نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: آماری از پذیرفته شدگان دکتری مکانیک در آمریکا و کانادا (دارای فاند)

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

پیش فرض آماری از پذیرفته شدگان دکتری مکانیک در آمریکا و کانادا (دارای فاند)

دوستان این آمار رو خودم بر اساس نتایج پذیرش این فروم تهیه کردم. در واقع واسه خودم تهیه کرده بودم، گفتم اینجا هم بذارم به درد بقیه هم شاید بخوره. کلیه مقادیر متوسط گیری شده هستند. ذکر این نکات ضروریه:

1- برای نمره زبان فقط نمرات تافل iBT لحاظ شده.
    2- کسانی که مستقیما از لیسانس به دکتری رفتند، داخل این آمار نیومدند.
    3- آمار مربوط به کسانی است که حتما فاند داشتند و برای آمریکا یا کانادا پذیرش گرفتند.

Average BS GPA: 15.53 (Min 12.04 - Max 17.40) L
    Average MS GPA: 17.38 (Min 14.92 - Max 18.90) L
    Average Toefl iBT Score: 93 (Min 81 - Max 104) L
    Average Quantitative Score: 775 (Min 700 - Max 800) L
    Average Verbal Score: 354 (Min 260 - Max 530) L
    Average Analytical Writing: 2.97 (Min 2 - Max 4) L
    Average No. of Papers: 4.75 (Min 0 - Max 14) L
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

Member afshinG آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کشتی سازی امیر کبیر

پیش فرض پاسخ : آماری از پذیرفته شدگان دکتری مکانیک در آمریکا و کانادا (دارای فاند)

آقا پژمان یه ذره هم میشه راجع به اونایی که مستقیم از لیسانس رفتن دکتری توضیح بدید؟؟ مرسی
    فرسایشـــــــــــــــــی ترین قسمت خارج رفتن، انتــــــــــــــظار برای صدور ویزاست، خــــیـــــــــــــــــــ ـــــلی صــــــــــبر و اســــــــــــتــــــــقا مت می خواد.

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

پیش فرض پاسخ : آماری از پذیرفته شدگان دکتری مکانیک در آمریکا و کانادا (دارای فاند)

نقل قول نوشته اصلی توسط afshinG نمایش پست ها
    آقا پژمان یه ذره هم میشه راجع به اونایی که مستقیم از لیسانس رفتن دکتری توضیح بدید؟؟ مرسی
    من این آمار رو چند ماه پیش داشتم برای خودم تهیه می کردم تا بتونم یه دیدی پیدا کنم از وضعیت خودم. بعد دیدم ممکنه به درد بقیه هم بخوره، گذاشتمش اینجا.
    چنین آماری رو برای لیسانس به PhD مستقیم تهیه نکردم. هر کی بخواد می تونه از تو قسمت نتایج پذیرش، با استخراج اعداد مربوطه و وارد کردن اونها در Excel به میانگینهایی مشابه مورد بالا برسه.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Manufacturing Engineering

Dear Pejman, excellent job, but in terms of paper, it's opaque that what kind of paper it means(internal conf, international conf or ISI). I think it was better to sort them based on ISI paper due to the extreme impact of it rather than other kind of paper.
    And another suggestion ; the absence of the average rank of university that they admitted, is feel between your statistic.

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط gdfr7 نمایش پست ها
    Dear Pejman, excellent job, but in terms of paper, it's opaque that what kind of paper it means(internal conf, international conf or ISI). I think it was better to sort them based on ISI paper due to the extreme impact of it rather than other kind of paper.
    And another suggestion ; the absence of the average rank of university that they admitted, is feel between your statistic.
    دوست خوبم من این آمار رو از بخش نتایج پذیرش همینجا گرفتم و تو قسمت مقالات چیزی در مورد ISI و ژورنال و کنفرانس نیست. اتفاقاً من هم این پیشنهاد رو داده بودم که این مورد تفکیک بشه، فعلاً که تاییدی نشده. در کل در این مورد حق با شماست.
    مورد دوم هم خیلی خیلی زمان بر هست!! هر کسی ممکنه از چند دانشگاه پذیرش گرفته باشه، با رنک های مختلف. خود رنک ها هم می دونید که خیلی با هم فرق دارند. من ملاک اصلی رو فقط فاند قرار دادم. در هر حال هر کس آمارهای جدیدی ارائه کنه ما استقبال می کنیم!

Junior Member

آقا پژمان خیلی ممنون از اطلاعاتی که دادید. آیا اطلاعاتی حدودی در مورد مبلغ فاندی تعلق گرفته هم دارید؟!

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi1984 نمایش پست ها
    آقا پژمان خیلی ممنون از اطلاعاتی که دادید. آیا اطلاعاتی حدودی در مورد مبلغ فاندی تعلق گرفته هم دارید؟!
    نه متاسفانه. می تونید خودتون اعداد رو در بیارید و میانگینش رو حساب کنید. کار سختی نیست، یکی دو ساعت فقط وقت می گیره.

سلام پژمان عزیز
    یه سواله که واقعا ذهنمو مشغول کرده..در مورد داشتن اختراغ وضعیت فاند چطوریه؟
    داشتن ثبت اختراع های داخلی چقدر تاثیرگذاره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)