صفحه 122 از 126 نخستنخست ... 2272112113114115116117118119120121122123124125126 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,211 تا 1,220 , از مجموع 1259

موضوع: بخشنامه های وزارت علوم در مورد نظام وظیفه

Member
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

پیش فرض پاسخ : بخشنامه های وزارت علوم در مورد نظام وظیفه

نقل قول نوشته اصلی توسط avamir نمایش پست ها
    خیلی ممنون بابت پاسخت دوست عزیز،

یک سوال دیگه، شما میدونی که صدور معافیت تحصیلی محدودیت سنی هم داره آیا؟ من الان 27 سالمه و میخوام دکتری بخونم، مشکلی از این بابت که پیش نمیاد؟
    اگر توی فرجه ی یک ساله باشید مشکلی پیش نمیاد.

Junior Member ali_konkoori آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام دوستان عزیز،
    دیروز از سازمان امور دانشجویان وزارت علوم (نشا) به من اطلاع دادند که همه درخواست کنندگان معافیت تحصیلی خارج از کشور باید برگ سبز اعزام را به این سازمان ارائه کنند در صورتی که قبلا فقط برای کسانی که بعد از فرجه یک ساله مراجعه میکردند برگ سبز لازم بود. آیا کسی اخیرا در فرجه یک ساله به سازمان مراجعه داشته برای معافیت تحصیلی خارج؟ آیا برگ سبز اکنون برای مشمولانی که در فرجه یک ساله مراجعه میکنند لازم است؟ ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_konkoori نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز،
    دیروز از سازمان امور دانشجویان وزارت علوم (نشا) به من اطلاع دادند که همه درخواست کنندگان معافیت تحصیلی خارج از کشور باید برگ سبز اعزام را به این سازمان ارائه کنند در صورتی که قبلا فقط برای کسانی که بعد از فرجه یک ساله مراجعه میکردند برگ سبز لازم بود. آیا کسی اخیرا در فرجه یک ساله به سازمان مراجعه داشته برای معافیت تحصیلی خارج؟ آیا برگ سبز اکنون برای مشمولانی که در فرجه یک ساله مراجعه میکنند لازم است؟ ممنونم
    سلام
    این موردی که شما میگید را من اطلاع ندارم ولی کلا امسال یه سری تغییراتی در سیستمشون ایجاد کردن. مثلا امسال معافیت تحصیلی برای سپتامبر را طبق گفته خودشون با تاخیر اواسط اردیبهشت صادر میکنن.
    یه جورایی شاید دارن تلاش میکنن که نشه راحت از کشور خارج شد!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط federico نمایش پست ها
    سلام
    این موردی که شما میگید را من اطلاع ندارم ولی کلا امسال یه سری تغییراتی در سیستمشون ایجاد کردن. مثلا امسال معافیت تحصیلی برای سپتامبر را طبق گفته خودشون با تاخیر اواسط اردیبهشت صادر میکنن.
    اواسط اردیبهشت که چند ماهی قبل شروع ترم پاییز هست! مشکل پس چی هست؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط federico نمایش پست ها
    سلام
    من هم برای ترم پاییز پذیرش دارم. تیرماه درسم تموم میشه و مرداد برای معافیت درخواست میکنم. شهریور ماه هم باید اونجا باشم. شما درستون رو تموم کردید؟ اگر لطف کنید به من هم بگید که کارتون چطور پیش رفت ممنون میشم.

Junior Member ali_konkoori آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام دوستان عزیز،
    بر اساس قانون جدید، تمامی مشمولانی که برای معافیت تحصیلی خارج از کشور اقدام میکنند (در فرجه یکساله باشند یا خیر) باید برگ سبز اعزام رو به عنوان مدرک به سازمان امور دانشجویان (نشا) برای صدور معافیت تحصیلی ارائه کنند.
    البته من توصیه میکنم اگر در فرجه یک ساله هستید ابتدا مطمئن بشید که پذیرشتون مورد تایید سازمان دانشجویان وزارت علوم (نشا) هست و بعد برای برگ سبز اقدام کنید چون اگر به هر دلیل (مثلا پذیرش مشروط به گذراندن دوره زبان) وزارت علوم تایید نکنه باید بروید سربازی!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_konkoori نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز،
    بر اساس قانون جدید، تمامی مشمولانی که برای معافیت تحصیلی خارج از کشور اقدام میکنند (در فرجه یکساله باشند یا خیر) باید برگ سبز اعزام رو به عنوان مدرک به سازمان امور دانشجویان (نشا) برای صدور معافیت تحصیلی ارائه کنند.
    البته من توصیه میکنم اگر در فرجه یک ساله هستید ابتدا مطمئن بشید که پذیرشتون مورد تایید سازمان دانشجویان وزارت علوم (نشا) هست و بعد برای برگ سبز اقدام کنید چون اگر به هر دلیل (مثلا پذیرش مشروط به گذراندن دوره زبان) وزارت علوم تایید نکنه باید بروید سربازی!
    باسلام
    من چهارشنبه رفتم یه سر سازمان امور دانشجویان (میدان فردوسی) برای پرسیدن سوالاتم. باجه ۷ و ۸ مسئول رسیدگی به امور مربوط به معافیت تحصیلی هستن. یکی از سوالاتم همین برگه سبز بود. به من گفتن که چون تیر ماه فارغ التحصیل میشم و مرداد درخواست میدم احتمال خیلی زیاد احتیاجی به برگه سبز نیست. گفتن که اونموقع میگیم که احتیاج هست یا نه اما گویا اگر از زمان فارغ التحصیلی مدتی گذشته باشه نیاز هست. البته اگر احتیاج باشه هم پروسه سختی نیست. اگر پیگیر باشید خیلی طول بکشه ۲ روز هست.

سلام

از دوستان کسی به تازگی به سازمان امور دانشجویان مراجعه کرده که ببینه آیاصدور معافیت ها برای سپتامبر شروع شده یا نه؟

ممنون

Junior Member

سلام دوستان.
    ببخشید اگر سوالم تکراریه ولی واقعا میخوام مطمئن شم. من ارشدم رو شش ترمه و خرداد امسال دفاع میکنم. با فرض مهلت یک ساله تا خرداد سال بعد فرصت دارم. الان با توجه به این تایم و به فرض گرفتن ادمیشن از یه دانشگاه برای سربازی من مشکلی پیش نمیاد؟ یعنی میتونم با توجه به اون ادمیشن معافیت تحصیلی بگیرم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Microbiology - Shahid Beheshti University

سلام به همگى. دوستان من واسه ترم may از كانادا پذيرش دارم كه بهم فرصت دادن تا آخر june برسونم خودمو. اگه ويزام نرسه تا اون موقع بايد ديفر كنم به سپتامبر. به نظرتون از الان برم دنبال كاراى امور دانشجويان و معافيت يا صبر كنم اول ويزام بياد؟ سوال ديگه اينكه واسه من نامه ى كاغذى پذيرش نيومده. موردى داره با كپى نامه پذيرشم اقدام كنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)