صفحه 56 از 126 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 1259

موضوع: بخشنامه های وزارت علوم در مورد نظام وظیفه

پیش فرض پاسخ : بخشنامه های وزارت علوم در مورد نظام وظیفه

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi1337
    سلام دوستان،
    من تقریبا سه سال پیش پذیرش از دانشگاهی در امریکا پذیرش دکترا داشتم در حالی که برای ارشد اپلای کرده بودم. قرار شده بود که وقتی در دانشگاه مشغول به تحصیل میشم مقطع تحصیلی رو از دکترا به ارشد تغییر بدم (می خواستم برای دکترا دوباره اپلای کنم به دانشگاههی بهتر). اینکار رو کردم و شهریور پارسال فارغ التحصیل شدم. الان برای دکترا پذیرش گرفتم (که از پاییز شروع میشه دوره) و در این مدت (تقریبا 9 ماه) به ایران بر نگشتم. الان آیا میتونم دوباره برای معافیت تحصیلی اقدام کتم؟ معافیتی که دفعه اول به من دادن برای مقطع دکترا بود.
    من هم با دوستمون، darklord، موافقم و به نظر من هم شرایط شما خاص هست. باید به کسی داخل ایران بگید که بره وزارت علوم و این مورد را سوال کنه.

سلام
    دوستان برای ایجاد پرونده در وزارت علوم حتما باید مدرک زبان انگلیسی داشت ؟
    من می خوام تو آلمان و به زبان آلمانی تحصیل کنم و با این وجود باز هم باید مدرک مورد تایید انگلیسی داشته باشم ؟

Banned

سلام. نخیر فکر نمیکنم. همون مدرک زبان آلمانی کافیه. تو سایت نشا هم بهش اشاره شده.
    نقل قول نوشته اصلی توسط lightcatcher0 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان برای ایجاد پرونده در وزارت علوم حتما باید مدرک زبان انگلیسی داشت ؟
    من می خوام تو آلمان و به زبان آلمانی تحصیل کنم و با این وجود باز هم باید مدرک مورد تایید انگلیسی داشته باشم ؟

دوست عزیز میشه لینک این مطلب رو در سایت نشا بنویسید
    ؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط askary_amir69 نمایش پست ها
    سلام. نخیر فکر نمیکنم. همون مدرک زبان آلمانی کافیه. تو سایت نشا هم بهش اشاره شده.

Banned

بله دوست عزیز. این بار جواب شما رو رفتم پیدا کردم و میدم ولی از این به بعد خودتون به اون سایتی که اشاره شده برید و مطلب رو پیدا کنید.
    http://nesha.msrt.gov.ir/nesha/mosha...90567caa3905cb

2 كسب حد نصاب يكي از آزمون‌هاي زبان خارجي مورد قبول وزارت علوم، تحقيقات و فناوري
    MSRT(MCHE)=40
    TOLIMO=440
    IELTS=5
    TOEFL/PBT=440
    TOEFL/IBT=45
    تذكر : در صورت داشتن مداركي در ساير زبان ها از قبيل آلماني، فرانسوي ، ايتاليايي ، تر كي و ... مدارك مورد نظر در صورت تأييد دانشگاه پذيرش دهنده مبني بر عدم نياز به مدرك زبان انگليسي ودر صورت تأييد مدارك بوسيله سفارت كشور مربوطه در ايران كافي مي‌باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط lightcatcher0 نمایش پست ها
    دوست عزیز میشه لینک این مطلب رو در سایت نشا بنویسید
    ؟

سلام و خسته نباشید
    .
    درخواست من برای نامه ی انصراف از تحصیل در تاریخ 91/6/27 ثبت شده و زمان مراجعه من به سازمان جهت دریافت برگه در تاریخ 91/7/3 بوده . با توجه به اینکه در زمان تعیین شده به سازمان مراجعه نکردم آیا میتوانم اکنون جهت دریافت برگه ی انصراف از تحصیل به سازمان مراجعه کنم؟

چون میخواستم درخواست کفالت بدم اما تو ی سیستم پلیس + 10 تاریخ معافیت من قبل از شروع تحصیل خورده(تاریخ معافیت 92/6/25 و تاریخ شروع تحصیل 92/7/1 )و از طرفی به من میگن برگه ی انصراف از تحصیل رو بیار... اما من یادمه بردم برگه رو ، چطور ممکن برگه رو نگرفته باشن اما یکسال معافیت تحصیلی از زمان ورود به کشور واسم زده باشن؟...آیا این مشگل حل شدنیه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    FIU

سلام یک سوال داشتم،

من بونی های ایران رفتم مصاحبه دکترا و قبول می شم، در عین حال مشغول پروسه ویزا امریکا و رفتن هم هستم
    اینکه میگن معافیت تحصیلی برای هر مقطه یکبار صادر میشه، اگه نتونم برم و معافیت هم واسه آمریکا صادر میشه اونوقت یونی های ایران هم نمیتونم برم؟؟

یک سوال دیگه ؛ اگه دکترا تو ایران رو شروع کنی و وسطش پذیرش بگیری ، چطور با داشتن سربازی میشه رفت؟؟
    ویرایش توسط mahspice : June 6th, 2013 در ساعت 10:55 PM دلیل: ترکیب پستها

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_1987 نمایش پست ها
    سلام یک سوال داشتم،

من بونی های ایران رفتم مصاحبه دکترا و قبول می شم، در عین حال مشغول پروسه ویزا امریکا و رفتن هم هستم
    اینکه میگن معافیت تحصیلی برای هر مقطه یکبار صادر میشه، اگه نتونم برم و معافیت هم واسه آمریکا صادر میشه اونوقت یونی های ایران هم نمیتونم برم؟؟

یک سوال دیگه ؛ اگه دکترا تو ایران رو شروع کنی و وسطش پذیرش بگیری ، چطور با داشتن سربازی میشه رفت؟؟
    فکر میکنم اینجا و اینجا جوابتون رو پیدا کنید.

Junior Member

سلام
    از دوستان کسی می دونه که آیا کسی که در حین خدمت هست می تونه در کنکور شرکت کنه (البته تا اون موقع 1 سال از زمان فارغ التحصیلیش گذشته باشه)؟

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط nsr نمایش پست ها
    سلام
    از دوستان کسی می دونه که آیا کسی که در حین خدمت هست می تونه در کنکور شرکت کنه (البته تا اون موقع 1 سال از زمان فارغ التحصیلیش گذشته باشه)؟
    تا جایی که یادمه کلا شرکت در کنکور به کسی ربطی نداره، پس شما میتونی بدون مشکل شرکت کنی.

(متوجه شدم که شما از مقطع قبلی دارید فارغ التحصیل میشین پس این بند شامل شما نمیشه، ولی برای کامل بودن پاسخم این رو ذکر میکنم)
    حواست باشه که اگه فوق دیپلم قبول بشی نمیتونی معافیت تحصیلی بگیری.

بند بیستم از این صفحه رو مطالعه کن:
    http://www.police.ir/portal/Home/Sho...2-578db36d1e55

برای اطلاعات بیشتر هم سری به دفترچه جدید بزن:
    http://police.ir/Portal/File/ShowFil...f-dd32e78e8919

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)