صفحه 6 از 48 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 473

موضوع: Technische Universität ClausTechnische Universität Clausthalthal

پیش فرض پاسخ : سوالات و توضیحات در مورد دانشگاه TU Clausthal و نظر پذیرفته شدگان

دوستانی که مشغول تحصیل در مقطع مستر در این دانشگاه هستند.
    چند روز تو هفته کلاس میرن؟ آیا میشه تو هانوفر زندگی کرد و برای تحصیل به این دانشگاه رفت و آمد داشت؟

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : سوالات و توضیحات در مورد دانشگاه TU Clausthal و نظر پذیرفته شدگان

نقل قول نوشته اصلی توسط sayidteh نمایش پست ها
    دوستانی که مشغول تحصیل در مقطع مستر در این دانشگاه هستند.
    چند روز تو هفته کلاس میرن؟ آیا میشه تو هانوفر زندگی کرد و برای تحصیل به این دانشگاه رفت و آمد داشت؟
    شما تقریبا مجبوری ۴ الی‌ ۵ روز هفته دانشگاه باشی‌.....زندگی‌ کردن توی هانوفر عملا انقدر سخته که تقریبا محاله.....هم هزینه بالایی‌ در بر خواهد داشت هم زمستون از لحاظ سرما و برف بسیار سخت هست....هانوفر چندان نزدیک نیست به کلاستهل به قصد اینکه بخواهید رفت و آمد کنید هر روز....حتا در شهری مثل گسلار که خیلی‌ نزدیک به کلاستهال هم هست مشکل هست که بخوای روزانه رفت و آمد کنی‌

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر نرم افزار - آزاد تهران مرکز

با سلام

من میخوام برای فوق در computer science این دانشگاه اقدام کنم، معدلم 14.94 از دانشگاه آزاد تهران مرکز در رشته نرم افزار و تافل 82 دارم البته course به آلمانی و من تقریبا از آلمانی چیزی نمیدونم. به نظرتون apply کنم جواب میگیرم؟

مشکل دیگه من سربازی واسه همین فقط ریز نمرات قابل ترجمه دارم به نظرتون قبول میکنن با همین و مدرک دبیرستان(دیپلم و پیش) اقدام کنم؟ (مکاتبه کردم ولی جوابی نگرفتم!)

با تشکر

Member e.farahmand آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau TU-Darmstadt

این دانشگاه کلا همه جوره باهاتون کنار میاد
    من که اصلا ریز نمرات قابل ترجمه رسمی ندارم (فقط یه ریز نمره معمولیه) ایمیل زدم گفتند قبوله همونو بفرستید ولی موقع ثبت نام یه مدرک رسمی بیارید
    اگر آلمانی تا یه حدی بدونید میتونید توی کلاسهای زبان آلمانی این دانشگاه شرکت کنید که نسبت به جاهای دیگه نرخ های منصفانه تری هم دارند
    اما اگر هیچی واقعا نمیدونید از المانی نمیدونم وضعیتتون چطوری میشه و اصلا ویزا بهتون داده میشه یا نه
    این لیست کلاسهای المانی این دانشگاهه
    Deutschkurs
    لطفا سوالاتی رو که میشه توی فروم جواب داد رو توی فروم مربوطه مطرح کنید و فقط لینکش رو واسم بفرستید

Junior Member
    رشته و دانشگاه

مشکلی نیست من فقط پذیرش و بگیرم فشرده آلمانی میخونم. ی ترم هم فشرده A1.1 و خوندم فقط شما بمن بگید از کی سوال میکنید ممنون میشم،
    من از خانم Regina Nobb (regina.nobbe@tu-clausthal.de) انگلیسی میپرسم فقط ی template واسم میفرستن نمیدونم شاید فقط میل آلمانی درست جواب میدن!!!

Member e.farahmand آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau TU-Darmstadt

نقل قول نوشته اصلی توسط qmarsnaderi نمایش پست ها
    مشکلی نیست من فقط پذیرش و بگیرم فشرده آلمانی میخونم. ی ترم هم فشرده A1.1 و خوندم فقط شما بمن بگید از کی سوال میکنید ممنون میشم،
    من از خانم Regina Nobb (regina.nobbe@tu-clausthal.de) انگلیسی میپرسم فقط ی template واسم میفرستن نمیدونم شاید فقط میل آلمانی درست جواب میدن!!!
    منم از همین خانم سوالاتمو میپرسم
    اما به آلمانی
    لطفا سوالاتی رو که میشه توی فروم جواب داد رو توی فروم مربوطه مطرح کنید و فقط لینکش رو واسم بفرستید

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام

یکی از دوستان من معدلش 12.80 در دانشگاه غیرانتفایی در رشته کامپیوتر بنظرتون شانس پذیرشش در این دانشگاه چقدره؟ (در حال حاضر آلمانی هم به صورت فشرده میخونه A.2.2)

با تشکر

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط qmarsnaderi نمایش پست ها
    سلام

یکی از دوستان من معدلش 12.80 در دانشگاه غیرانتفایی در رشته کامپیوتر بنظرتون شانس پذیرشش در این دانشگاه چقدره؟ (در حال حاضر آلمانی هم به صورت فشرده میخونه A.2.2)

با تشکر

بنده هم عرض میکنم که برای دوره های المانی شانس وجود داره که اقدام کنید، یکی از دوستانم با همین معدل از بوخوم برای دوره های المانی زبان پذیرش گرفت.

Junior Member

سلام خدمت دوستان عزیزم
    من یه سوالی داشتم اونم اینکه واسه دوره دکترا این دانشگاه فاندی رو در نظر گرفته یا خیر؟
    واگر در نظر گرفته شانس گرفتن این کمک هزینه چقدره؟
    ممنون میشم اگه به سوالاتم جواب بدین

به علت عدم داشتن سمستر تیکت شما ماهیانه برای رفت آمد از هانور به کلاستال مبلغی 300 یورو باید پرداخت کنید تاز اگر سن تون زیر 25 سال باشه .. اگر جز آدم هایی هستید که نمی تونید توی یک دهات کوچیک مثل کلاستال موندگار شید اصلا فکر تحصیل در این دهاتو فراموش کنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)