صفحه 106 از 126 نخستنخست ... 65696979899100101102103104105106107108109110111112113114115116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,051 تا 1,060 , از مجموع 1259

موضوع: بخشنامه های وزارت علوم در مورد نظام وظیفه

پیش فرض پاسخ : بخشنامه های وزارت علوم در مورد نظام وظیفه

با سلام خدمت دوستان عزیز.
    من برای دکتری از یکی از دانشگاههای کره جنوبی پذیرش گرفتم. نامه ی پذیرش من تماما به زبان کره ای هست. آیا همین نامه رو وزارت قبول میکنه واسه معافیت یا نامه پذیرش فقط باید به زبان اینگلیسی باشه؟
    "تو سامانه نشا چیزی ننوشته بود که نامه پذیرش حتما باید اینگلیسی باشه"
    ممنون میشم منو راهنمایی بفرمایید.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من یک بار برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد از خدمت ترخیص شدم و بعدش ارشدم رو تموم کردم و دوباره به خدمت اعزام شدم حالا یه پذیرش دکترا از اسپانیا دارم می خواستم بدونم می تونم دوباره از خدمت ترخیص بشم و برم دکترا بخونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط rasool8 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز
    من یک بار برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد از خدمت ترخیص شدم و بعدش ارشدم رو تموم کردم و دوباره به خدمت اعزام شدم حالا یه پذیرش دکترا از اسپانیا دارم می خواستم بدونم می تونم دوباره از خدمت ترخیص بشم و برم دکترا بخونم.
    سلام. دوست عزیز
    چون برای مقطع بالاتر هست بهت میدن حتما معافیت تحصیلی. گواهی اشتغال به خدمت میخای برای تشکیل پرونده برای معافیت تحصیلی که از یگانت میتونی بگیری.

Junior Member

سلام دوستان. من بهمن از کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شدم. تا کی وقت دارم دفترچه پست کنم که غیبت نخورم؟ بعضی جاها دوستان گفتن که بعد از شش ماه غیبت میخورم اما مگه فرصتم 1 ساله نیست؟ بعد چرا تو سایت نشا گفته که کسانی که شش ماه از فراغتشون گذشته باید دفترچه پست کنن؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط victorman نمایش پست ها
    سلام دوستان. من بهمن از کارشناسی ارشد فارغ التحصیل شدم. تا کی وقت دارم دفترچه پست کنم که غیبت نخورم؟ بعضی جاها دوستان گفتن که بعد از شش ماه غیبت میخورم اما مگه فرصتم 1 ساله نیست؟ بعد چرا تو سایت نشا گفته که کسانی که شش ماه از فراغتشون گذشته باید دفترچه پست کنن؟؟
    سایت آپدیت نیست. یک سال فرصت دارید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط drafshin نمایش پست ها
    سایت آپدیت نیست. یک سال فرصت دارید.
    ممنون رفیق. خیال تعداد زیادی آدم رو راحت کردی. این صد درصده دیگه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط victorman نمایش پست ها
    ممنون رفیق. خیال تعداد زیادی آدم رو راحت کردی. این صد درصده دیگه؟
    من 360 روز بعد از فارغ التحصیلیم دفترچه فرستادم. الان هم معافیت تحصیلی گرفتم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق

دوستان سلام پیشاپیش از پاسختون ممنون

من دی 94 دفترچه پست کردم و اعزامم خورده شهریور 95. حول و حوش بهمن هم پذیرش دکتری گرفتم. وثیقه گذاشتم و معافیت تحصیلی خارج از کشور برام صادر شده. تا الان منتظر ویزامم ولی هنوز نیومده. الانم دکتری ایران قبول شدم. حالا سوالم اینه که من باید معافیت تحصیلیم رو لغو کنم دوباره دفترچه پست کنم و وایسم معافیت تحصیلی جدید از دانشگاه ایران بگیرم یا اینکه لازم نیست کاری کنم تا اینکه تو ایران ثبت نام کنم و نامه معافیت تحصلیم صادر شه بعدش برم وثیقمو بردارم ؟

سلام بچه ها

تو رو خدا کمک کنید که خیلی گیر افتادم

من شهریور 94 دفاع کردم و قاعدتا باید شهریور 95 دفترچه بفرستم

پذیرشم فول فاند پنج روز پیش اومد. حالا چند تا سوال دارم:

سایت نشا میخوام ثبت نام کنم گفته کسانی که بعد از فرجه شش ماه فارغ التحصیلی مراجعه میکنند باید مدرکی ارائه کنند که وضعیت نظام وظیفه مشخص باشه.

سوال اول : مگه این فرجه یکساله نیست چرا نوشتند 6 ماه؟ دو حالت داره یا اینکه سایت آپدیت نیست که یکی از دوستان(drafshin) اشاره کردند یا اینکه نشا کاری به یک سال نداره و میگه بعد از 6 ماه دفترچه بفرستید

course start من خورده 25 جولای همین امسال !!!!! از طرفی دیگه ویزای استرالیا طبق آمار معمولا 3 ماهه صادر میشه و حتی موردی بوده کارش به 8 ماه کشیده.

سوال دوم: آیا من با گرفتن معافیت تحصیلی باز هم باید آخر شهریور دفترچه بفرستم؟

سوال سوم: در صورت گرفتن معافیت تحصیلی، این معافیت برای چقدر وقت صادر میشه؟
    سوال چهارم: آیا در حین خدمت سربازی هم اگه ویزا بیاد باز هم میتونم برم؟

در کل راه حل من چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط onerepublic نمایش پست ها
    سلام بچه ها

تو رو خدا کمک کنید که خیلی گیر افتادم

من شهریور 94 دفاع کردم و قاعدتا باید شهریور 95 دفترچه بفرستم

پذیرشم فول فاند پنج روز پیش اومد. حالا چند تا سوال دارم:

سایت نشا میخوام ثبت نام کنم گفته کسانی که بعد از فرجه شش ماه فارغ التحصیلی مراجعه میکنند باید مدرکی ارائه کنند که وضعیت نظام وظیفه مشخص باشه.

سوال اول : مگه این فرجه یکساله نیست چرا نوشتند 6 ماه؟ دو حالت داره یا اینکه سایت آپدیت نیست که یکی از دوستان(drafshin) اشاره کردند یا اینکه نشا کاری به یک سال نداره و میگه بعد از 6 ماه دفترچه بفرستید

course start من خورده 25 جولای همین امسال !!!!! از طرفی دیگه ویزای استرالیا طبق آمار معمولا 3 ماهه صادر میشه و حتی موردی بوده کارش به 8 ماه کشیده.

سوال دوم: آیا من با گرفتن معافیت تحصیلی باز هم باید آخر شهریور دفترچه بفرستم؟

سوال سوم: در صورت گرفتن معافیت تحصیلی، این معافیت برای چقدر وقت صادر میشه؟
    سوال چهارم: آیا در حین خدمت سربازی هم اگه ویزا بیاد باز هم میتونم برم؟

در کل راه حل من چیه؟
    سلام. شما با همون نامه فارغ التحصیلی از دانشگاه می تونی پونده تشکیل بدی. ولی خب مشکل اینجاست که دقیقا معلوم نیست کی میخای بری. چون وزات علوم اولین چیزی که چک میکنه همینه. ببینه شما تاریخ شوع تحصیلت کی هست. در ضمن شما اگه معافیت تحصلی بگیری که دیگه سرباز نیستی. میشینی تا موقعی که ویزات امد میری خروجی میگیری.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)