صفحه 23 از 126 نخستنخست ... 13141516171819202122232425262728293031323373123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 1259

موضوع: بخشنامه های وزارت علوم در مورد نظام وظیفه

Member
    رشته و دانشگاه
    Istanbul Zaim University-CS

پیش فرض پاسخ : بخشنامه های وزارت علوم در مورد نظام وظیفه

نقل قول نوشته اصلی توسط memm2010 نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی راجب به دانشگاههایی که هنوز مورد تایید وزارت علوم نیستن و درخواست دادن برای این دانشگاهها اطلاعاتی داره؟
    دوست عزیز منم مثل شما این مشکل را دارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط sardarafra نمایش پست ها
    البته این قانون کلی اش هست اما اگر به دلیلی منطقی مثلا ریکلیر شدن نتونید برید آمریکا مواردی دیده شده که وزارت علوم همکاری کرده و اجازه خروج رو صادر کرده.
    خیلی جالبه!!! این رو توی اداره گذرنامه نمی دونن! یعنی می گن برو نامه بیار هر چقدر می خواهی خارج شو!!!
    اما من نمی دونستم وزارت علوم نامه نمیده. باید I20 رو ببرم دانشگاه رو عوض کنم!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر نرم افزار - آزاد تهران مرکز

با عرض سلام خدمت اساتید محترم
    دانشجوی ترم 12 مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار هستم . برای ارشد میخواستم apply کنم . اگه من درسم شهریور تموم شه 6 ماه فرصت دارم یا به من سنوات میخوره و فرصت رو از دست میدم؟
    اگه بیشتر از 12 ترم طول بکشه چطور؟ باز 6 ماه فرصت تا فرستادن دفترچه رو دارم ؟
    با تشکر

خسته نباشید
    ممنون می شم که یه سوالهام جواب بدین
    من دانشجوی ترم 8 مترجمی زبان آلمانی هستم و درخواست پذیرش در مقطع ارشد از دانشگاه فرایبورگ کردم
    بر فرض اینکه همه ی کارهای من اوکی بشه و به آلمان برم و اونجا تصمیم بگیرم که رشته ی دیگه ای رو در مقطع کارشناسی ادامه بدم چی بر سر وصیقه میاد؟ و اگه وصیقه مصادره بشه باز هم باید سربازی برم یا از سربازی معاف میشم؟
    از کسی شنیدم که اگه 8 سال اونجا باشی وصیقتون مصادره میشه ولی دیگه لازم نیست سربازی برین. این درسته؟
    سوال دومم اینه که منی که میخوام برم آلمان و مدرک لیسانس مترجمی زبان آلمانی دارم بازم باید مثلا امتحان تولیمو بدم یا هموم مدرک لیسانسم کافیه؟
    . اگه کافی نیست مثلا میتونم آزمون testDaf(آزمون زبان آلمانی) رو جای تولیمو بدم؟

Junior Member

سلام دوستان
    من شنیدم وثیقه برای کنفرانس شده 8 میلیون. کسی خبری داره؟ یا شایعه ست؟ کسی تازگی ها برای کنفرانس وثیقه گذاشته؟

سلام بر اپلیکنت هاااا

من الان ترم 6 ارشد هستن و از معافیت تحصیلی استفاده می کنم -- میخوام توی تیر 90 دفاع کنم بالاخره!

یه سوال اساسی دارم:

*** من آبان 90 دعوت به مصاحبه دکتر ا شدم (باید برم و برگردم)، در آلمان --- اما یک کنفرانس هم در ترکیه در 23 تیر ماه 90 برگزار میشه که میخوام اگه بشه شرکت کنم ---- متأسفانه شنیدم که توی فرجۀ 6 ماه سربازی (بعد از فارغ التحصیلی) فقط یک بار میشه به قصد علمی از کشور خارج شد - آیا این درسته؟ حالا با این وضعیت، اگر فقط یک بار بشه توی فرجه 6 ماهه خارج بشم، پس یعنی اینکه کنفرانس را بیخیال شم دیگه؟

اگر فقط بشه یک بار خارج شد، پس پیشنهاد میکنید که من بذارم بعد از کنفرانس (اواخر تیر) دفاع کنم دیگه!؟؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید --- اگر هم میشه از وزارت علوم پرسید شماره ای چیزی دارید بفرمائید که من بپرسم و از این بلاتکلیفی در بیام ............

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Ferdowsi University, Mechanical Engineering

Hi.
    I have a question which has been asked several times but no response has been made yet.
    I have received an admission from an American school for fall2011. I haven't done my military service yet, I want to leave the country on bail. Also I have to buy my Master's transcript.
    Having read the minstry of science regulations, it indicates that 15million tomans should be put for seeking the permission of leaving and 5million toman is need if I decide no to buy my Master's transcript. I wonder if I can do both bails with one house document. I mean 5million for buying my master's document and 15million tomans for getting perission for leaving the country.
    Thank you very much for your time and help

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    یه سوالی داشتم. من دوره ارشد را در رشته مهندسی کامپیوتر(Computer Engineering) در ایران گذروندم و اسفند 89 نیز دفاع کرد. حالا از کانادا برای دروره ارشد رشته علوم کامپیوتر(Computer Science) پذیرش گرفتم. می خواستم بدونم آیا با توجه به اینکه من اینجا ارشد خوندم و دوباره می خوام در کانادا ارشد بخونم برای اجازه خروج از کشور برام مشکلی پیش نمی آید؟
    با سپاس فراوان

Junior Member tavoosi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    برق الکترونیک

نقل قول نوشته اصلی توسط aliMoslem نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    یه سوالی داشتم. من دوره ارشد را در رشته مهندسی کامپیوتر(Computer Engineering) در ایران گذروندم و اسفند 89 نیز دفاع کرد. حالا از کانادا برای دروره ارشد رشته علوم کامپیوتر(Computer Science) پذیرش گرفتم. می خواستم بدونم آیا با توجه به اینکه من اینجا ارشد خوندم و دوباره می خوام در کانادا ارشد بخونم برای اجازه خروج از کشور برام مشکلی پیش نمی آید؟
    با سپاس فراوان
    معافیت تحصیلی استفاده کردید؟ من که فکر میکنم نباید مشکلی باشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tavoosi نمایش پست ها
    معافیت تحصیلی استفاده کردید؟ من که فکر میکنم نباید مشکلی باشه
    مرسی از جوابتون. من لیسانس را بلافاصله بعداز پیشدانشگاهی شروع کردم. بین لیسانس و ارشد نیم سال فاصله داشت. درواقع اردیبهشت 87 از لیسانس فارغ التحصیل شدم و مهر 87 هم دروه ارشد را شروع کردم و اسفند 90 هم از ارشدم دفاع کردم. فرودین امسال (سال 90) رفتم حج. مشکلی که ندارم؟ نمیدونم منظورتون از "معافیت تحصیلی استفاده کردید" چیه؟
    با سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)