صفحه 105 از 126 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 1259

موضوع: بخشنامه های وزارت علوم در مورد نظام وظیفه

پیش فرض پاسخ : بخشنامه های وزارت علوم در مورد نظام وظیفه

خیلی ممنون. من همه مدارکم تکمیله. پس از شنبه تا پنجشنبه تهران بمونم دیگه تمومه؟

ApplyAbroad Guardian
    imanprs آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudmahmoodi نمایش پست ها
    خیلی ممنون. من همه مدارکم تکمیله. پس از شنبه تا پنجشنبه تهران بمونم دیگه تمومه؟
    اگه مشکل خاصی پیش نیاد، تا دوشنبه اصل کارتون تموم می‌شه و می‌مونه آماده شدن پاسپورت. در مورد این که برای شهرستان چه می‌شه کرد در مورد صدور و تحویل پاسپورت نمی‌دونم ولی شاید امکان حذف این سه روز انتظار در تهران هم باشه.

Junior Member

سلام دوستان. من و دوستم ترم دو ارشدیم و جفتمونم ارشد پذیرش گرفتیم امسال. می خوایم انصراف بدیم و بریم ولی این روند گرفتن معرفی از وزارت علوم به نظام وظیفه یه طور خاصی شده واسمون. الان ما برای گرفتن معرفی از نظام وظیفه به پلیس +۱۰ باید از وزارت علوم برگه معرفی بگیریم یا نه با اشتغال به تحصیل ارشدمون اقدام کنیم؟ لطفا یه راه حل به ما ارائه بدید چون تا پاسپورتو نگیریم هیچکدوم از مدارک ویزا رو نمیتونیم تا روز مصاحبه بگیریم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط qushchi نمایش پست ها
    سلام دوستان. من و دوستم ترم دو ارشدیم و جفتمونم ارشد پذیرش گرفتیم امسال. می خوایم انصراف بدیم و بریم ولی این روند گرفتن معرفی از وزارت علوم به نظام وظیفه یه طور خاصی شده واسمون. الان ما برای گرفتن معرفی از نظام وظیفه به پلیس +۱۰ باید از وزارت علوم برگه معرفی بگیریم یا نه با اشتغال به تحصیل ارشدمون اقدام کنیم؟ لطفا یه راه حل به ما ارائه بدید چون تا پاسپورتو نگیریم هیچکدوم از مدارک ویزا رو نمیتونیم تا روز مصاحبه بگیریم.

دوست عزیز یا باید یه سفر صوری برید و از این طریق با گواهی اشتغالتون گذرنامه بگیرین یا اینکه انصراف بدین و با برگۀ انصراف و پذیرشتون به سایت نشا مراجع کنید و طبق چارتی که در این لینک هست اقدام کنید
    http://nesha.msrt.gov.ir/nesha/mosha...f14676434c2594

Junior Member

دوستان یه سوال، الان من اگر برم نامه بگیرم از وزارت علوم برای نظام وظیفه، آیا محدودیتی بابت خروج از کشور داریم؟ مثلا بگن فقط میشه 1 هفته قبل از تاریخ شروع دوره ی تحصیلی که در I20 نوشته شده از کشور خارج شد؟
    ممنون

دوستان سلام

خیلی ممنون میشم اگه در مورد کیس من هر راهنمایی یا نظری دارید با من در میون بذارید چون واقعا گیر افتادم.

من در خارج يه مستر يه ساله خوندم كه چند ماه قبل تموم شده اما هنوز به ایران اعلام نکردم. الان از یه دانشگاه دومی تو همون کشور واسه يه مدركي كه research master هست پذيرش دارم. اين مدرك اينجا به معني يه دوره پيش دكترا هست و یک سال اول دکترا حساب میشه. اما اگه تو ایران همون مستر ارزیابیش کنن، احتمالا نمیتونم بخونم چون تو یه مقطعی هست که قبلا خوندم.

رييس دانشكده اولیمون ايراني هست و ميگه ميتونه يه نامه بنويسه به وزارت علوم كه توضیح بده اين ريسرچ مستر ادامه همون مستري هست كه گرفتم. اما نميدونم ايران قبول كنن يا نه.

الان خارج از کشور هستم بخاطر اينكه حتما هم بايد بيام ايران حتي به اين فكر كردم كه يه نامه صوري انصراف از مستر قبليم درست كنم ولي به نظرتون اين كار عملیه؟ چه دردسرایی میتونه داشته باشه؟

2 سوال دیگه هم دارم اگه پاسخ بدین ممنون میشم1. یه جایی شنیدم بعد از اینکه وزارت نامه میده و میریم نظام وظیفه اونجا ازمون می پرسن که آیا واسه معاینه پزشکی رفتیم یا نه. منظور چه معاینه ای هست؟ کجا هست؟ کی باید بریم؟
    2. آیا اصل پاسپورتم نیازه واسه پروسه بالا؟ من تازه امروز اصل رو دادم پیک آپ کنن اما کپی دارم. زنگ هرچی می زنم وزارت مگه نامردا بر میدارن!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineer, Bremen University

سلام دوستان.

من معافیت تحصیلی تا تیر ماه 96 دارم. اگه پذیرشم تا اسفند 95 بیاد و شروع ترم مهر 96 باشه مشکلی ایجاد میکنه برای سربازی؟

چون بازه بیشتر از یک سال میشه برای همین نگرانم

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdisfh نمایش پست ها
    دوست عزیز یا باید یه سفر صوری برید و از این طریق با گواهی اشتغالتون گذرنامه بگیرین یا اینکه انصراف بدین و با برگۀ انصراف و پذیرشتون به سایت نشا مراجع کنید و طبق چارتی که در این لینک هست اقدام کنید
    http://nesha.msrt.gov.ir/nesha/mosha...f14676434c2594
    ببین دوست عزیز برای گرفتن پاسپورت هیچ راهی نداری جر اینکه بگی میخوای بری یه کشور خارجی !! برو به دانشگاه بگو من فلان تاریخ تا فلان تاریخ می خوام برام کشور ایکس... یه نامه ی خروج از کشور میدن بعدش میری حوزه ی نظام وظیفه ی شهرتون و میگی میخوای خارج بشی... بهت نامه میدن میری بانک 15 میلیون میذاری و باز میری نظام وظیفه که نامه ی بانک بهشون تحویل بدی... بعدش میگن فرداش برو اداره ی گذرنامه... اونجا که رفتی یه کاغذ میدن بهت میگن برو پلیس +10 و اونجاست که عکس و مدارک شناسایی رو میدی تا برات پاس صدور بشه که انشالله 3 یا 4 روزه میرسه دستت....
    حالا من از دوستان یه سوال دارم, من دانشجو ارشدم و پذیرش از امریکا دارم. پاسپورتم دارم. حالا می خواستم بدونم اول برم سفارت امریکا و بعدش که بهم ویزا دادن برم وزارت علوم و نظام وظیفه برای خروج 3 ساله از کشور یا نه اول باید کارهای خروج 3 ساله از کشور رو بکنم بعدش برم سفارت ؟؟؟؟ ( منظورم خروج موقتی که از طریق نظام وظیفه میکنی نیس ! ) عقلانیش به نظر خودم مورد اول درسته.... ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن.

سلام دوستان
    هنگام دریافت نامه معافیت تحصیلی خارج، تو نظام وظیفه تاریخ شروع تحصیل ثبت میشه. اگه دانشجو تحصیلش در واقع یک یا دوماه بعد از تاریخ ثبت شده شروع بشه مشکلی برای خروجش پیش میاد؟ منظورم مشکل از نظر نظام وظیفه هست که بگه چرا تو تاریخ گفته شده تحصیل رو شروع نکردی. اصلا نظام وظیفه تو خروج دانشجوها دخالتی داره و چک میکنه؟؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)