صفحه 10 از 126 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1259

موضوع: بخشنامه های وزارت علوم در مورد نظام وظیفه

Member reza_saw4 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Machine Automaion-TUT

پیش فرض پاسخ : بخشنامه های وزارت علوم در مورد نظام وظیفه

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_a نمایش پست ها
    می دونی به چه آدرس ایمیلی دقیقا؟
    سلام. این ایمیلش هست.
    ezamazad@iranscholarship.net
    *خواستن توانستن است*
    کلامی کوچک با مفهومی بزرگ

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

آیا پذیرش مشروط به نمره زبان را وزارت علوم قبول میکنه برای آزاد کردن مدارک و خروج از کشور؟
    اگر خیر، پس چگونه تو همین فروم بعضی دوستان گفتن تونستن؟
    برای برآوردن میزان هوشمندی یک حاکم، نخستین روش این است که ببینید چه افرادی را به دور خود گرد آورده است.

- جان ماکسول

آیا برای گرفتن مجوز خروج دکترا از نظر وزارت علوم لازمه که هم مدرک لیسانس و هم فوق لیسانس رو آزاد کنیم؟ دانشگاهی که میرم از من مدرک فوق رو نخواسته چون پذیرش دکترام رو فقط با توجه به لیسانسم گرفتم. کسی تا حالا چنین تجربه ای داشته؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein2712 نمایش پست ها
    آیا برای گرفتن مجوز خروج دکترا از نظر وزارت علوم لازمه که هم مدرک لیسانس و هم فوق لیسانس رو آزاد کنیم؟ دانشگاهی که میرم از من مدرک فوق رو نخواسته چون پذیرش دکترام رو فقط با توجه به لیسانسم گرفتم. کسی تا حالا چنین تجربه ای داشته؟
    به نظر من که نیازی نیست که فوق رو هم آزاد کنی.... کسی هم کاری به کارت نداره برای خروج... وزارت علوم هم تشکیل پرونده میده و همه رو قبول میکنه.... اصلا حتی متوجه هم نمیشن که فوق خوندی...
    اما برای اطمینان زنگ بزن وزارت علوم و بپرس!! از خانم خسروی ، خیلی خوب جواب میده.... مسئول همین چیزاس...

اما اگه وام گرفتی و باز پرداختش ظروع نشده یکم ممکنه برات مشکل ساز بشه...
    موفق باشی
    دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

نقل قول نوشته اصلی توسط spt نمایش پست ها
    به نظر من که نیازی نیست که فوق رو هم آزاد کنی.... کسی هم کاری به کارت نداره برای خروج... وزارت علوم هم تشکیل پرونده میده و همه رو قبول میکنه.... اصلا حتی متوجه هم نمیشن که فوق خوندی...
    اما برای اطمینان زنگ بزن وزارت علوم و بپرس!! از خانم خسروی ، خیلی خوب جواب میده.... مسئول همین چیزاس...

اما اگه وام گرفتی و باز پرداختش ظروع نشده یکم ممکنه برات مشکل ساز بشه...
    موفق باشی
    خیلی ممنون. زنگ زدم به آقای فرجی (شماره ی خانم خسروی توی سایتشون نیست. شما دارید؟) گفت که اگر مشکل سربازی داری باید فارغ التحصیل بشی. گفت که نامه ی دانشگاه به نظام وظیفه رو باید بیاری. اما لازم نیست مدرکت رو آزاد کنی.

وام رو فقط تو دوره ی لیسانس گرفتم. چطور ممکنه اصلاً متوجه نشن که فوق خوندم؟ اگه سربازی نداشتم اصلاً دنبال فارغ التحصیلی فوقم که کلی دردسر داره نبودم.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein2712 نمایش پست ها
    خیلی ممنون. زنگ زدم به آقای فرجی (شماره ی خانم خسروی توی سایتشون نیست. شما دارید؟) گفت که اگر مشکل سربازی داری باید فارغ التحصیل بشی. گفت که نامه ی دانشگاه به نظام وظیفه رو باید بیاری. اما لازم نیست مدرکت رو آزاد کنی.

وام رو فقط تو دوره ی لیسانس گرفتم. چطور ممکنه اصلاً متوجه نشن که فوق خوندم؟ اگه سربازی نداشتم اصلاً دنبال فارغ التحصیلی فوقم که کلی دردسر داره نبودم.

خب عزیزم فارغ تحصیلی کجا مدرک آزاد کردن کجا؟ کلی پوله فرقش ؛)
    منظورم این بود که به دانشنامه ی ارشدت نیاز نداری... اما همون نامه رو باید ببری وزارت علوم که برات نامه بزنن نظام وظیفه ی دل انگیز که اون مهربون ها هم برات معافیت تحصیلی صادر کنن....
    شماره ی خانم خسروی رو هم داشتم بزا.... بله!!! (اون سه تا نقطه 10 دیقه شد!!!) 882233143

اما نگران نباش مشکلی نداری داش حسین
    دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

Junior Member

من بعد از گذاشتن وثیقه رفتم وزارت علوم که نامۀ گذرنامه رو بگیرم. ولی خانم خسروی به جای نامۀ گذرنامه، نامۀ دانشگاه فوقم رو داد گفت اول باید دانشنامۀ فوقم رو آزاد کنم بعدش برم وزارت علوم که نامۀ گذرنامه رو بدن! فکر می کنم قبلا اینجا خونده بودم که نامۀ خرید مدرک به نامه ای که برای گذرنامه می دن هیچ ربطی نداره! من می خواستم برم دنبال ویزای آمریکا و تازه اگه ویزا گرفتم برم دنبال خرید مدرک.... این قانون جدیدشونه؟ کس دیگه ای هم مشکل من رو داره؟ ممنون

رشته و دانشگاه
    Machine Automaion-TUT

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.g7 نمایش پست ها
    من بعد از گذاشتن وثیقه رفتم وزارت علوم که نامۀ گذرنامه رو بگیرم. ولی خانم خسروی به جای نامۀ گذرنامه، نامۀ دانشگاه فوقم رو داد گفت اول باید دانشنامۀ فوقم رو آزاد کنم بعدش برم وزارت علوم که نامۀ گذرنامه رو بدن! فکر می کنم قبلا اینجا خونده بودم که نامۀ خرید مدرک به نامه ای که برای گذرنامه می دن هیچ ربطی نداره! من می خواستم برم دنبال ویزای آمریکا و تازه اگه ویزا گرفتم برم دنبال خرید مدرک.... این قانون جدیدشونه؟ کس دیگه ای هم مشکل من رو داره؟ ممنون
    والا باید هر دوتاشو میدادن. ازش توضیحی نخواستی که چرا اینطوریه؟
    *خواستن توانستن است*

Junior Member

از اون 6 ماهی که نظام وظسفه معیین کرده بود من الان یک ماه و دارم و منتظر نتیجه آزمون MSRTهستم .اگه توی این آزمون حدنصاب رو نیارم دیگه نمیتونم معافیت تحصیلی بگیرم؟
    میتونم درخواستی بدم مبنی بر اینکه میخوام برای ارشد بخونم و وقت بگیرم تا مجبور نشم دفترچرو پست کنم؟
    تا اونجایی که میدونم اگه دفترچه رو پست کنم دیگه نمیتونم معافیت تحصیلی بگیرم،لطفا کمکم کنید ، ممنون.

رشته و دانشگاه
    Machine Automaion-TUT

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidtam64 نمایش پست ها
    از اون 6 ماهی که نظام وظسفه معیین کرده بود من الان یک ماه و دارم و منتظر نتیجه آزمون MSRTهستم .اگه توی این آزمون حدنصاب رو نیارم دیگه نمیتونم معافیت تحصیلی بگیرم؟
    میتونم درخواستی بدم مبنی بر اینکه میخوام برای ارشد بخونم و وقت بگیرم تا مجبور نشم دفترچرو پست کنم؟
    تا اونجایی که میدونم اگه دفترچه رو پست کنم دیگه نمیتونم معافیت تحصیلی بگیرم،لطفا کمکم کنید ، ممنون.
    نه مشکلی نیست. من دفتر چه رو پست کردم بعد تازه یه بارم خدمتو تمدید کردم. بعد که کارم درست شد رفتم دنبال معافیت تحصیلی. البته مواظب باش که 1- به هیچ عنوان غیبت نخوری. 2- 40 روز تا دو ماه قبل از اعزام وضغیتت رو مشخص کن که بعدش فایلت تو نظام وظیفه قفل میشه و حسابت با کرم الکاتبینه! حالا تا آخر زمانت صبر بکن و بعد دفترچه رو بموقع بفرست. همینطوری چند ماهی هم طول میکشه تا اعزام بشی. ولی از وقتت استفاده بهینه کن که تلف نشه.
    موفق باشی.
    ضمنا فرومم بخون تا اطلاعات کاملتری دستت بیاد و بعد سوال بپرس.
    *خواستن توانستن است*

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)