صفحه 15 از 126 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 1259

موضوع: بخشنامه های وزارت علوم در مورد نظام وظیفه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بخشنامه های وزارت علوم در مورد نظام وظیفه

سلام دوستان

من در حال حاضر دکتری داخل رو ثبت نام کردم ولی با صحبتی که با مسئول تحصیلات تکمیلی کردم، می تونن ارسال معافیت تحصیلی جدید واسه دکتری رو 2 ماهی عقب بندازن.
    از طرفی هم معافیت تحصیلی ارشدم اول آذر تموم میشه که برای جلوگیری از غیبت میخام دفترچه اماده بخدمت رو بفرستم تا اون موقع.
    حالا اگه مثلا اول دی من دکتری اینجارو انصراف بدم (قبل صادر شدن معافیت تحصیلی جدید و بدون داشتن غیبت) وزارت علوم بهم معافیت میده که دکتری رو در خارج شروع کنم؟

امیدوارم منظورم رو درست رسونده باشم.

ممنون میشم اگه کمکم کنین، مسئله حیاتیه!

ApplyAbroad Hero

سلام دوستان قبل عرایضم از همه معذرت میخوام اگه سوالم تو تاپیک مرتبط مطرح نشده اخه خیلی مهمه..اگه کسی میدونه فورا جواب بده
    من دانشجوی ترم اول ارشد دانشگاه تهران هستم(ورودی 89) یه بورس وزارت علوم پذیرفته شدم برای اعزام به روسیه...نامه نظام وظیفه رو وزارت علوم به ما داد که به ما معافیت تحصیلی جدید در مقطع ارشد بدن
    منم دیروز رفتم نظام وظیفه طبقه دوم نامه رو دادم گفتن اگه معافیت تحصیلی از طرف دانشگاه تهران صادر شده باشه امکان نداره ولی وقتی اسممو تو سیستم سرچ کرد صادر نشده بود...و در نهایت سرهنگه گفت در صورت انصراف معافیت بلا مانع هست...سریع رفتم وزارت علوم گفتم که نظام وظیفه گفته باید انصراف بده..مسوول امور مشمولین وزارت گفت برو انصراف بده و تصفیه کن ولی یه مسوول دیگه گفت این کارو نکن
    سوال من اینه ایا بین نظام وظیفه و وزارت علوم هماهنگی کامل هست به عبارتی من انصراف بدم از دانشگاه تهران و اومدیم قضیه روسیه کنسل شد فرایند برگشت پذیر هست؟

من با یه بخشنامه ی نا عادلانه ی دیگه در وزارت علوم مواجه شدم. شما وقتی میخواید مجوز خروج بگیرید باید تمامی مدارکی که دارید رو آزاد کنید. من لیسانس و پذیرش دکترایی که دارم مهندسیه و فوقم مدیریتیه و اصلن نیازی به مدرک فوقم نداشتم. اما وزارت علوم میگه باید پولشو بدی!! یا اینکه 5 تومن ضمانتنامه بدی.

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein2712 نمایش پست ها
    من با یه بخشنامه ی نا عادلانه ی دیگه در وزارت علوم مواجه شدم. شما وقتی میخواید مجوز خروج بگیرید باید تمامی مدارکی که دارید رو آزاد کنید. من لیسانس و پذیرش دکترایی که دارم مهندسیه و فوقم مدیریتیه و اصلن نیازی به مدرک فوقم نداشتم. اما وزارت علوم میگه باید پولشو بدی!! یا اینکه 5 تومن ضمانتنامه بدی.
    البته شما حرفت درسته ولی باید اینو در نظر داشته باشی که شما یک بار از معافیت تحصیلی فوق استفاده کرده ای!
    برای برآوردن میزان هوشمندی یک حاکم، نخستین روش این است که ببینید چه افرادی را به دور خود گرد آورده است.

- جان ماکسول

نقل قول نوشته اصلی توسط qwerty123456 نمایش پست ها
    البته شما حرفت درسته ولی باید اینو در نظر داشته باشی که شما یک بار از معافیت تحصیلی فوق استفاده کرده ای!
    در واقع معافیت و آزاد کردن مدرک به هم ربطی ندارن. من مدرک فوقم رو نمیخام!! اون تعهد خدمت رو همه دارن چه سربازی داشته باشن چه معاف باشن چه دختر باشن. اما اینا چون به خاطر سربازی بعضی ها رو میتونن گیر بندازن از همونا به زور پول مدرک رو میگیرن. مطمئنم اگه بررسی حقوقی انجام بشه امشخص میشه که ین کار وزارت علوم خلاف قانونه.

Junior Member

سلام دوستان برای دوره های یک ساله زبان در کشور های دیگر در صورتی که پذیرش داشته باشیم اجازه خروج از کشور را می دن؟
    و یه سوال دیگه برای سوال در مورد این مورد من ایا حتما باید بیام تهران و از وزارت علوم بپرسم؟

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط navidkh2 نمایش پست ها
    سلام دوستان برای دوره های یک ساله زبان در کشور های دیگر در صورتی که پذیرش داشته باشیم اجازه خروج از کشور را می دن؟
    و یه سوال دیگه برای سوال در مورد این مورد من ایا حتما باید بیام تهران و از وزارت علوم بپرسم؟
    دوره یکساله زبان یعنی چی؟ چه مقطعی؟
    بستگی دارد به کدام کشور باشد؟
    بله، باید در وزارت علوم تشکیل پرونده دهید.
    برای برآوردن میزان هوشمندی یک حاکم، نخستین روش این است که ببینید چه افرادی را به دور خود گرد آورده است.

- جان ماکسول

Junior Member

یکی از دوستان بهم گفته که از دانشگاه ها برای دوره زبان در فرانسه می تونه برام پذیرش بگیره که دوره های زبان یکساله هست . حالا نمی دونم بهم اجازه خروج از کشور را می دن یا نه . و سوال دیگه ن این بود که من که اصفهان زندگی می کنم برای تشکیل پرونده باید بیام تهران؟
    ممنون از پاسخ اولتون

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط navidkh2 نمایش پست ها
    یکی از دوستان بهم گفته که از دانشگاه ها برای دوره زبان در فرانسه می تونه برام پذیرش بگیره که دوره های زبان یکساله هست . حالا نمی دونم بهم اجازه خروج از کشور را می دن یا نه . و سوال دیگه ن این بود که من که اصفهان زندگی می کنم برای تشکیل پرونده باید بیام تهران؟
    ممنون از پاسخ اولتون
    باید تشریف بیارید تهران، به وزارت علوم مراجعه کنید، اگر شرایطش را داشته باشید و آن دانشگاه مورد قبول وزارت علوم باشد و رشته شما را قبول کنند، میتوانید ادامه تحصیل کنید.
    http://www.iranscholarship.msrt.ir/r...11-08-11-48-46

http://www.msrt.ir/sites/Grad_Dept/D...8%B3%D9%87.htm

- جان ماکسول

پیش فرض پاسخ : آخرین اخبار مربوط به وظیفه عمومی

آقا اون جریان سنوات چیه ؟
    یعنی یکی که ترم 12 تموم میکنه دیگه 6 ماه وقت نداره ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)