صفحه 7 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 72

موضوع: آرشیو شده : هماهنگی سفارت (تا پایان سال 2013)

پیش فرض پاسخ : هماهنگی جهت بررسی مشکل تعیین شرط معدل توسط سفارت اسپانیا در تهران و اقدامات لا

سلام بچه ها
    امروز صبح از سفارت به من زنگ زدن که دوشنبه 16 آگست سفارت باشم واسه مصاحبه.
    در مورد اسپانیایی بودن کورس من مشکلی به وجود نمیاد؟ اسپانیایی یه کم بلدم.

پیش فرض پاسخ : هماهنگی جهت بررسی مشکل تعیین شرط معدل توسط سفارت اسپانیا در تهران و اقدامات لا

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_iaun نمایش پست ها
    مرسی بهرام جان
    اما من اون هرینه حدود 76 تومن رو دادم. هزینه درحواست ویزا
    اما هزینه ای برای تایید مدارک ازم نحواست. گویا هر مدرک 9 هزار تومن هستش.
    نظری داری؟
    محمد جان سلام
    این هزینه حدود 9100 تومان بابت تاییده مدارک توسط سفارت گرفته می شه (همان legalize)
    تا اونجایی که من می دونم مدارکی مانند : گوهی سلامت ، سوء پیشینه و ... نیاز به این تائید دارند
    اما گاهی هم شده که دوستان بدون تائید مدارک تحویل دادند و سفارت هم ایرادی نگرفته
    انشاء الله که مشکلی پیش نمی آد.

سلام
    واسه رزرو هتل بايد چيكار كنيم واسه رزرو online ميشه تو ايران ويزاكارت يا مستر كارت تهيه كرد؟

Junior Member hamid_m3546 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Faculdade de Engenharia da Universidade do Porto

با سلام به همه دوستان
    من تحویل مدارکم 18 آگوست بودف امروز رفتم یه سری بزنم که دیدم نامه ریجکتی من رو 30 آگوست امضا کردن
    نمیدونم چرا اینقدر زود جواب دادن، یکی از دوستان دیگه هم که قبل از شرط معدل رفته بود و مدارکش رو نگرفته بودن و بعد از برداشتن این قانون مدارکش رو داده بود 6 روزه ریجکت شد
    فکر کنم که با توجه به اینکه معدل رو موقع تحویل مدارک هایلایت میکنند هنوز هم همون قانون پابرجا است فقط مدارک رو تحویل میگیرن بعد ریجکت میکنند
    چون فکر نکنم دلیل دیگه ای باشه، از نظر مالی 2تا سند خونه و 2 تا اجاره نامه به همراه موجودی حساب سه ماه با گردش مالی 35 میلیون براشون بردم و بقیه مدارک رو هم تا تونستم کامل اماده کرده بودم، واقعا نمیدونم چی باید گفت
    3 ماه الاف اینجا شدم آخرش هم هیچی !!!!! برای ترم بهمن میرم برای همون پرتغال که از اونجا هم پذیرش داشته اقدام میکنم، هرچند که مثل اسپانیا دانشگاههاش خیلی معروف نیستن ولی درعوض درمورد ویزای دانشجویی گویا اذیت نمیکنند
    کسی از دوستان میدونه آیا میشه با این نامه ریجکت اگر خواستیم برای بهمن اقدام کنیم از ایران نباشه و از طریق یکی از سفارت خونه های اسپانیا توی مثلا سوریه یا دبی اقدام کرد؟؟؟؟؟ش
    و سوال دوم اینکه آیا میشه همزمان هم برای پرتغال و هم اسپانیا اقدام کرد؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_m3546 نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان

کسی از دوستان میدونه آیا میشه با این نامه ریجکت اگر خواستیم برای بهمن اقدام کنیم از ایران نباشه و از طریق یکی از سفارت خونه های اسپانیا توی مثلا سوریه یا دبی اقدام کرد؟؟؟؟؟ش
    نمیشه حمید جان
    من همون موقع که قانون معدل رو گذاشتن میخواستم برم ترکیه اقدام کنم. زنگ زدم سفارت اسپانیا در ترکیه، گفتن تا زمانی که سفارت اسپانیا در تهران دایر هست به هیچ عنوان نمیتونین از اینجا اقدام کنین (مگر اینکه ساکن ترکیه باشین)

Junior Member

سلام
    ببینم بعد از تحویل مدارک به شما رسید داده بودند؟
    علت ریجکتیتون رو ذکر نکردند؟ شما اقدام دیگه ای نکردید؟

از بقیه ی بچه ها خبر دارید که ریجکت شدند یا نه؟

Junior Member combi13 آواتار ها

سلام دوستان
    من یک مدت نبودم/شرمنده از دوستانی که پیام خصوصی گذاشته بودن و من دیر جوابشون رو دادم
    همونطور که قدیمی های اسپانیا هم میدونن به بسیاری از دوستان و همچنین دوستان نزدیک من ویزا ندادن با اینگه شرایط درسی و حتی مالی خوبی داشتند
    در هر صورت من الان در اروپا هستم و مشغول تحصیل در رشته مورد علاقه ام . اینجا از بعضی از همکلاسی های اسپانیایی در مورد علت ویزا ندادن سفارت در تهران پرسیدم اونا مطمئن نبودن چرا ولی چند دلیل رو ارائه کردن:
    1-اگه دانشجویی از ایالت کاتالونیا پذیرش بگیره احتمالا گرفتن ویزا از سفارت خیلی سخت میشه چون ظاهرا این ایالت با دولت مرکزی مشکل داره(یک چیزی مثل ادعای جدایی طلبی)
    2-مشکل مالی کشور اسپانیا که جدی است و اونا میترسن که دانشجو پس از رسیدن به اسپانیا وبال گردن دولت بشه و از دانشگاه تقاضای ساپورت مالی کنه
    3- مشکل سیاسی ایران و خطر گسترش ترروریسم(البته من برآیند نظرات چند نفر دانشجوی اسپانیایی رو ذکر کردم و حتی بعضی هاشون اصلا نمی دونستن ایران کجاست!!!!!!!!!!!!!!!!)
    بعضی هاشون قبل از این که با ایرانی ها ارتباط داشته باشن فرق بین ایران و عراق رو نمی دونستن!!!!! واقعا"

در هر صورت بیشتر اسپانیایی ها یی که من میشناسمشون میگن سطح آموزش اسپانیا نسبت به بعضی از کشورهای دیگه اروپایی پایینه (در بعضی رشته ها) و اونا ترجیح دادن بیان به کشور دیگه برای ادامه تحصیل.
    بازم به عنوان یک دوست از شما میخوام یک کشور اپلای نکنین و چند جا رو به صورت موازی دنبال کنین!
    شاد باشین

Junior Member

من تمام پیام های این قسما را خوندم.شرط معدل الان چجوریه داستانش؟
    این دوستان چند درصد ویزا گرفتین؟

Junior Member

سلام. من فکر نمیکنم مشکل معدل حل نشده باشه. ولی ای کاش حداقل کل رزومه را نگاه میکردند نه فقط معدل. به هر حال من با بیش از ده مقاله بین المللی رد شدم ! حالا میخواستم بدونم اگه سفارت ریجکت بکنه برای بار دوم کی میشه اقدام کرد؟ اگه کلا بخوایم بیخیال اسپانیا بشیم می تونیم با وجود ریجکت شدن توسط اسپانیا بلافاصله برای یک دانشگاه در کشور اروپایی دیگه (که پذیرش گرفتیم) (برای یک کشور شینگن دیگه) اقدام بکنیم یا به خاطر مهر ریجکت اسپانیا برای سفارتهای دیگه هم نمی شه بلافاصله اقدام کرد؟

Banned

اخیرا دوباره بعضی از افرادی که ویزا نگرفتن فک میکنن واسه معدل . کسی در این زمینه اطلاعاتی داره یا نه ؟