صفحه 4 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 72

موضوع: آرشیو شده : هماهنگی سفارت (تا پایان سال 2013)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هماهنگی جهت بررسی مشکل تعیین شرط معدل توسط سفارت اسپانیا در تهران و اقدامات لا

ا تشكر از راهنمايي آقاي شكر اللهي و اينكه زحمت كشيدند و لينك هاي لازم را براي ما فرستادند.

و با توجه به قوانين وزارت امور خارجه اسپانيا دانشجويان موظف به دريافت ويزاي ناسينال مي باشند. و تمامي سفارتخانه هاي اسپانيا در كشور هاي مختلف فرم ويزاي ناسيونال را به دانشجويان مي دهد.
    ( كه شباهت زيادي به ويزاي residence permit كشور سوئد دارد كه به دانشجويان مي دهد. نه ويزاي شنگن). ولي در لينك هاي فوق مشاهده مي كنيد كه قانوني براي شرط معدل در ويزاي ناسيونال و نه در شنگن وجود داره. و اين كنسولگري نمي تواند شرطي را كه جز قوانين كشور اسپانيا نمي باشد به دانشجويان تحميل كند و ما اعتراضمون را راسما اعلام مي كنيم.

ضمننا من با امور دانشجويي اروپا در وزارت امور خارجه ايران صحبت كردم و اين مشكل رو مطرح كردم. آقاي ملاعليان مسئول اين بخش گفتند كه اگر اين مسئله صحت داشته باشد، وزارتخانه پيگيري خواهد كرد.
    و دانشجويان بايد هر چه سريعتر طومار اعتراض خود را بنويسند و امضا شده به ايشان برسانند.

آقاي ملاعليان-مسئول امور دانشجويان اروپا در وزارت امور خارجه ايران. تلفن: 61153206 -61153208
    به هر حال ما بايد اعتراض رو هر به نهادي كه مي تونيم اعلام كنيم كه شايد به نتيجه برسيم.

اگر موافق هستيد قرار ما روز يكشنبه 17 مرداد ساعت 9 تا 9:30 جلوي درب سفارت باشد.

Junior Member combi13 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : هماهنگی جهت بررسی مشکل تعیین شرط معدل توسط سفارت اسپانیا در تهران و اقدامات لا

از دوستان کسی هست که اسپانیایش خوب باشه و این نامه رو ویرایش کنه :
    Tenemos escribió para expresar nuestras situaciones que afectan a los estudiantes jóvenes. Estamos ciudadano iraní. después de mucha deliberación, se decidió estudiar en su país.
    Esta decisión está motivada por el hecho de que consideramos a España un país que tiene un nivel excelente en la educación.
    Hemos sido admitido en otra universidad en España. Sin embargo, incómodo, hemos encontrado a la embajada española en Irán no otorga visas de estudio.
    Tratamos de poner cierta claridad en la negación de visado de esta índole. Pero la embajada nos dijo que el promedio de calificaciones de secundaria requeridos para los estudiantes extranjeros que desean estudiar en España debe ser de 17 puntos de 20!
    Si admitimos nuestras aplicaciones (saber nuestra puntuación y los grados en la escuela secundaria), ¿por qué la Embajada de puntuacion como nos exige alta? usted sabe muy pocos estudiantes en el mundo puede alcanzar (esta puntuación corresponde a superdotados).
    Creemos que España es un país libre, que defiende la pluralidad de culturas e ideas. un país que merece ser respetado, porque siempre ha respetado la coexistencia de las naciones.
    Nuestros futuros estudiantes de Irán, se pone en manos de España, con esperanza, respeto y deseo de mejorar.
    Así que te pedimos, tenga en cuenta esta situación, tenemos la capacidad de un futuro mejor.

Junior Member

من از دانشگاه upc پذیرش هوش مصنوعی دارم، و حاضر به هر نوع همکاری هستم. تا تونستم هم به همه مسئولین ایمیل انگلیسی و اسپانیایی زدم. اما فکر میکنم حضور فیزیکی جلو درب سفارت باید با تعداد زیادی دانشجو صورت بگیره که موثر باشه، وگرنه ... پس بهتره روزی باشه که شهرستانی ها هم بتونن بیان
    تاریخ و ساعت دقیقش رو یک نفر دقیقا بیان کنه که ما بیش از این به خاطر سفارت بیخود مرخصی نگیریم.

ممنون از پیگیری هاتون

سلام به همه دوستان گرامی
    یک نامه به زبان انگلیسی تقریبا آماده شده برای ارسال به سفارت+وزارت خارجه اسپانیا+..
    من ایمیل خودمو میذارم اینجا واز تمامی دوستانی که تا الان در این قسمت و قسمت ویزا آمادگی خودشون اعلام کردن میخوام که نام و نام خانوادگی شون و دانشگاه و رشته پذیرفته شده رو در سریع ترین وقت ممکن ایمیل کنن.
    بعد از دریافت ایمیل های شما من اسامی و اطلاعات رو وارد نامه میکنم و پس از pdf کردن به تک تک ایمیل ها بر میگردونم و آدرسهایی رو هم که باید ایمیل کنن رو براشون با ایمیل میفرستم
    mezzo.classic@gmail.com

فوری فوری

سلام به همه دوستان گرامی
    یک نامه به زبان انگلیسی تقریبا آماده شده برای ارسال به سفارت+وزارت خارجه اسپانیا+..
    من ایمیل خودمو میذارم اینجا واز تمامی دوستانی که تا الان در این قسمت و قسمت ویزا آمادگی خودشون اعلام کردن میخوام که نام و نام خانوادگی شون و دانشگاه و رشته پذیرفته شده رو در سریع ترین وقت ممکن ایمیل کنن.
    بعد از دریافت ایمیل های شما من اسامی و اطلاعات رو وارد نامه میکنم و پس از pdf کردن به تک تک ایمیل ها بر میگردونم و آدرسهایی رو هم که باید ایمیل کنن رو براشون با ایمیل میفرستم

mezzo.classic@gmail.com

Junior Member

سلام

من تقریباً تمام پست های مربوط رو خوندم.
    چند نکته:
    1- نامه ای که بالا نوشتید به زبان اسپانیایی غلط های گرامری زیاد داره. لطفاً به هیج جا نفرستید. به نظرم از اونجایی که انگلیسی ما بهتره همین ایده ی نامه ی انگلسی رو دنبال کنیم بهتره. گرچه نامه ی اسپانیایی که ما توسفارت امضا کردیم بد نبود. متن اون رو هم میشه ادیت و استفاده کرد.
    2- سفارت به من فرم آ3، 4 صفحه ای شنگن داده (خرداد که وقت گرفتم). مایلم بدونم وضعیت بقیه چه طوره؟ شما چه فرمی رو دارید پر می کنید؟
    3- من با دانشگاه خودم تو مادرید تماس گرفتم، اینستیتوتو د امپرسا، گفتند تماس گرفتند با سفارت ولی جمعه بسته بوده. باید دقت کنید که یه مقدار دارید عجله می کنید، سفارت جمعه و شنبه بسته است و اونور شنبه و یکشنبه. بنابر این هر اتفاقی بخواد از اون ور بیفته بین دوشنبه و پنجشنبه می افته. بهتره کارای ایران رو شنبه یکشنبه ها بکنیم و با اونور دوشنبه تا پنجشنبه مکاتبه کنیم. اگر لیستی از دانشگاه هایی که حاضرند کمک کنند رو به من بدید من هم به دانشگاه خودمون می فرستم تا اگر می خوان اقدام هماهنگی بکنند بتونند.
    4- یه نامه رو با 100 تا امضا به یک نفر آدم مهم فرستادن بهتر از فرستادن 100 تا نامه ی تکی به 10 نفره. اونجوری کلافه میشن هیچ کدوم رو نمی خونن. به نظرم برای نامه ی انگلیسی یکی دو روز دیگه صبر کنیم که هم اسما بیشتر شه هم وضعیت روشن تر بهتره. به هر حال فردا که اونور کسی نمی خونه! شاید جلوی سفارت چند نفر دیگه رو هم پیدا کردیم!!!
    5- با توجه به نقل قولهایی که از کارکنان سفارت شده، بهتره نامه رو به وزارت امور خارجه ایران و اسپانیا بفرستیم. از بالا فشار بیارن مؤثر تره و وقت کمتر تلف میشه. آقای * هم توی سفارت همین رو گفت به بچه ها.
    6- من شنیدم این اتفاق بعد از این افتاده که یه عده از ایرانیا به شدت به کندی سفارت اعتراض و ازشون شکایت کردن. اگر یک لج بچه گانه باشه هر چی بیشتر کلافه شون کنیم بدتر میشه. یه کم تحمل به خرج بدید با حوصله تصمیم بگیریم. اونایی هم که نگران شرایط جدید نیستند و فقط مشکل معدل لیسانس دارن باید بدونند اگر کنسول بخواد رد کنه می تونه این کار رو به هزار بهانه ی دیگه بکنه. پس همه با هم تلاش کنیم بهتره.

موفق باشید

Junior Member

دوستان من با بخش ويزاي ناسيونال (تحصيلي) در وزارت امور خارج در اسپانيا صحبت كردم. به من گفتند كه كنسولگري اونها در ايران كمي آماتور عمل مي كنه ولي كلا از قدرت زيادي برخورداره و تصميم نهايي رو كنسول مي گيره و با توجه به سيستم آموزشي اون كشور مي تونن شرط معدل بگذارند. گفت مثلا كنسول اسپانيا در كلمبيا شرط معدل 14 گذاشته. ولي كنسول تمام شروط خود را بايد به طور رسمي اعلام كنه.

همچنين كساني كه قبل از اين قانون مدارك تحويل دادن و يا وقت گرفتن مشمول اين قانون نبايد بشوند و تا زماني كه كنسول اين شرط رو به طور رسمي اعلام نكرده حق اجرا كردن رو نداره.
    پس كساني كه مدارك رو قبلا تحويل دادند و ريجكت شدن و يا وقت تحويل مدارك گرفتند حتما نسبت به اين مسئله معترض باشند و جدي بگيرند.

ضمننا به نظر من اگر مخاطب نامه شخص سفير اسپانيا باشه بهتره تا كنسول. چون به قول دوستمون ممكنه لج بازي كنند و كار ما مشكل تر بشه.

تلفن بخش ويزاي دانشجويي در وزارت امور خارجه اسپانيا : 0034913948800

نقل قول نوشته اصلی توسط TZ271 نمایش پست ها
    سلام

من تقریباً تمام پست های مربوط رو خوندم.
    چند نکته:
    1- نامه ای که بالا نوشتید به زبان اسپانیایی غلط های گرامری زیاد داره. لطفاً به هیج جا نفرستید. به نظرم از اونجایی که انگلیسی ما بهتره همین ایده ی نامه ی انگلسی رو دنبال کنیم بهتره. گرچه نامه ی اسپانیایی که ما توسفارت امضا کردیم بد نبود. متن اون رو هم میشه ادیت و استفاده کرد.
    2- سفارت به من فرم آ3، 4 صفحه ای شنگن داده (خرداد که وقت گرفتم). مایلم بدونم وضعیت بقیه چه طوره؟ شما چه فرمی رو دارید پر می کنید؟
    3- من با دانشگاه خودم تو مادرید تماس گرفتم، اینستیتوتو د امپرسا، گفتند تماس گرفتند با سفارت ولی جمعه بسته بوده. باید دقت کنید که یه مقدار دارید عجله می کنید، سفارت جمعه و شنبه بسته است و اونور شنبه و یکشنبه. بنابر این هر اتفاقی بخواد از اون ور بیفته بین دوشنبه و پنجشنبه می افته. بهتره کارای ایران رو شنبه یکشنبه ها بکنیم و با اونور دوشنبه تا پنجشنبه مکاتبه کنیم. اگر لیستی از دانشگاه هایی که حاضرند کمک کنند رو به من بدید من هم به دانشگاه خودمون می فرستم تا اگر می خوان اقدام هماهنگی بکنند بتونند.
    4- یه نامه رو با 100 تا امضا به یک نفر آدم مهم فرستادن بهتر از فرستادن 100 تا نامه ی تکی به 10 نفره. اونجوری کلافه میشن هیچ کدوم رو نمی خونن. به نظرم برای نامه ی انگلیسی یکی دو روز دیگه صبر کنیم که هم اسما بیشتر شه هم وضعیت روشن تر بهتره. به هر حال فردا که اونور کسی نمی خونه! شاید جلوی سفارت چند نفر دیگه رو هم پیدا کردیم!!!
    5- با توجه به نقل قولهایی که از کارکنان سفارت شده، بهتره نامه رو به وزارت امور خارجه ایران و اسپانیا بفرستیم. از بالا فشار بیارن مؤثر تره و وقت کمتر تلف میشه. آقای * هم توی سفارت همین رو گفت به بچه ها.
    6- من شنیدم این اتفاق بعد از این افتاده که یه عده از ایرانیا به شدت به کندی سفارت اعتراض و ازشون شکایت کردن. اگر یک لج بچه گانه باشه هر چی بیشتر کلافه شون کنیم بدتر میشه. یه کم تحمل به خرج بدید با حوصله تصمیم بگیریم. اونایی هم که نگران شرایط جدید نیستند و فقط مشکل معدل لیسانس دارن باید بدونند اگر کنسول بخواد رد کنه می تونه این کار رو به هزار بهانه ی دیگه بکنه. پس همه با هم تلاش کنیم بهتره.

موفق باشید
    1

سلام

1- اون نامه اسپانیایی رو یکی از دوستان با تغییر نامه ی یکی از بچه ها در چند پست قبل گذاشته بود برام فرستاد . من چون خودم اسپانیایی نمدونستم گذاشتم اینجا. من پی گیر یک نامه انگلیسی هستم
    4- قرار شد نامه رو با امضا همه دوستانی که مشخصاتشون رو میفرستن به چندین جا بفرستیم- صبر خواهیم کرد تا تعداد زیاد بشه- تا الان 5 نفر فرستادن- قبلش متن انگلیسی رو برای همه میفرستم
    5-باشه
    6-توی این سطح لج کردن خیلی عجیبه-اون یک دیپلمات هست

Junior Member

عجیبه! آقای * به من فرم شنگن داد در حالی که به کسانی که زودتر از من وقت گرفته بودند فرم ناسیونال داده! دفعه ی قبل هم که 6 ماه پیش رفته بودم باز هم شنگن داده بود که اقدام نکردم! یه هفته در میون مثل اینکه سوئیچ می کنند! حالا کدوم رو باید پر کرد آخر؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط TZ271 نمایش پست ها
    عجیبه! آقای * به من فرم شنگن داد در حالی که به کسانی که زودتر از من وقت گرفته بودند فرم ناسیونال داده! دفعه ی قبل هم که 6 ماه پیش رفته بودم باز هم شنگن داده بود که اقدام نکردم! یه هفته در میون مثل اینکه سوئیچ می کنند! حالا کدوم رو باید پر کرد آخر؟
    دوست عزيز آقاي * جلوي درب سفارت اول به من هم فرم شينگن داد ( احتمالا به دليل حواس پرتي) ولي وقتي رفتم داخل كه مدارك رو تحويل بدم. بهم گفتن كه فرم اشتباه بهت دادن و مجبور شدم همونجا فرم ناسيونال بگيرم. تقريبا از اوايل ماه جولاي به بعد تمامي سفارت ها به دانشجويان فرم ناسيونال ميدهد.