صفحه 5 از 48 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 473

موضوع: Technische Universität ClausTechnische Universität Clausthalthal

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : سوالات و توضیحات در مورد دانشگاه TU Clausthal و نظر پذیرفته شدگان

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_68 نمایش پست ها
    سلام رشته ی من مهندسی صنایع اس. (امیدوارم جای درست سوالمو گفته باشم!) دیروز بهم اولین دانشگاه بین دانشگاه هایی که مدارکمو فرستادم، جواب مثبت پذیرشو داد، دانشگاه TU-Clausthal. اما هنوز منتظر جواب بقیه دانشگاهام. اگه کسی در رابطه با این دانشگاه اطلاعات داره، ممنون میشم اگه بهم کمک کنه. مثلا نسبت به شهریه 500 یورویی دانشگاه خوبیه؟، یعنی ارزش هزینه کردن داره؟ یا اطلاعات دیگه... خیلی ممنون
    دوست عزیز.
    برای رشته صنایع شاید دانشگاه متوسطی به حساب بیاد اما بنده اطلاعی از رزومه شما ندارم، اما بهترین های مهندسی صنایع در آلمان میشه به دانشگاههای صنعتی برلین، صنعتی هامبورگ ، و مونیخ اشاره کرد. اما این دانشگاهها رزومه خوبی باید داشته باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه صنعتی اصفهان

پیش فرض پاسخ : سوالات و توضیحات در مورد دانشگاه TU Clausthal و نظر پذیرفته شدگان

سلام
    من رشتم مهندسی صنایع هست و واسه یکی از جاهایی که اقدام کردم همین دانشگاه بود چون که می خوام فوقم رو به آلمانی بخونم و Clausthal یکی از جاهایی که هم زیاد رو معدل سخت گیر نیست و هم قبل شروع فوق میشه که زبان خوند حالا سه تا سوال مهم دارم؟
    1- آیا میشه زبان رو در یک دانشگاه خوند و بعد فوق رو رفت توی یکی دیگه از دانشگاههایی که واسش پذیرش داریم؟
    2- مشکل اینجاست که ترم زبان این دانشگاه از اواسط اکتبر شروع میشه تا اواخر مارس...اما ترم فوق از سپتامبر حدودا شروع میشه...یعنی وقتی زبان تموم میشه 4-5 ماه طول میکشه تا فوق شروع بشه؟ خب چه باید کرد تو این مدت؟ چون فکر کنم اینطوری مشکل ویزا درست میشه؟
    3- هزینه ها توی شهر Clausthal چه طوریه؟

Member e.farahmand آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau TU-Darmstadt

نقل قول نوشته اصلی توسط atefe1983 نمایش پست ها
    سلام

من رشتم مهندسی صنایع هست و واسه یکی از جاهایی که اقدام کردم همین دانشگاه بود چون که می خوام فوقم رو به آلمانی بخونم و Clausthal یکی از جاهایی که هم زیاد رو معدل سخت گیر نیست و هم قبل شروع فوق میشه که زبان خوند حالا سه تا سوال مهم دارم؟
    1- آیا میشه زبان رو در یک دانشگاه خوند و بعد فوق رو رفت توی یکی دیگه از دانشگاههایی که واسش پذیرش داریم؟
    2- مشکل اینجاست که ترم زبان این دانشگاه از اواسط اکتبر شروع میشه تا اواخر مارس...اما ترم فوق از سپتامبر حدودا شروع میشه...یعنی وقتی زبان تموم میشه 4-5 ماه طول میکشه تا فوق شروع بشه؟ خب چه باید کرد تو این مدت؟ چون فکر کنم اینطوری مشکل ویزا درست میشه؟
    3- هزینه ها توی شهر Clausthal چه طوریه؟

سلام
    1.این کار تا جایی که اطلاع دارم قابل انجام هست خودم هم قصد دارم همین کار رو بکنم
    2. منظورتون رو از فوق درست متوجه نمیشم ؟
    3. هزینه های این شهر نسبت به بقیه شهرهای آلمان پایینه اما موقعیت کار هم خیلی توش کم پیدا میشه چون شهرش حدودا 15000 جمعیت داره و شهر کوچیکی به حساب میاد
    لطفا سوالاتی رو که میشه توی فروم جواب داد رو توی فروم مربوطه مطرح کنید و فقط لینکش رو واسم بفرستید

Member shahla_em آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

از دوستان
    کسی امسال می خواد برای این دانشگاه اپلای کنه؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط shahla_em نمایش پست ها
    از دوستان
    کسی امسال می خواد برای این دانشگاه اپلای کنه؟
    بله
    سوالتون ؟
    لطفا سوالاتی رو که میشه توی فروم جواب داد رو توی فروم مربوطه مطرح کنید و فقط لینکش رو واسم بفرستید

Member shahla_em آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط e.farahmand نمایش پست ها
    بله
    سوالتون ؟
    من می خوام در آلمان رشته نفت بخونم

کلا آینده کاری در آلمان داره؟؟؟

کدوم سمت آلمان گاز یا احیانا نفت داره؟
    اگر نداره نمی دونید چرا tu clausthal مهندسی نفت داره؟

رشته و دانشگاه

جواب سوالات شما رو من نمیدونم چون نه رشتم نفته و نه هیچ وقت در موردش اطلاعات جمع کردم

اما شاید دوستان دیگه اطلاع داشته باشند

بهتر بود شوالتون رو اینطوری میپرسیدید :
    کسی امسال می خواد برای نفت این دانشگاه اپلای کنه ؟

ApplyAbroad Veteran
    kasek آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master Of Electronic Engineering

سلام دوستان
    من برای ارشد اتوماسیون میخوام اقدام کنم ولی سایتشون یکم درهم هستش
    کسی میدونه این رشته به چه زبانی ارائه میشه؟
    ددلاین واسه ترم بعدش کیه؟لینکشو اگه دارید لطفا بذارید
    مرسی
    لطفا پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    -از نوشتن پست های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینهاضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.
    ...You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one,I hope some day you'll join us,And the world will be as one

ApplyAbroad Veteran
    kasek آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master Of Electronic Engineering

ددلاینشو دیدم
    Application Deadlines

• for the Winter Semester, by 15 July each year (transfer students and applicants with a certificate of their entrance examination by 15 October)
    • for the Summer Semester, by 15 January each year (transfer students and applicants with a certificate of their entrance examination by 15 April)
    • منظورش از این آزمون چیه؟؟؟؟
    لطفا پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    -از نوشتن پست های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینهاضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.
    ...You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one,I hope some day you'll join us,And the world will be as one

این دانشگاه بطور کلی از دانشگاه های قوی در آلمان نیست،ولی رشته ی نفت از رشته های فعال در این دانشگاست.
    این رشته به انگلیسی هم داره،این شهر کم هزینه هست،چون بسیار کوچیکه.
    اگر مبنا به این باشه که هر جای دنیا نفت هست همونجا درس خوند،پس باید دانشجوهای اروپا امریکا بیان ایران عراق درس بخونن !!
    آلمان تو بحث صنعت و تکنیک از خوب ها در دنیاست و پیشتاز هست. ابته من هم رشته شما نیستم.
    امیدوارم مفید بوده باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط shahla_em نمایش پست ها
    من می خوام در آلمان رشته نفت بخونم

کلا آینده کاری در آلمان داره؟؟؟

کدوم سمت آلمان گاز یا احیانا نفت داره؟
    اگر نداره نمی دونید چرا tu clausthal مهندسی نفت داره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)