صفحه 52 از 126 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 1259

موضوع: بخشنامه های وزارت علوم در مورد نظام وظیفه

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بخشنامه های وزارت علوم در مورد نظام وظیفه

نقل قول نوشته اصلی توسط piromoplus نمایش پست ها
    سلام دوستان یک سوال غیر عادی دارم:دی البته فروم رو گشتم جوابی ندیدم براش. من خارج از ایران هستم، برای معافیت تحصیلی نوع ویزای من ربطی داره ؟ نمی شه من دانشجو باشم ولی به جای ویزای دانشجویی ویزای کار داشته باشم؟ کسی می تونه یه جواب مطمئن و موثق بهم بده؟ ممنون می شم بخشنامه ای در مورئ نوع ویزا هست؟
    توی مراحل گذاشتن وثیقه که اصلا ویزا نخواستن ! فقط پذیرش میخواستن !

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

دوستان همنطوری که میدونید هر دانشجوی مشمول که در خارج کشور هست و وثیقه گذاشته حق داره سالی 2 بار و حداکثر مجموعا 3 ماه ایران باشه !
    این سالمنطور سال تحصیلی هست یا سال شمسی ؟ اگر سال شمسی هست تکلیف کسی که مثلا 15 روز قبل از عید میاد و تا 15 روز بعد عید میمونه چی میشه ؟ 1 سهمیه از این سالش میپره 1 سهمیه هم از اون سالش ؟

Member sitdong آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Information Technology

فروم رو تا حدی بررسی کردم گویا قبلا وزارت علوم با کسانی که پذیرش مشروط داشتن کنار می امد. در حال حاضر با کسانی که پذیرش مشروط به دلیل مشمولی و نداشتن اصل مدرک لیسانس دارن کنار می اید؟ دوستانی که تجربه دارن با ما در میان بذارن ممنون
    !!!No pain, No gain' is not false, But 'No enjoy, No gain' is truer'

Local Moderator

شما از زمان فارغ التحصیلی (تاریخی که تو همون برگه خطاب به نظام وظیفه درج میشه) تا 1 سال فرصت دارید که دفترچه رو پست کنید. تو این 1 سال هم هر کاری دلت خواست میتونی انجام بدی (و اون برگه رو پیش خودت نگه داری) ولی اگه اون 1 سال بشه 1 سال و 1 روز دیگه غایب محسوب میشی.

* یه سری تبصره هم وجود داره واسه کسایی که انصراف از تحصیل دادن یا اینکه سنوات خوردن. قانون بالا برای این افراد سخت گیرانه تره و از جزئیاتش بی خبرم.

Senior Member iraj12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Eng. RWTH Aachen

نقل قول نوشته اصلی توسط sitdong نمایش پست ها
    فروم رو تا حدی بررسی کردم گویا قبلا وزارت علوم با کسانی که پذیرش مشروط داشتن کنار می امد. در حال حاضر با کسانی که پذیرش مشروط به دلیل مشمولی و نداشتن اصل مدرک لیسانس دارن کنار می اید؟ دوستانی که تجربه دارن با ما در میان بذارن ممنون
    پذیرشتون نباید مشروط به مدرک زبان باشه اگه نه مشروط به مدرک لیسانس رو که همه اینطورن. راهی به جز این هم مگه وجود داره؟ وقتی دانشگاه ازتون لیسانس میخواد و شما ندارین باید اول پذیرش بگیرین بعد کارای نظام وظیفه رو انجام بدین بعد لیسانس رو آزاد کنین.
    البته این سوال به این تاپیک مربوط نمیشه
    لطفا قبل از دادن پیام خصوصی دقت کنین که صندوق پیامهاتون پر نباشه! اون درخواست تایید ارسال پیام رو هم لطفا غیرفعال کنین.
    پیامهای خصوصی رو بی‌جواب نمیذارم. البته لطفا اگه سوال رو قبلا توی فروم پرسیدین فقط لینک سوالتون و شماره پست رو برام بنویسین.

Senior Member Shahab_H آواتار ها

اگر خانم خسروی همچنان باشه اونجا برین حضوری پیشش اگه راهی باشه حتما میگه! خیلی آدم خوبیه (بود)
    نقل قول نوشته اصلی توسط sitdong نمایش پست ها

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering_IUST

سلام خدمت دوستان، آیا وزارت علوم یا نظام وظیفه در طی مراحل تشکیل پرونده از ما نامه ای دال بر تسویه حساب کردن با دانشگاه لیسانس و ارشد ازمون میخواد؟؟؟؟؟ و اگه بخواد میشه همون نامه فارغ التحصیلی رو بدیم؟

ممنون از راهنمایی تون

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط keyvanshokooh نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان، آیا وزارت علوم یا نظام وظیفه در طی مراحل تشکیل پرونده از ما نامه ای دال بر تسویه حساب کردن با دانشگاه لیسانس و ارشد ازمون میخواد؟؟؟؟؟ و اگه بخواد میشه همون نامه فارغ التحصیلی رو بدیم؟

ممنون از راهنمایی تون
    بله می خواد، زمانی که می خوان نامه بدن نظام وظیفه واسه اجازه خروج یا گرفتن پاسپورت. دو حالت داره یا باید نامه تسویه حساب و نشون بدین یا خود اصل مدرک (در واقع هر دوتا یکی هست). نامه فارغ التحصیلی ربطی به تصفیه حساب نداره!

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering_IUST

ممنونم دوست عزیز. یعنی من ریز نمرات با گواهینامه پایان تحصیلات رو نشون بدم دیگه ازم نامه تسویه حساب نمیخوان؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Renegade نمایش پست ها
    بله می خواد، زمانی که می خوان نامه بدن نظام وظیفه واسه اجازه خروج یا گرفتن پاسپورت. دو حالت داره یا باید نامه تسویه حساب و نشون بدین یا خود اصل مدرک (در واقع هر دوتا یکی هست). نامه فارغ التحصیلی ربطی به تصفیه حساب نداره!

Member Renegade آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bioinformatics

نقل قول نوشته اصلی توسط keyvanshokooh نمایش پست ها
    ممنونم دوست عزیز. یعنی من ریز نمرات با گواهینامه پایان تحصیلات رو نشون بدم دیگه ازم نامه تسویه حساب نمیخوان؟؟؟
    قانوناً شما باید نامه تسویه حساب و داشته باشید، اما خود من تسویه حساب کرده بودم اما نامه ای نداشتم ولی چون تسویه حساب کرده بودم ریز نمرات و دانشنامه و داشتم و با نشون دادن اون تونستم نامه اجازه خروج و بگیرم. منطقی هم هست وقتی شما دانشنامه و ریز نمرات اصلی و داشته باشید یعنی این که تسویه حساب کردید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)