صفحه 7 از 48 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 473

موضوع: Technische Universität ClausTechnische Universität Clausthalthal

پیش فرض پاسخ : سوالات و توضیحات در مورد دانشگاه TU Clausthal و نظر پذیرفته شدگان

نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان عزیزم
    من یه سوالی داشتم اونم اینکه واسه دوره دکترا این دانشگاه فاندی رو در نظر گرفته یا خیر؟
    واگر در نظر گرفته شانس گرفتن این کمک هزینه چقدره؟
    ممنون میشم اگه به سوالاتم جواب بدین
    گرفتن فاند بسیار سخت از این دانشگاه فقط در رشته انفورماتیک آسان تر از همه در بقیه رشته باید مستر از آلمان باشه

پیش فرض پاسخ : سوالات و توضیحات در مورد دانشگاه TU Clausthal و نظر پذیرفته شدگان

نقل قول نوشته اصلی توسط qmarsnaderi نمایش پست ها
    سلام

یکی از دوستان من معدلش 12.80 در دانشگاه غیرانتفایی در رشته کامپیوتر بنظرتون شانس پذیرشش در این دانشگاه چقدره؟ (در حال حاضر آلمانی هم به صورت فشرده میخونه A.2.2)

با تشکر
    رشته کامپیوتر راحت ترین رشته برای پذیرش در سرتاسر آلمان ابتدا از کار از جاهایی با درجه علمی بالاتر شروع کنید راحت پذیرش می گرید http://www.kit.edu/studieren/2611.php

نقل قول نوشته اصلی توسط e.farahmand نمایش پست ها
    منم از همین خانم سوالاتمو میپرسم
    اما به آلمانی
    سلام دوست عزیر
    خواندن زبان آلمانی با توجه به قیمت یورو هرگز در آلمان توصیه نمیشه
    1- هزینه ماهیانه هر ترم زبان 300 یورو
    2- هزینه بیمه حداقل 40 تا80 یورو
    3-هزینه خوابگاه دانشجویی 200 تا 300 یورو
    4- هزینه خوراک و پوشاک 200 یورو در ماه
    5- زندگی در سرمایی clausthal نیازمند کاپشن 300 یورو می باشد چون دما در زمستان به -27 درجه میرسه و ...
    شما دست کم ماهیانه 800 یورو خرج کلاس زبانت میشه به نظرم معلم خصوصی بگیری ایران بسیار ارزون تره...

نقل قول نوشته اصلی توسط qmarsnaderi نمایش پست ها
    با سلام

من میخوام برای فوق در computer science این دانشگاه اقدام کنم، معدلم 14.94 از دانشگاه آزاد تهران مرکز در رشته نرم افزار و تافل 82 دارم البته course به آلمانی و من تقریبا از آلمانی چیزی نمیدونم. به نظرتون apply کنم جواب میگیرم؟

مشکل دیگه من سربازی واسه همین فقط ریز نمرات قابل ترجمه دارم به نظرتون قبول میکنن با همین و مدرک دبیرستان(دیپلم و پیش) اقدام کنم؟ (مکاتبه کردم ولی جوابی نگرفتم!)

با تشکر
    پذیرش کامپوتر از شهر ها ودانشگاهای با رنکنیگ بالاتر هم آسان و هم انگللیسی داره و شما با ریز نمرات هم میتونید از سایر دانشگها مثل برلین و ...اقدام کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط shahla_em نمایش پست ها
    من می خوام در آلمان رشته نفت بخونم

کلا آینده کاری در آلمان داره؟؟؟

کدوم سمت آلمان گاز یا احیانا نفت داره؟
    اگر نداره نمی دونید چرا tu clausthal مهندسی نفت داره؟

علت وجود مهندسی نفت به تاریحچه 300 سال این دانشگاه که برگ آکادمی یا آکادمی معدن بوده بر میگرده اما نکات زیادی در مورد رشته مهندسی نفت هست اولا اینکه تمامی اساتید این رشته خارجی هستند و آلمانی جز یک خونوم که تازه آمده کسی نیست به همین خاطر مستر نفت کاملا انگلیسی 2- 90% دانشجویان این رشته خارجی همین کافیه شما متوجه بشید که بازار کار به شدت پایین برخورداره که دو یا سه نفر آلمانی مشغول به تحصیل هستند 3- با توجه به عدم یادگیری زبان آلمانی در حین ترمهای تحصیلی به علل کمبود وقت و فشار کلاسها و تحصیل شما عملا زبان آلمانی یاد نمی گیرید و این یعنی در آلمان شانس کاری به وجود نمی یاید 4- یکی از دوستان حتی موفق به گرفتن کارآموزی از هیچ شرکت آلمانی نشد و ...
    توصیه می شود که آلمان رو برای ادامه تحصیل در این رشته مد نظذ نگیرید به صراغ سایر کشورهای اروپایی مثل سوِید برید

نقل قول نوشته اصلی توسط atefe1983 نمایش پست ها
    سلام
    من رشتم مهندسی صنایع هست و واسه یکی از جاهایی که اقدام کردم همین دانشگاه بود چون که می خوام فوقم رو به آلمانی بخونم و Clausthal یکی از جاهایی که هم زیاد رو معدل سخت گیر نیست و هم قبل شروع فوق میشه که زبان خوند حالا سه تا سوال مهم دارم؟
    1- آیا میشه زبان رو در یک دانشگاه خوند و بعد فوق رو رفت توی یکی دیگه از دانشگاههایی که واسش پذیرش داریم؟
    2- مشکل اینجاست که ترم زبان این دانشگاه از اواسط اکتبر شروع میشه تا اواخر مارس...اما ترم فوق از سپتامبر حدودا شروع میشه...یعنی وقتی زبان تموم میشه 4-5 ماه طول میکشه تا فوق شروع بشه؟ خب چه باید کرد تو این مدت؟ چون فکر کنم اینطوری مشکل ویزا درست میشه؟
    3- هزینه ها توی شهر Clausthal چه طوریه؟
    1- شما برای ورود نیاز به testdaf4 یا DSH2 دارید گرفت این مدارک در آلمان با پرداخت هزینه های بسیار بیشتر از ایران وزمان بر تر هست اکثر دوستان برای گرفتن مدرک DSH حداقل هشت ماه تا دوسال هزینه کردن . در صورتی که با یک چهارم این هزینه در ایران می توانیید براحتی TESTDAF 4 بگیرید
    2- هر ترم کلاس زبان هست شما دست کم B2 در ایران بگییرید بعد با شرکت در یک کلاس آمادگی برای امتحان زبان که قبل از شروع هر ترم اقدام کنید
    3- ویزا که به زبان آموزها داده میشه در این شهر بدون اجاز کار می باشه و شما هر ماه حداقل 800 یورو هزینه باید انجام بدید

نقل قول نوشته اصلی توسط kasek نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای ارشد اتوماسیون میخوام اقدام کنم ولی سایتشون یکم درهم هستش
    کسی میدونه این رشته به چه زبانی ارائه میشه؟
    ددلاین واسه ترم بعدش کیه؟لینکشو اگه دارید لطفا بذارید
    مرسی
    سلام
    مدت این رشته یک ساله هست که این خود چالش بزرگی برای ادامه تحصیل دکترا به حساب میاد
    زبان آلمانی
    این رشته 3 ترم که راه اندازی شده هنوز انستیتو نداره و در ساختمان 3 طبقه الکتروتکنیک با 3 تا دفتر کار میکنه پرفسور اصلی رشته اقای بن هستند که به شدت با ایران ها دچار مشکل اند از نظر ایشان لیسانس برق ایران ضعیف به همین دلیل شما مجبور به گذراندن 18 CP واحد لیسانس هستید و مانند کنترل . اتوماسیون صنعتی ..کنترل 2 . ..
    بازار کاری این رشته در آلمان بسیار بالا می باشد اما نام این دانشگاه برای شرکت های بسیار بزرگی مثل زیمنس بسیار نا آشنا می باشد توصیه می کنم برای اتوماسیون به دانشگاه
    http://f1.hs-hannover.de/index.php?id=149
    هانور اقدام کنید که 10 سالی یک از مراکز این رشته هست

نقل قول نوشته اصلی توسط vaguecreature نمایش پست ها
    برای اپلای باید مدارک رو به علاوه فرم مربوط پست کنی‌....برای اکثر رشته‌ها باید هزینه پرداخت کنی‌ برای اپلای که من نمی‌دونم ایا نفت هم شامل می‌شه یأ نه
    این شهر از یک طرف به هانوفر نزدیک هست از طرف دیگه به برونشوایگ ....هزینه زندگی‌ و تحصیل نسبتا پایین هست توش مردم بعدی هم نداره اما به هر حال شهر کوچیکی هست و شرایط خاص خودش رو داره
    در مورد رنکینگ باید گفت که نفت این دانشگاه خوب یه جورایی خیلی‌ معروف هست و وجهه خوبی داره
    4 - این دانشگاه در یک دهات کوچیک هست که شما تا اولین شهر نسباتا بزرگ 80 کیلومتر فاصله دارید ... فروشگاه لباس بزرگ نداره مردم شهر رو اکثران دانشجویان و ادمهایی که با دانشگاه ارتباط کاری دارند تشکیل میده ساعت 6 عصر به بعد شهر تعطیل و عملا جز خودت مثلا در ساعت 9 شب نمی تونی کسی رو ببیبینی و دهات کوچیکیه که حتا خطوط اتوبوس رانی داخلی نداره فقط یک اتوبوس هست که هر ساعت یکبار به سمت 40 کیلومتری یعنی گسلار میره و حتی مک دولاند در این دهات شعبه نداره شما حساب کن که کار گرفتن چقدر سخته

Member e.farahmand آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau TU-Darmstadt

نقل قول نوشته اصلی توسط aram8 نمایش پست ها
    4 - این دانشگاه در یک دهات کوچیک هست که شما تا اولین شهر نسباتا بزرگ 80 کیلومتر فاصله دارید ... فروشگاه لباس بزرگ نداره مردم شهر رو اکثران دانشجویان و ادمهایی که با دانشگاه ارتباط کاری دارند تشکیل میده ساعت 6 عصر به بعد شهر تعطیل و عملا جز خودت مثلا در ساعت 9 شب نمی تونی کسی رو ببیبینی و دهات کوچیکیه که حتا خطوط اتوبوس رانی داخلی نداره فقط یک اتوبوس هست که هر ساعت یکبار به سمت 40 کیلومتری یعنی گسلار میره و حتی مک دولاند در این دهات شعبه نداره شما حساب کن که کار گرفتن چقدر سخته
    سلامدوست عزیز شما با این اطلاعات احتمالا اونجا بودید دیگه ؟ درسته ؟اگر امکان داره لطفا هزینه ها رو یکم بیشتر باز کنید تا بدونم کلا هزینه های زندگی اونجا چیا هستند و چقدری میشند ؟؟؟؟تا اونجایی که من اطلاع دارم پذیرش گرفتن از این دانشگاه فوق العاده راحت هستش پس فقط میمونه بحث خرج و هزینه !!
    لطفا سوالاتی رو که میشه توی فروم جواب داد رو توی فروم مربوطه مطرح کنید و فقط لینکش رو واسم بفرستید

نقل قول نوشته اصلی توسط e.farahmand نمایش پست ها
    سلامدوست عزیز شما با این اطلاعات احتمالا اونجا بودید دیگه ؟ درسته ؟اگر امکان داره لطفا هزینه ها رو یکم بیشتر باز کنید تا بدونم کلا هزینه های زندگی اونجا چیا هستند و چقدری میشند ؟؟؟؟تا اونجایی که من اطلاع دارم پذیرش گرفتن از این دانشگاه فوق العاده راحت هستش پس فقط میمونه بحث خرج و هزینه !!
    گرفتن پذیریش فقط در رشته انفورماتیک و مکانیک راحت هست چون در رنکنیگ و از لحاظ استاد بسیار ضعیف هست
    زندگی در شرایط کلاس زبان در بالا توصیف شد
    زندگی و شرایط در زمان دانشجویی

قیمت اجاره خونه از خیلی از نقاط آلمان گرون تره کمترین خونه با امکانات حدود 250 یورو هزینه اینرنت 30 یورو موبایل حداقل 10 یورو بیمه 80 یورو و این هزینه که در کل آلمان ثابت هستش غیر از اجاره خونه که میشه 50 یوورو بالاتر حساب کرد...
    این دانشگاه زمسترکارت نداره یعنی شما برای هر صفر تو استان نیدرزاکسن بر خلاف سایر دانشگاه ها بایستی هزینه بپردازید و به علت عدم وجود سینما یا سایر برنامه های فرهنگی شما مجبور ماهیانه در حدود 80 تا 120 یورو هزینه رفت آمد بدهید
    بسیاری از اجناس به علت اینکه فروشگاه بزرگی در این دهات وجود نداره به قیمت بیشتر فروش میره در حدود 240 یورو هزینه های فوق الذکر یعنی شما اگر خرج خوراک و پوشاک در شهری مثل برلین یا کلن با نصف این قیمت میشه همون اجناس و کالا ها رو تهیه کرد
    به علت عدم وجود اتوبوس رانی شما مجبوری فاصله بین انستیتو را پیاده بری (حدود 4 کیلومتر پیاده روی در روز )که این یعنی خستگی مفرط و مصرف انرژی بسیار بالا و عدم تمرکز روی درس و ...

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)