صفحه 45 از 126 نخستنخست ... 35363738394041424344454647484950515253545595 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 1259

موضوع: بخشنامه های وزارت علوم در مورد نظام وظیفه

Member BEHNAM1986 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Energy Systems Engineering

پیش فرض پاسخ : بخشنامه های وزارت علوم در مورد نظام وظیفه

منظورم اینه با یه فرماندهی، مدیری، معاونی ، رئیس بخشی حرف بزنی چون اون خانم یه کارمند ساده هستش که یا سادیسمش گل کرده یا اینکه واقعا تو جریان نیست. قانونا مشکلی نداری واسه همین سعی با هرکی که می تونی اونجا صحبت کنی. اینجا با کامنت گذاشتن مشکلت حل نمی شه. همون جا اتاق به اتاق نفر به نفر پیگیر باش
    Tomorrow Never Dies

Senior Member iraj12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Eng. RWTH Aachen

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedfard نمایش پست ها
    با سلام
    من امروز رفتم وزارت علوم و برگه معرفی به نظام وظیفه برای تحصیل در خارج کشور رو گرفتم...البته آقای پاداشی دوره زبان در دانشگاه رو حساب نکرد و شروع کلاس منو بجای 1 فروردین زد 1 مهر...هر چی هم خواهش و التماس کردم قبول نکرد...با اون نامه رفتم نظام وظیفه و همینجا بود که بزرگترین ضدحال عمرم رو خوردم...خانومی که اونجا پشت باجه بود گفت 1 اسفند فرجت تموم میشه و اینجا نوشته که 1مهر 92 کلاست توی آلمان شروع میشه و متاسفانه چون این فاصله زیاده ما نمیتونیم معافیت تحصیلی صادر کنیم...هرچیم بهش گفتم که 11 فروردین 92 شروع کلاس زبان آلمانی دانشگاه هست،گفت دوره زبان به ما ربطی نداره....بچه ها تورو بخدا کمکم کنید...دارم از افسردگی میمیرم.دغ کردم.
    برو وزارت علوم تاریخ شروع تحصیلتو بگو زودتر بزنن. آقای پاداشی بدقلقه. با خانوم خسروی و یا آقای موسوی صحبت کن خیلی راحت جابجا میکنن واست.
    بهشون بگو همین پذیرشای دیگه که واستون میارن بدون اینکه شما بدونین اون تاریخ شروع تحصیل از زمان شروع کلاس زبانه چون کلاس زبان هم جزو واحداست و با درسای دیگه فرقی نداره... خلاصه از این حرفا بزن آدمای خوبین کمکت میکنن.
    اصلا ما که نامه نظام وظیفمون رو پاداشی نداد! برو پیش آقای موسوی، آدمیه که اگه 1 درصد امکانش وجود داشته باشه حتما حتما کارتو راه میندازه.
    تو نظام وظیفه بیشتر از این خودتو تابلو نکن...
    لطفا قبل از دادن پیام خصوصی دقت کنین که صندوق پیامهاتون پر نباشه! اون درخواست تایید ارسال پیام رو هم لطفا غیرفعال کنین.
    پیامهای خصوصی رو بی‌جواب نمیذارم. البته لطفا اگه سوال رو قبلا توی فروم پرسیدین فقط لینک سوالتون و شماره پست رو برام بنویسین.

خیلی ممنون از پاسختون...امروز رفتم پیش خانم خسروی و کلی باهاش صحبت کردم.میگه توی سیستم فقط یکنفر میتونه تاریخ رو وارد کنه و اونم آقای پاداشیه...رفتم با پاداشی صحبت کردم،اونم گفت اگر زبان آلمانی رو شروع تحصیلت حساب کنم، بازم نظام وظیفه مخالفت میکنه...قانون میگه که تاریخ شروع تحصیل باید توی فرجه باشه...یعنی قبل از اینکه فرجه یکساله تموم بشه باید رفته باشی و کلاستو در خارج کشور شروع کرده باشی....رفتم نظام وظیفه و اونا هم همینو گفتن.مثله اینکه هرچی رشته بودیم پنبه شد و باید بریم خدمت لعنتی

Junior Member

خیلی ممنون از پاسختون...امروز رفتم پیش خانم خسروی و کلی باهاش صحبت کردم.میگه توی سیستم فقط یکنفر میتونه تاریخ رو وارد کنه و اونم آقای پاداشیه...رفتم با پاداشی صحبت کردم،اونم گفت اگر زبان آلمانی رو شروع تحصیلت حساب کنم، بازم نظام وظیفه مخالفت میکنه...قانون میگه که تاریخ شروع تحصیل باید توی فرجه باشه...یعنی قبل از اینکه فرجه یکساله تموم بشه باید رفته باشی و کلاستو در خارج کشور شروع کرده باشی....رفتم نظام وظیفه و اونا هم همینو گفتن.مثله اینکه هرچی رشته بودیم پنبه شد و باید بریم خدمت لعنتی
    با سلام . . یعنی حتی اگه برگ سبز ( اعزام به خدمت ) هم داشته باشیم و از یکسال فرجه گذشته باشه هم نمیتونیم بریم ؟ پس این که میگن حتی در حین خدمت هم باشیم میشه رفت چیه پس؟ من تا 15 آبان امسال فرجه یکسالم بود . بعد پست کردم و خورد 10/01 . حالا هم تمدید کردم واسه 12/01 . . کلاسام هم از فوریه شروع میشه یعنی تقریبا بهمن . . یعنی نمیتونم برم ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Raha2011 نمایش پست ها
    با سلام . . یعنی حتی اگه برگ سبز ( اعزام به خدمت ) هم داشته باشیم و از یکسال فرجه گذشته باشه هم نمیتونیم بریم ؟ پس این که میگن حتی در حین خدمت هم باشیم میشه رفت چیه پس؟ من تا 15 آبان امسال فرجه یکسالم بود . بعد پست کردم و خورد 10/01 . حالا هم تمدید کردم واسه 12/01 . . کلاسام هم از فوریه شروع میشه یعنی تقریبا بهمن . . یعنی نمیتونم برم ؟
    سلام
    اتفاقا من دیروز میدان سپاه بودم اون ستوانسوم (شهربانو نصیری) میگفت در حین خدمت هم باشی معاف میشی - یعنی اگه بعد از فرجه یکساله پذیرش بگیری باید دفترچه پست کنی به عنوان سرباز معافیت تحصیلی بگیری.

نگران نباش دوست من

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط sgimmortal نمایش پست ها
    سلام
    اتفاقا من دیروز میدان سپاه بودم اون ستوانسوم (شهربانو نصیری) میگفت در حین خدمت هم باشی معاف میشی - یعنی اگه بعد از فرجه یکساله پذیرش بگیری باید دفترچه پست کنی به عنوان سرباز معافیت تحصیلی بگیری.

نگران نباش دوست من
    ولی این فانون که می گه هنگام پذیرش یا قبولی در مقطع بالاتر نباید بیشتر از یک سال گذشته باشه چی می شه؟!
    ایشون گفتن حتی در خین خدمت هم می تونی معاف بشی ولی در خین خدمت بودن الزاما به معنای تموم شدن فرجه یکساله نیست.البته منم همچین مشکلی دارم و دوست دارم اینطور که شما می گین باشه ولی حرفای ضد و نقیض زیاده و هرکی یه خبر تازه می یاره
    Tomorrow Never Dies

اینا تمام مشکلشون اینه که شما برید خدمت...اون چند دفری که من اونجا دیدم میگفتن حرف اول واخر رو استوار قنبری میزنه و اون 2تا خانوم دیگه زیاد اطلاعات و برش ندارند و واسه همین من از استوار قنبری پرسیدم...حالا چیزی که واسه من سوال هست اینه که اینا چند ماه قبل تر از شروع کلاست بهت اجازه ترخیص از خدمت میدن تا بری دنبال گذرنامه و ویزا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط BEHNAM1986 نمایش پست ها
    ولی این فانون که می گه هنگام پذیرش یا قبولی در مقطع بالاتر نباید بیشتر از یک سال گذشته باشه چی می شه؟!
    ایشون گفتن حتی در خین خدمت هم می تونی معاف بشی ولی در خین خدمت بودن الزاما به معنای تموم شدن فرجه یکساله نیست.البته منم همچین مشکلی دارم و دوست دارم اینطور که شما می گین باشه ولی حرفای ضد و نقیض زیاده و هرکی یه خبر تازه می یاره
    یکسری معیارها هست که ما بهشون توجه میکنیم و اونا نه...استوار قنبری که تصمیم اول و اخر رو ایشون میگیره گفت که اگر تاریخ شروع کلاست توی فرجه یکسالت نیست،باید بعنوان سرباز معافیت تحصیلی بگیری و حتی بمن گفت که بجای اول اسفند که اعزامت هست،بیا 1دی برو خدمت و بعد با عنوان سرباز بیا معافیت تحصیلی برات صادر کنم...این قانون تازه شش ماهه که تصویب شده.

رشته و دانشگاه

یکسری معیارها هست که ما بهشون توجه میکنیم و اونا نه...استوار قنبری که تصمیم اول و اخر رو ایشون میگیره گفت که اگر تاریخ شروع کلاست توی فرجه یکسالت نیست،باید بعنوان سرباز معافیت تحصیلی بگیری و حتی بمن گفت که بجای اول اسفند که اعزامت هست،بیا 1دی برو خدمت و بعد با عنوان سرباز بیا معافیت تحصیلی برات صادر کنم...این قانون تازه شش ماهه که تصویب شده.
    اگه خود اومدن نتیجه پذیرش خارج از فرجه یکساله باشه اونوفت چی می شه؟
    Tomorrow Never Dies

Junior Member alexdelpiero آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

دوستان من تصمیم گرفتم برم واسه کنکور ارشد دانشگاه ازاد درس بخونم تا اینجوری بتونم با قبولی و ثبتنام توی دانشگاه , مدارک لیسانسم رو از این دانشگاه مضخرفمون بگیرم و با خیاله راحت با داشتن اصل مدارک اقدام بکنم واسه پذیرش از هرجایی که دلم میخواد!! اخر ترم هم برم دانشگاه انصراف بدم و از شرایط دانشجوی انصرافی استفاده کنم
    حالا سوالم از شما عزیزان اینه که بعد از انصراف از دانشگاه با داشتن پذیرش , وزارت علوم دوباره واسه ارشد , معافیت تحصیلی صادر میکنه و نظام وظیفه هم اجازه خروج میده؟!!!
    دوباره سنگ جلوی پام نندازن !!!
    دوستان عزیز اگه کسی اطلاعاتی درباره این شرایط من داره خواهشا راهنمایی کنه , خیلی مخلصیم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)