صفحه 18 از 126 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272868118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 1259

موضوع: بخشنامه های وزارت علوم در مورد نظام وظیفه

Member ali_m4057 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Transportation and Highway Engineering

پیش فرض پاسخ : بخشنامه های وزارت علوم در مورد نظام وظیفه

نقل قول نوشته اصلی توسط farzan_r نمایش پست ها
    ببخشيد اين سوال را اينجا مطرح مي كنم اما موضوع خروج از كشور را چك كردم اما موضوع بسته شده بود . آيا وزارت علوم سالي 3 بار براي كشور آمريكا اجازه ي خروج ميده ؟ من اگر امسال كلير ويزام بياد مي تونم برم اما مي خوام بدونم مثلا براي سال 90 هم دوباره به من اجازهي خروج ميده اگر I-20 جديد داشته باشم براي ترم پاييز ؟
    سلام
    سئوال شما اینجای دومش مربوط میشه به نظام وظیفه نه مزارت علوم
    من 2 روز پیش وزارت علوم بودم یکی مشکل تو رو داشت ولی اونور بود ار ایران رفته بود.
    نظام وظیفه به شما در سال 2 بار اجازه ی ورود به کشور را میدهد هر بار به مدت 3 ماه. جالبه بدونید که اقای موسوی (وزارت علوم) گفت 2ماه!
    حالا کدومه نمیدونم. ولی فکر کنم همون 2 ماه باشه . جمعا در سال میشه 4 ماه . فکر کنم بسه دیگه.

شما وزارت علوم فقط یک بار برات معافیت تحصیلی صادر میکنه اگر معافیت تحصیلیتو بپرونی دیگه بتید بری سربازی و یا مثلا اگه دوبار پذیرش بگیری میتونی دانشگاهتو در وزارت علوم تغییر بدی ( اگه تو یه کشور باشی بچه ها میگن راحت تره) (ولی اگه کشورتم تغییر بدی فکر کنم بشه ، قبلا یکی به این سئوال تو این تاپیک جواب داده بود بگرد پیدا میکنی)
    ولی یادت باشه معافیت جدید برات صادر نمیشه یعنی اگه برای فوق ات 1 سال از 3 سالتو درس خونده باشی برات فوق جدیدت فقط 2 سال وقت داری اون جدیدتو بخونی و یک روز هم بیشتر بت نمیدن!!

من حتی در مورد مقطع هم پرسیدم گفتم الان دارم برای فوق معافیت میگیرم که 3 ساله است اگه سال دیگه پذیرش دکترا بگیرم بیارم براتون معافیتمو 6 ساله میکنید که این فوقه ولش کنم برو دکترا مستقیم بخونم !
    گفتند نه . میتونی دکترا بخونی ولی تو مدت همون 3 سال ( که تازه 1 سالش هم که پریده ، پس دکترای مستقیمتو باید تو 2 سال بخونی!!!!!!!)

بهتریم کار همان طور که میگفت اینه که فوق ات را بگیر و بعد جدا برای دکترات اقدام کن یعنی یک معافیت جدید برای یک مقطع بالاتر .
    وزارت علوم برای هر مقطع فقط یک بار معافیت تحصیلی صادر میکنه!!!!!!!!! یکی فوق (3سال) و یکی دکترا(6سال)
    ویرایش توسط ali_m4057 : December 17th, 2010 در ساعت 09:56 AM
    روزی پس از انکه بر نیروی بادها ، امواج،جزر و مد یا جاذبه مسلط شدیم ، نیروی عشق را متوجه خداوند خواهیم کرد. آنگاه برای دومین بار در تاریخ جهان ، انسان آتش را کشف خواهد کرد. تیلارد دوشاردن

Junior Member

دوستان چند تایی سوال برای من پیش اومده.لطفا راهنمایی کنید.
    من برای پذیرش گرفتن امسال نمی رسم. مجبور هستم که واحد هام رو نگه دارم تا سال بعد. حال سوالای من این هست.
    1- آیا امکان نگه داشتن واحد ها تا ترم 12 هست یا خیر؟ با سیستم معرفی به استاد از دانشگاه آزاد
    2-اگر من برای آزاد امسال ارشد بخونم و بعد از 2 سال تموم کنم آیا میشه هم پذیرش برای دکتری و هم فوق گرفت که به نظام وظیفه پذیرش دکتری را نشون بدم برای خروج از کشور و خودم فوق رو بخونم؟ آیا این کار امکان پذیر هست؟ و مشکلی را به وجود نمی آورد؟
    ممنونم از راهنماییتون

Junior Member

سلام من نمي خوام دانشگاهم را عوض كنم مي خوام برنامه دانشگاهيم را از بهار 2011 به پاييز 2011 تغيير بدم . براي همين ميگم اگر الان كليرم بياد مي تونم خارج بشم اما كلير دير بياد و به اين ترم نرسم آيا وزارت علوم به من اجازه خروج براي سال جديد را ميده يا نه ؟ من معافيت تحصيليم 4 ساله صادر شده چون دوره فوق ليسانسم 3 ساله است .

Member ali_m4057 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Transportation and Highway Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyarab نمایش پست ها
    دوستان چند تایی سوال برای من پیش اومده.لطفا راهنمایی کنید.
    من برای پذیرش گرفتن امسال نمی رسم. مجبور هستم که واحد هام رو نگه دارم تا سال بعد. حال سوالای من این هست.
    1- آیا امکان نگه داشتن واحد ها تا ترم 12 هست یا خیر؟ با سیستم معرفی به استاد از دانشگاه آزاد
    2-اگر من برای آزاد امسال ارشد بخونم و بعد از 2 سال تموم کنم آیا میشه هم پذیرش برای دکتری و هم فوق گرفت که به نظام وظیفه پذیرش دکتری را نشون بدم برای خروج از کشور و خودم فوق رو بخونم؟ آیا این کار امکان پذیر هست؟ و مشکلی را به وجود نمی آورد؟
    ممنونم از راهنماییتون
    مشکل بوجود می اورد. میگی کجا؟
    پذیرشتو که ببری وزارت علوم انجا معلومه که دوباره میخوای فوق بخونی چون تو پذیرشت زده!!
    وزارت علوم قبول نمیکنه و برای معافیت تحصیلیت فقط اگه بت بده برای دکترا میده . وزارت علوم برای 2 بار برای یک مقطع معافبت به شما نمیدهد!!
    روزی پس از انکه بر نیروی بادها ، امواج،جزر و مد یا جاذبه مسلط شدیم ، نیروی عشق را متوجه خداوند خواهیم کرد. آنگاه برای دومین بار در تاریخ جهان ، انسان آتش را کشف خواهد کرد. تیلارد دوشاردن

Junior Member

ممنون دوست عزیز از پاسختون
    فکر کنم درست سوال بنده رو متوجه نشدید. بنده هم پذیرش برای دکتری میگیرم هم برای فوق. موقع ارایه پذیرش به وزارت علوم دکتری رو نشون میدم. حالا سوال بنده این هست آیا مشکلی به وجود میآوره که با ارایه پذیرش برای دکتری من فوق بخونم یا نه؟

Junior Member

سلام
    مطالب فروم جالب بود ولی من احتمالا یه مشکلی برام پیش بیاد. الان برای دکترا معافیت 6 ساله رد شده! اون 6 ماه سربازیم تا عید تموم میشه! اگه من تو فروردین ویزام ریجکت بشه، تا کی وقت دارم دفترچه بفرستم؟؟ کلا وضعیت سربازیم چه جوری میشه؟

من برای مالزی پذیرش دارم میگیرم اگه بدش کارهای آریکام درست بشه بخوام برم آمریکا مشکلی پیش میاد؟

ApplyAbroad Veteran
    qwerty123456 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alivarasteh نمایش پست ها
    من برای مالزی پذیرش دارم میگیرم اگه بدش کارهای آریکام درست بشه بخوام برم آمریکا مشکلی پیش میاد؟
    میتونید به دفعات محدود کشور مورد نظر رو عوض کنید.
    برای برآوردن میزان هوشمندی یک حاکم، نخستین روش این است که ببینید چه افرادی را به دور خود گرد آورده است.

- جان ماکسول

۱ سوال دیگه
    باید حتما از آمریکا پذیرش داشته باشیم یا اگه گرین کارد داشته باشیم حله؟

برای معافیت تحصیلی گرفتن از نظام وظیفه و استفاده از تسهیلات دانشجویی خیلی واضح است که داشتن پذیرش رسمی با مشخصات خواسته شده وزارت علوم لازم و اجباری هست و هیچ ربطی به گرین کارد نداره این موضوع.

نقل قول نوشته اصلی توسط alivarasteh نمایش پست ها
    ۱ سوال دیگه
    باید حتما از آمریکا پذیرش داشته باشیم یا اگه گرین کارد داشته باشیم حله؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)