.izc.tu-clausthal.de/en/w...-tu-clausthal/

Please note that TU Clausthal does NOT send any confirmation letter for receiving the documents.

We have a processing time of approximately 8 weeks for applicants who fulfil all criteria for the Bachelor/ Master programme. Applications from language students have a processing time of approximately 12 weeks. Please do not send any Email before this time. We will contact you after processing your application.

Kind regards,

Application Team/Hab

Internationales Zentrum Clausthal (IZC)

Graupenstraße 11

38678 Clausthal-Zellerfeld

(Bitte nennen Sie uns Ihren Namen und Geburtsdatum, so wie im Pass angegeben und hängen Sie immer den E-Mail-Verkehr mit an.
Please let us know your full name (as shown in your passport), your date of birth and attach all previous email-correspondence.)

Von: amirfarokh koohi [mailto:aaaamirfarokh@gmail.com]
    Gesendet: Donnerstag, 14. April 2016 01:09
    An: application@tu-clausthal.de
    Betreff: university clausthal-petroleum eng
    دوستان من به این ادرس میل زدم و امروز چک کردم این جواب بالارو دادن ! جریان چیه !؟ ؟؟؟ application@tu-clausthal.de
    این رو هم بچه های تایپیک بهم دادن ....

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)