صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 34

موضوع: هماهنگی برای گرفتن HOSTEL

Member chormang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Milano

پیش فرض پاسخ : هماهنگی برای گرفتن HOSTEL

Campus:Leonardo

Start date:17th Sep

Final Date:unknown

من به یکی ازین هاستل هایی که واسمون ایمیل کرده بودم ایمیل زدم اما کسی جوابمو نداد! سعی کردی تو این سایت های booking یه جا رو رزرو کنم، اونا هم پیش پرداخت می خواستن و با ویزا کارت نتونستم پرداختش کنم! error می داد... کسی تونسته هاستل رزرو کنه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Automation Engineering - PoliMi

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_999 نمایش پست ها
    من به یکی ازین هاستل هایی که واسمون ایمیل کرده بودم ایمیل زدم اما کسی جوابمو نداد! سعی کردی تو این سایت های booking یه جا رو رزرو کنم، اونا هم پیش پرداخت می خواستن و با ویزا کارت نتونستم پرداختش کنم! error می داد... کسی تونسته هاستل رزرو کنه؟
    با هر کارتی نمیشه هتل رزرو کرد چون معمولاً سیستم رزرو هتل/هاستل اینطوری هست که یه مقدار پول و بلکه مبلغی بیشتر از خود هزینه هتل/هاستل از کارت بلوک میشه موقتاً (نه اینکه برداشت بشه). شما کارتتون کردیت هست یا دبیت؟ پیش پرداخت شده هست؟

من گذاشته بودم شنبه که ویزا قرار بود داشته باشم بگیرم یه جا اما اینطور که بوش میاد نباید منتظر ویزا موند و زودتر باید دست به کار شد. Leonardoهاش به hsnkh7 آماده باش بدن زودتر تا تکلیف تعداد معلوم بشه و زودتر یه جا جور کنیم.

Senior Member hsnkh7 آواتار ها

در خدمتیم... تا الآنش 4 نفر شدیم که 17 سپتامبر با ایران ایر میریم میلان(Leonardo)... البته اگه پروازهای ایران ایر پابرجا بمونه و ویزامون هم صادر شه! ... خیلی جالبه همه زندگیمون شده اما و اگر!
    -- دیگه نیستم٬ خوبی بدی دیدین حلال کنین. خداحافظ همگی

نقل قول نوشته اصلی توسط digipars نمایش پست ها
    با هر کارتی نمیشه هتل رزرو کرد چون معمولاً سیستم رزرو هتل/هاستل اینطوری هست که یه مقدار پول و بلکه مبلغی بیشتر از خود هزینه هتل/هاستل از کارت بلوک میشه موقتاً (نه اینکه برداشت بشه). شما کارتتون کردیت هست یا دبیت؟ پیش پرداخت شده هست؟

من گذاشته بودم شنبه که ویزا قرار بود داشته باشم بگیرم یه جا اما اینطور که بوش میاد نباید منتظر ویزا موند و زودتر باید دست به کار شد. Leonardoهاش به hsnkh7 آماده باش بدن زودتر تا تکلیف تعداد معلوم بشه و زودتر یه جا جور کنیم.
    ویزا کارت پیش پرداخت شدس...

ApplyAbroad Senior Veteran
    hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Torino graduate in Networks Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_999 نمایش پست ها
    در بیشتر موارد باید v^p^n یا فیل%تر%ش^کنتون هم فعال باشه.. من خودم رزرو کردم حدودا یک ماه پیش ! ۱۰ درصد الآن میگیرن و بقیش رو بعد حضوری..
    ویرایش توسط halandoon : August 11th, 2010 در ساعت 11:21 AM دلیل: دسترسی به این صفحه امکان پذیر باشد!
    لطفن پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    از نوشتن پست‌های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.

الان چک کردم دیدم پر شده!!! بیشتر از یک هفته بود داشتم سعی می کردم اینجا رو رزرو کنم ...
    ویرایش توسط halandoon : August 11th, 2010 در ساعت 11:22 AM دلیل: حذف نقل قول از پست قبلی

برای کومو یک هاستل 4 تخته هست 28 یورو شبی... 2 نفر هستیم 2 تا خانم دیگه اگه هستن با من هماهنگ کنن... از 17 سپتامبر...

Member lipio آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    polimi

واسه لکو هم اگر کسی میخواد رزرو کنه یه خبری هم به من بده ممنون میشم.

سلام
    من یه هاستل پیدا کردم که فقط شماره تلفن داره... یک کلمه هم اینگلیسی نمی فهمن، تونستم دستو پا شکسته به ایتالیایی بهشون بگم چی می خوام اما نمی تونم بفهمم چی جوابمو میدن... کسی هست بتونه ایتالیایی باهاشون صحبت کنه؟ لطفا اگه کسی می تونه بهم پیغام خصوصی بده...

ممنون

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)