صفحه 42 از 126 نخستنخست ... 32333435363738394041424344454647484950515292 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 1259

موضوع: بخشنامه های وزارت علوم در مورد نظام وظیفه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Cvil Eng

پیش فرض پاسخ : بخشنامه های وزارت علوم در مورد نظام وظیفه

دوستان خواهشن یکی جواب درست حسابی به این سوال من بده..2-3 نفر دیگه از دوستان رو هم دیدم که همین مشکل منو داشتن ولی تا الان کسی جواب نداده..ممنون میشم راهنماییم کنید:
    من فارغ التحصیل شهریور 90 هستم و تاریخ اعزامم دی 91 هستش. الان پذیرش گرفتم ولی نمی دونم آیا بهم معافیت تحصیلی برای ن.و میدن یا نه؟!
    بین مطالب دوستان دیدم کسایی رو که یا در حین خدمت بودن یا تو فرجه یک ساله، اما در مورد این شرایط ندیدم دوستان اطلاعی بدن که میشه یا نه...ممونو میشم اگر کسی اطلاعاتی در این مورد داره راهنمایی کنه..
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Cvil Eng

دوستان کسی از آخرین وضعیت معافیت تحصیلی برای دانشگاهای انگلیس خبر داره؟ تا 3-4 هفته پیش نمی دادند ولی لطفا اگر کسی خبری چیزی در مورد آخرین وضعیت این قانون داره و اخیرا به وزارت علوم برای این مورد سر زده بگه (اینکه هنوز به قوت خودش باقیه یا عوض شده) ...
    ممنون میشم

Junior Member

سلام بچه ها . . . یه سوال ضروری ی ی ی .. . . اگه کسی مشمول باشه و این ترم با قرار وثیقه معافیت تحصیلی بگیره و بره مالزی ، آیا اگه ترم بعد واسه مثلا فنلاند پذیرش بگیره میتونه دوباره بیاد وزارت علوم و واسه فنلاند کاراشو انجام بده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_gomnam نمایش پست ها
    دوستان خواهشن یکی جواب درست حسابی به این سوال من بده..2-3 نفر دیگه از دوستان رو هم دیدم که همین مشکل منو داشتن ولی تا الان کسی جواب نداده..ممنون میشم راهنماییم کنید:
    من فارغ التحصیل شهریور 90 هستم و تاریخ اعزامم دی 91 هستش. الان پذیرش گرفتم ولی نمی دونم آیا بهم معافیت تحصیلی برای ن.و میدن یا نه؟!
    بین مطالب دوستان دیدم کسایی رو که یا در حین خدمت بودن یا تو فرجه یک ساله، اما در مورد این شرایط ندیدم دوستان اطلاعی بدن که میشه یا نه...ممونو میشم اگر کسی اطلاعاتی در این مورد داره راهنمایی کنه..
    با تشکر
    نگران نباشید . . من این رو از سایت نظام وظیفه پرسیدم .
    " 1391/8/23 سه شنبه
    شرح درخواست: با سلام . بنده در تاريخ 1390/08/15 فارق التحصيل شدم . 08/10 امسال دفترچه خدمتم رو پست كردم كه وارد غيبت نشوم . تاريخ اعزام من 10/01 شده . از طرفي پذيرش من از يك دانشگاه خارج از كشور اومده كه براي فوريه يعني بهمن امسال هستش . حالا اگه من بخواهم با قرار وثيقه ادامه تحصيل بدهم . آيا مشكلي وجود دارد؟ چون كه من در قوانين خواندم كه اگر دفترچه اعزام به خدمت هم داشته باشيم ميتوانيم اقدام كنيم . ممنون از شما .
    شرح پاسخ: اگر پذيرش شما به تاييد وزارت علوم رسيده و قبل از تاريخ اعزام اقدام نماييد مانعي ندارد./ق "

Junior Member

سلام
    با توجه به اینکه فرست اتمام فوق ۳ سال هست و مهلت معرفی به نظام وظیفه ۱ سال پس از فراغت از تحصیل ، برای کسی که با وثیقه خارج شده و مسترش را ۳ ساله تمام کنه
    ۱: آیا میتواند اون یک سال رو هم در خارج بمونه بدون اینکه وثیقه ضبط بشه؟
    ۲. اگر بله آیا نیاز به تمدید وثیقه هست؟
    ۳. در این یک سال میتواند وارد ایران شده و دوباره خارج شود
    پیشاپیش ممنون از دوستان
    ...Gelecek bizimdir

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط artabel نمایش پست ها
    سلام
    با توجه به اینکه فرست اتمام فوق ۳ سال هست و مهلت معرفی به نظام وظیفه ۱ سال پس از فراغت از تحصیل ، برای کسی که با وثیقه خارج شده و مسترش را ۳ ساله تمام کنه
    ۱: آیا میتواند اون یک سال رو هم در خارج بمونه بدون اینکه وثیقه ضبط بشه؟
    ۲. اگر بله آیا نیاز به تمدید وثیقه هست؟
    ۳. در این یک سال میتواند وارد ایران شده و دوباره خارج شود
    پیشاپیش ممنون از دوستان
    دوست عزیز تا اونجایی که ما اطلاع داریم تا زمانی شما میتونید از ایم معافیت استفاده کنید که گواهی اشتغال به تحصیل رو به وزارت علوم به صورت سالیانه ارائه بدید پس خیر امکان موندن اون یک سال وجود نداره.

Member BEHNAM1986 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Energy Systems Engineering

دوستان یک سوال اساسی دارم

من بهمن 91 فارغ التحصیل می شم. و با توجه به این قانون که اگر از مقطع بالاتر پذیرش گرفتیم به شرطی اجازه خروج می دهند که یک سال از تاریخ فارالتحصیلی نگذشته باشه، یعنی اگه پذیرش من بعد از بهمن 92 بیاد هیچ تبصره یا راهی نداره بتونم معافیت تحصیلی بگیرم؟
    Tomorrow Never Dies

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط BEHNAM1986 نمایش پست ها
    دوستان یک سوال اساسی دارم

من بهمن 91 فارغ التحصیل می شم. و با توجه به این قانون که اگر از مقطع بالاتر پذیرش گرفتیم به شرطی اجازه خروج می دهند که یک سال از تاریخ فارالتحصیلی نگذشته باشه، یعنی اگه پذیرش من بعد از بهمن 92 بیاد هیچ تبصره یا راهی نداره بتونم معافیت تحصیلی بگیرم؟
    دوست عزیز یه زحمت بکشین 3 پست قبل رو مطالعه کنین بنده توضیح دادم .

Member BEHNAM1986 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Energy Systems Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط esih2002 نمایش پست ها
    دوست عزیز یه زحمت بکشین 3 پست قبل رو مطالعه کنین بنده توضیح دادم .
    دوست گرامی

سوال من و ایشان تقریبا مشابه هستش ولی سوالی که شما از اونا کردین یه چیز دیگست و تو سوالتون اشاره ای نکردین که بیشتر از یک سال از تاریخ فارغ التحصیلی شون گذشته
    Tomorrow Never Dies

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط BEHNAM1986 نمایش پست ها
    دوست گرامی

سوال من و ایشان تقریبا مشابه هستش ولی سوالی که شما از اونا کردین یه چیز دیگست و تو سوالتون اشاره ای نکردین که بیشتر از یک سال از تاریخ فارغ التحصیلی شون گذشته
    برادر من وقتی فارق التحصیلی من 90/08 باشه و پذیرش من بهمن 91 یعنی 3 ماه از یکسال فرجه من گذشته !! بهرحال شما تو یکسال باید دفترچتون رو پست کنید . مثلا من گذاشتم 5 روز قبل از اتمام فرجه یکساله ام پست کردم و حتی اعزام هم خوردم 91/10 . یعنی پذیرش من حتی 1 ماه بعد از اعزام به خدمت هستش .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)